Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Blueta @ 2018 07 14, 22:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72153450" data-time="1531592624"><div><p>As girdejau, kad po salinimo lazeriu buna dar blogiau. Tai susilaikiau. O norejau. </p></div></blockquote><p></p><p>Blogiau buna jei po tokiu proceduru spf nenaudoja vasara, tai aisku, isryskeja dar labiau.</p>

As vat spf naudoju, o jos blyn isryskeja pavasari. Aisku, nebuvau naikinus su lazeriu as.
Papildyta:
Blueta, o kiek kainavo?
Atsakyti

Hialurono ar botokso nesu nė karto bandžius, bet mano problema ne raukšlės, o fizionomija, kuri važiuoja žemyn.

Pigmentines stipriai apnaikinau šitu daiktu: https://theordinary....ha-30ml?redir=1

Nedingo visiškai, bet labai pašviesėjo. Visą laiką naudoju apsaugą nuo saulės, tai neparyškėja man jos net po kelionių saule.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 14, 22:31)
<p>Hialurono ar botokso nesu nė karto bandžius, bet mano problema ne raukšlės, o fizionomija, kuri važiuoja žemyn.</p><p></p><p>Pigmentines stipriai apnaikinau šitu daiktu: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://theordinary.com/product/rdn-alpha-arbutin-2pct-ha-30ml?redir=1'>https://theordinary.com/product/rdn-alpha-arbutin-2pct-ha-30ml?redir=1</a></p><p>Nedingo visiškai, bet labai pašviesėjo. Visą laiką naudoju apsaugą nuo saulės, tai neparyškėja man jos net po kelionių saule.</p><p></p>

Del vaziavimo zemyn pas mane nera problemu. Nes veido forma tokia, kad ilgai nevaziuos, tikriausiai. Pas mano mama taip. Veidas jaunai atrodo. O ir rauksliu minimaliai. O pas mane oda sausa, plona, tai raukslesis.

Nu sudominai su tuo daiktu. Kazin ar galima siustis🤔
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 liepos 2018 - 20:43

Kate, neatsimenu zinok, bet nebuvo itin brangu. Ant skruostu keletas demeliu.

Atsakyti
As jau ir suduku patepciau, jei zinociau, kad pades😁
Papildyta:
Pas mane ties situ vietu kur raudonai nubriezta. Aisku, kai tonalinis uzteptas, tai foto nesimato.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nu sudominai su tuo daiktu. Kazin ar galima siustis🤔

Galima.

Atsakyti

Labas naktis. Pradėjau reportažą, kam įdomu: https://www.supermam...sis/?p=72153610

Atsakyti

Kaip graziai antakiai pasvieseje, Kate  :wub: 

Sian studente iskeliavo i Azija, keliaus pora menesiu po Indonezijos salas. Pirmas stoptelejimas Singapure, kuriame leisis uz 14 valandu (is Londono skrenda), is ten i Dzagh Dzakarta.

 Padovanojom kelione univero baigimo proga, lai pasilepina, pailsi, 16 metu sunkiai mokesi.

sveikos.

Atsakyti

Kaip graziai antakiai pasvieseje, Kate  :wub:

Sian studente iskeliavo i Azija, keliaus pora menesiu po Indonezijos salas. Pirmas stoptelejimas Singapure, kuriame leisis uz 14 valandu (is Londono skrenda), is ten i Dzagh Dzakarta.

 Padovanojom kelione univero baigimo proga, lai pasilepina, pailsi, 16 metu sunkiai mokesi.

sveikos.

Ziaurei smagu 😍

mes jau jauciam azijos ilgesi 😁 bet mazoji tokia judri , kad dar truputi reik palaukt 🤔

Atsakyti
Aga, Blueta, man irgi patinka, kai pasvieseja. Tik tiek, kad pradzioje turiu pakenteti. Jei is karto tokiis sviesius daryciau, tai isbluktu po 3 men tikriausiai. Todel pradzioje biski pasikankinti tenka ir su tamsiais pavaikscioti. Bet paskui jau gerai.


Kaip smagu del keliones. Fainiai, kai toks jaunas zmogus ir jau tiek apkeliaves👌

Nuodemiauju. Prikepiau bulviniu blynu kalna. Nieko ner skaniau biggrin.gif

Terezza - 👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 15 liepos 2018 - 15:14

Procedūrų išvis nerekomenduosiu, nes "invazinių" nesu bandžius, stipriausia, ką esu padarius, tai tie "peel" vadinami. Ale nu oda gražiai atrodo, bet stebuklų niekas nedaro. Stiklinės kaktos baisu, dar baisiau, kai veido nebepajudina. Bet neatmetu galimybės, kad su saiku kitąmet kažką rimčiau bandysiu. 

 

Beje, A.J. pastebėjau, kad daug ką jimmėgsta kritikuoti (bet neduok D ją kas sukritikuos), o paskui apsisukus kažką pati daro. Bent niekad neslepia, tik nemėgsta priminimų  :D

 

Kepu quiche, pavydžiu Katee ir Bluetos pomėgio ir talento virtuvėj (jei kas dar temoj jį turit neįsižeiskit, kažkaip jos labiausiai užsifiksavusios :D ). Nu man tokiaaaaa kančia bet ką daryt, na nebent pusryčius retkarčiais suruošti neskubant malonumas. Pietūs ir ko. visada katorga.

Atsakyti
Labuka 4u.gif

8p.m., oj taip, aš neįsižeidžiu biggrin.gif Nes nelabai nemėgstu gaminti. Aš pavargstu virtuvėj. Aišku, kol nedirbau, gaminau. MB pietaut grįždavo ir viskas jam buvo pateikta. Aš į tai žiūrėjau kaip į savo darbą, pareigas. Ir žinokit, jei galėčiau rinktis, aš vėl grįžčiau į namų šeimininkės rolę. Gaila, kad LT ne kaip kokioj Ispanijoj, namų šeimininkėms neduoda soc. garantijų. biggrin.gif

Bet dabar, kai dirbu, aš gaminu vaikams kas rytą pietus. Sau negaminu, perkuosi pietus darželio. O MB grilina grįžęs sau. Valgo mėsą su daržovėm, man nieko nesinori išskyrus deserto tongue.gif

Savaitgaliai ir šventės MB gaminimo dienos. Jam patinka gaminti. Jis meniu galvoja, kartais mes išreiškiam norus, arba jis paprašo padėti jam sugalvoti, ką gaminti. smile.gif


BLUETA, na ir kelionė bigsmile.gif bigsmile.gif Nerealiai bigsmile.gif
Atsakyti