Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Blueta @ 2018 07 14, 20:49)
<p>Kokiu injekciju bijai, Kate? botox? as tai karts nuo karto susileidziu i kakta, bo nejauciu kaip kakta raukau.</p><p>Nedarau toks "stiklines kaktos" kai antakiu pakelt negali, gydytoja zino, kad nepatinka man taip, palieka naturaliau, kad truputi 'raukytusi". Bet sita procedura uzskaitau.</p><p></p><p>Visos tos grozio, kur va klausei, nu ner nei vienos, kad jau ten wow wow butu, nei po prp, nei po mezo. Bet as galvoju, kad tokie "paturbinimai" duoda odai grozio, dregmes, elastingumo. As daznai sulaukiu komplimentu (ypac, kai nei gramo nesidazius) kad oda grazi ir spindinti. Tai manau, jog vis tik macyja tos proceduros puoselet oda. Ne stebuklas, aisku, bet vistiek.</p>

Blueta, as bijau visko. Ir haliurono uzpildu bijau. Botokso - tuo labiau.
O siaip tai jo, sudrekinta oda visai kitaip atrodo, labiau spindi, maziau smulkiu rauksleliu. Kas be ko, tos visos kaukes, mezo ir pan. pagerina vaizda... Be veido valymo is viso negaleciau. Kas 1,5-2 men darausi stabiliai.

P.S. Stiklines kaktos ir visa kita ir man negrazu. Jos net blizget pradeda. Stebiu, kelias moterys, kurios darosi tokias proceduras. Tai tos, kur darosi tas stiklines kaktas man ne ne ne. Bet joms, matyt, patinka ir nieko nepadarysi.
Body Pump viena moteris yra stikliniu veidu. Tik lupos juda, o veidas net blizga.

Va, uzsakiau dabar TriColagena. Nu jau taip giria. Pagersiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 liepos 2018 - 19:16

Kokiu injekciju bijai, Kate? botox? as tai karts nuo karto susileidziu i kakta, bo nejauciu kaip kakta raukau.

Nedarau toks "stiklines kaktos" kai antakiu pakelt negali, gydytoja zino, kad nepatinka man taip, palieka naturaliau, kad truputi 'raukytusi". Bet sita procedura uzskaitau.

Visos tos grozio, kur va klausei, nu ner nei vienos, kad jau ten wow wow butu, nei po prp, nei po mezo. Bet as galvoju, kad tokie "paturbinimai" duoda odai grozio, dregmes, elastingumo. As daznai sulaukiu komplimentu (ypac, kai nei gramo nesidazius) kad oda grazi ir spindinti. Tai manau, jog vis tik macyja tos proceduros puoselet oda. Ne stebuklas, aisku, bet vistiek.

Kaip tik su mama apie tai snekejom , as ja vis uzrasau i ivairias proceduras ir eina kas menesi pas mano kosmetologe , zo priziuriu si reikala , tai jai vis pagiria oda kai nueina kur nors procedurintis , sako , kad matos , kad priziureta . Nors siaip ner kazkokia labai wow ! Tai sakom , kad nelieka nepastebeta ta prieziura

Atsakyti

Katte , gerem mes visi ( mama , tetis , as ir vyras ) kai buvom Egipte tai efekta jauciau 👍 nes visad grysdavau issausejusia oda , o tada nebuvo tos bedos , nesinorejo net serumu . Bet va kiek tas efektas tesesi tai nezinau 🤔

Atsakyti

Man dar tos kaktos tai nieko , bet jau tos anciuku lupos 😱🤦♀

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 14, 21:49)
<p>Man dar tos kaktos tai nieko , bet jau tos anciuku lupos 😱🤦♀</p>

Jo, tas ziauriai slyksciai atrodo. O jei dar kokia nemoksa padaro, tai buna uz virsutines lupos konturo tas haliuronas patenka ir kaip baronka po nosim atrodo. Negraziai ir issaukianciai atrodo.

