Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Oj, nu ta stovykla is antros nuorodos tai labai superine! Ziuriu, jie ir ziema organizuoja stovyklas. Pasizymejau sau👍👌
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 liepos 2018 - 19:29

Ne, Tefal Cook4Me Connect  :) Labai mums jis prilipo ir patinka, labai daug laiko sutaupo ir skaniai verda  :D

 

Tai va Starbucks kava ir sumuštiniai labiausiai ir nustebino. Nenoriu net prisimint, bet teks - po mėnesio vėl pro ten skrisim  :D  :D  :D

 


Amsterdame oro uoste ir mes nebuvę. Apskritai Amsterdame esu buvus tik kartą labai seniai vaikystėj su tėvais. Būtų visai smagu nulėkt su vyru  :)​ 

 

 

1.labai,labai superinis miestas. Ta ju aura kazkokia kitokia. Butinai raskit galimybe islekt ten dviese  :wub:

 

 

Katee, jei daug gamini - tada tikrai reikia tau to puodo. Taip daug laiko susitaupo. Mano gamina viska, net surio pyragus :D

 

Starbucks ir pas mus brangu, o ypac brangesnis jis oro uostuose, tad kazkaip matyt ir nekrito i akis tas skirtumas.

 

Ir taip, kas nebuve Amsterdame labai labai rekomenduoju aplankyti ir pasivaikscioti jaukiais kanalais, aplankyti kelis gerus muziejus, pasedeti puikiuose restoranuose ir butinai isbandyti olandiskus blynus :wub:


 

Atsakyti

Labas rytas ,

mes niekur nekeliaujam , o ir vaikai i stovyklas nenori 🤔

man vakar istrauke du protinius dantis , tai dabar tokia vargse jauciuosi , skauda 🤐, o jau kaip bijojau , vaziavau kaip i gimdyma.

Uzvakar ir as pasigrazinau , buvau proceduroj veido , pirma kart ten ejau , bet labai rekomendavo tai dabar ziuresiu kas per rezulttas bus . O dare vakuumini veido valyma ir drekinima

Atsakyti
8pm - jo, gamųnimo nemazai pas mane. Reikia pagalbininko - puodo.

Rasytee - vakuminis valymas, tai dermobrazija? Nes tas aparaciukas irgi ir sveicia ir siurbia tuo paciu.


Laba. Lietus....
Bernas stovykloj vakar I vieta turnire 2×2 laimejo. Gavo medali, tai patenkintas, kaip slyva 🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 liepos 2018 - 08:38

Katee , va sita dariaus https://www.lazerine...lt/hydrafacial/

Atsakyti

Uzvakar ir as pasigrazinau , buvau proceduroj veido , pirma kart ten ejau , bet labai rekomendavo tai dabar ziuresiu kas per rezulttas bus . O dare vakuumini veido valyma ir drekinima

 

Man rezultatas vienai dienai buvo :D Ta prasme oda pasakiskai atrode ta diena, o paskui vel taip pat. Kazkaip nepaliko gilaus ispudzio.

 

Atsakyti

Man rezultatas vienai dienai buvo :D Ta prasme oda pasakiskai atrode ta diena, o paskui vel taip pat. Kazkaip nepaliko gilaus ispudzio.


Man irgi. Daugiau tikejausi, kazkaip. Dukra daresi, jai irgi nieko blatno.

Atsakyti

Butent sita 🤔?

mano kelios drauges man taip isgyre 😮

Atsakyti

Mano kicos reakcija į griaustinį. Dangus griūva !!!!!!

37035591_2024021070943916_74710724443384

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 13, 21:52)
<p>Butent sita 🤔?</p><p>mano kelios drauges man taip isgyre 😮</p>

Sitos proceduros nebandziau.

O kokios jums veido proceduros pacios paciausios? Idomu.

Kad jau apie grozi prakalbom, tai "pasigirsiu". Pamenat, vis galvojau ar darytis plauku tiesinima su keratinu. Tai pasidariau. Ilgai domiejausi. Ir pasidariau. Ne su tuo smirdanciu, kur 85% chemijos. Yra kazkoks su 85% baltymu atseit. Tai su tuo ir tiesinau. Tas 3 pirmas dienas tai nejauku. Plaukai prilipe prie galvos. O kai ju mazai, tai.... Bet paskui po isolovimo - liux👌Kaip dziaugiuosi! Pagaliau tie galai nesipucia👏
Papildyta:

Terezza - oi, kokia fainuole juokinga lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti

Oooo, sudominai su tuo keratinu. Koks tikslus pavadinimas?\

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 13, 22:59)
<p>Oooo, sudominai su tuo keratinu. Koks tikslus pavadinimas?</p>

Global Keratin Hair Treatment GK Hair Global Keratin. Amerikietiskas produktas, ne braziliskas.
Atsakyti