Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Butent sita 🤔?

mano kelios drauges man taip isgyre 😮

Butent sita ir butent sitoj klinikoj, kur tu imetei nuoroda.

Kate. na ir kaip laiko, Katee? As ankstyva pavasari dariaus, kovo pradzioj, tai jau ima siaustis. Man irgi daro su kazkokia ten geresne kosmetika, bet neatsimenu pavadinimo.

Atsakyti
Blueta - anksti dar sakyti kiek laikys. Zadejo 4-5men. As pasidariau pries 3sav. As visada bijojau, kad nutrupes plaukai is karto po proceduros. Bet kai papasakojo apie si produkta, ryzausi. Plaukai nenukrito😄 Tokie prisotinti atrodo. Aisku, mazai ju pas mane, bet as labai patenkinta, kad tie galai pagaliau nera pasisiause. Nes atrode kaip sudeginti, negyvi. Nors meistre sake, kad jie nera pas mane nei negyvi, nei sudeginti, tiesiog tokia besipucianti plauko struktura. O jie gi pas mane garbanoti, o garbanotas plaukas visad sausesnis. Butu negyvi, nutrupetu jau tiesinant po sio produkto uzdejimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 liepos 2018 - 21:47

Man irgi. Daugiau tikejausi, kazkaip. Dukra daresi, jai irgi nieko blatno.

Vat vat, pas mus ji ir siaip nepigi - 160 doleriu, plius arbatpinigiai, tai kazkaip... :rolleyes:

Butent sita 🤔?

mano kelios drauges man taip isgyre 😮

 

Hydrafacial. Ir taip, aprasymas skamba grynai, kaip man daryta buvo.
 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 13, 21:44)
<p>Mano kicos reakcija į griaustinį.

bigsmile.gif nu ir fainulka bigsmile.gif
Kaip artistė kokia biggrin.gif kūno kalba bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif

Sudominot su ta veido procedūra. Mano veido odai jaučiasi, kad kažko reik po atostogų lady.gif
Atsakyti

Na reiks stebet oda , nes man kelios drauges tiek isgyre 🤔 kolkas kazko wow nematau , bet oda faina , tokia lygi .

bet kai Katee uzklause apie megstamiausias proceduras tai net negaliu sugalvot tokios 🤔 nu nemaciau nuo nieko kazkokio labai akivaizdaus rezultato

Atsakyti

.

bet kai Katee uzklause apie megstamiausias proceduras tai net negaliu sugalvot tokios 🤔 nu nemaciau nuo nieko kazkokio labai akivaizdaus rezultato

Tą patį sakyt norejau. 

Atsakyti
Merginos, matyt jūsų veido oda bėra apleista, nėra kažkokių didelių bėdų, tai ir rezultato nesimato kažkokio įpatingo.

Man pvz labai reikia įdrėkint. Deduosi Biocell kaukes. Tai vienas tai kitas, bet reik bandyt profesionalesnę priemonę, nes išviso vėjo nugairinta jaučiuos, saulės pakepinta...
Atsakyti
O PRP? Irgi giria...

Aisku, stebuklo neisrasi. Nebent proceduras su imtervencijom rinktis veliau. Nes vis tiek ta zemes trauka veikia, ir nieko nepadarysi. Atsiranda tu raukslyciu. Dar visai neseniai (pries kokius 2 metus) aplink akis neturejau, o dabar jau yra, kai sypsausi. Ir ant kaktos vos matomos. Ir nosies-lupu lyg pradeda formuotis. Kiti nepastebi, bet kai as zinau kaip buvo ir kaip yra, tai matau skirtuma. Na, ir seni pazistami, tikriausiai, pastebi, tik nepasako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 liepos 2018 - 17:12

O PRP? Irgi giria...

Aisku, stebuklo neisrasi. Nebent proceduras su imtervencijom rinktis veliau. Nes vis tiek ta zemes trauka veikia, ir nieko nepadarysi. Atsiranda tu raukslyciu. Dar visai neseniai (pries kokius 2 metus) aplink akis neturejau, o dabar jau yra, kai sypsausi. Ir ant kaktos vos matomos. Ir nosies-lupu lyg pradeda formuotis. Kiti nepastebi, bet kai as zinau kaip buvo ir kaip yra, tai matau skirtuma. Na, ir seni pazistami, tikriausiai, pastebi, tik nepasako.

Esu darius prp , bet irgi nieko stebuklingo 🤔 ju reik kurso ir palaikymo manau.

o injekciju manau tikrai neatsisakysiu ateiti

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 14, 19:47)
o injekciju manau tikrai neatsisakysiu ateiti</p>

As vis galvoju, nu blem, reikia bent iki 40-ties istempti be injekciju😎 Nes nu nera tas variantas, kad zut but reikia.
Atsakyti

As vis galvoju, nu blem, reikia bent iki 40-ties istempti be injekciju😎 Nes nu nera tas variantas, kad zut but reikia.

Matai cia ivairiu nuomoniu yra 🤔 vieni sako ; kad kaip tik nedelst ir neleist isgilet , kiti tempt

Atsakyti

Kokiu injekciju bijai, Kate? botox? as tai karts nuo karto susileidziu i kakta, bo nejauciu kaip kakta raukau.

Nedarau toks "stiklines kaktos" kai antakiu pakelt negali, gydytoja zino, kad nepatinka man taip, palieka naturaliau, kad truputi 'raukytusi". Bet sita procedura uzskaitau.

Visos tos grozio, kur va klausei, nu ner nei vienos, kad jau ten wow wow butu, nei po prp, nei po mezo. Bet as galvoju, kad tokie "paturbinimai" duoda odai grozio, dregmes, elastingumo. As daznai sulaukiu komplimentu (ypac, kai nei gramo nesidazius) kad oda grazi ir spindinti. Tai manau, jog vis tik macyja tos proceduros puoselet oda. Ne stebuklas, aisku, bet vistiek.

Atsakyti