O, tai super del to TriColageno👌 Pavartosiu ir as.
Papildyta:
Mane dar ziauriai nervina mano pigmentines demes po akim. Nu jomajo. Kaip pavasaris-vasara, taip isryskeja. Rudeni-ziema isnyksta. Tokia skaisti oda tada buna😍
Nu nzn, yra kazkas leidziamo, kur sviesina dems pigmentines. Tipo, suleidzia aplink deme ir isnyksta. Gal bandet kas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 liepos 2018 - 20:08

Jo, tas ziauriai slyksciai atrodo. O jei dar kokia nemoksa padaro, tai buna uz virsutines lupos konturo tas haliuronas patenka ir kaip baronka po nosim atrodo. Negraziai ir issaukianciai atrodo.

O, tai super del to TriColageno👌 Pavartosiu ir as.
Papildyta:
Mane dar ziauriai nervina mano pigmentines demes po akim. Nu jomajo. Kaip pavasaris-vasara, taip isryskeja. Rudeni-ziema isnyksta. Tokia skaisti oda tada buna😍
Nu nzn, yra kazkas leidziamo, kur sviesina dems pigmentines. Tipo, suleidzia aplink deme ir isnyksta. Gal bandet kas?

As pati pigmentiniu neturiu , bet drauge ka besidare tai vos ne blogiau buna po to . Dabar nusispjove

jagalaviciute juokesi is lupu , o dabar pati pasidare ir vistiek ta baronka ir pas ja gavos 😮

Atsakyti

Mane dar ziauriai nervina mano pigmentines demes po akim. Nu jomajo. Kaip pavasaris-vasara, taip isryskeja. Rudeni-ziema isnyksta. Tokia skaisti oda tada buna😍
Nu nzn, yra kazkas leidziamo, kur sviesina dems pigmentines. Tipo, suleidzia aplink deme ir isnyksta. Gal bandet kas?

Nezinau leidziamo. As su lazeriu naikinau ziema. Tai sutvarke. Bet pas mane ne daug buvo.

Atsakyti

jagalaviciute juokesi is lupu , o dabar pati pasidare ir vistiek ta baronka ir pas ja gavos 😮

pas ja labai akivaizdziai matosi tas uzpildas. aisku, ji ir neslepe, bet tkslas turbut toks nebuvo.

Atsakyti

Nezinau leidziamo. As su lazeriu naikinau ziema. Tai sutvarke. Bet pas mane ne daug buvo.

Kur?su kokiu cia lazeriu

Atsakyti

Kur?su kokiu cia lazeriu

Pas Ganceviciene klinikoj.

http://clinicin.lt/p...a-ganceviciene/

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 14, )
As pati pigmentiniu neturiu , bet drauge ka besidare tai vos ne blogiau buna po to . Dabar nusispjove

jagalaviciute juokesi is lupu , o dabar pati pasidare ir vistiek ta baronka ir pas ja gavos 😮

As girdejau, kad po salinimo lazeriu buna dar blogiau. Tai susilaikiau. O norejau. Tiesiog rugstyniis pylingus darausi, rermobrazija ir pan. Bet vis tiek, kai pavasaris ateina, isryskeja Reik tiketis, kad pacios isnyks😄 Buna tokiu stebuklu. Pas viena mano pazistama taip buvo. Vaiksciojo kaip su "akiniais" ir "usais" nemazai laiko, o veliau isnyko.

Jagalaviciute dabar sako, kad ji niekada nebuvo pries tas visas proceduras, tik buvo pries, kad jaunos mergaites darosi ka reikia, ka nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2018 07 14, 22:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72153430" data-time="1531591676"><div><p>Mane dar ziauriai nervina mano pigmentines demes po akim. Nu jomajo. Kaip pavasaris-vasara, taip isryskeja. Rudeni-ziema isnyksta. Tokia skaisti oda tada buna😍
Nu nzn, yra kazkas leidziamo, kur sviesina dems pigmentines. Tipo, suleidzia aplink deme ir isnyksta. Gal bandet kas?</p></div></blockquote><p>Nezinau leidziamo. As su lazeriu naikinau ziema. Tai sutvarke. Bet pas mane ne daug buvo.</p>

Pas mane irgi nera daug, bet nedekingoj vietoj🤨 O kur tu salinai? Koks lazeris? Vasara neislindo vel, kaip suprantu?

Jau pamaciau nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 liepos 2018 - 20:25

As girdejau, kad po salinimo lazeriu buna dar blogiau. Tai susilaikiau. O norejau. 

Blogiau buna jei po tokiu proceduru spf nenaudoja vasara, tai aisku, isryskeja dar labiau.

Atsakyti