Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Jo,jo, yra mazesniu, mes su Kate XL pirkom, nes gi seimynos dideles :D

Faina del kates!

Katee, joooo, ten labai grazu. Noriu grizt.

Kaip jauciasi, kai vienu vaiku maziau, ane? :)

Labu.

Atsakyti

Fėja - tai aišku, jeigu yra pirkt, pasikeiskit ir viskas, nereiks sukt galvos  :) Aš kaip tik dabar kelis dalykus užsirašius esu, ką reik nusipirkt. Bet vis pamirštu panaršyt. Užtad batų niekados nepamirštu panaršyt ir užsisakyt  :D  :D  :D

8pm - man mūsų turimas multifunkcinis puodas tai kažkas iš kosmoso srities. Labai dažnai naudojam jį ir atsidžiaugt negalim  :wub: Ir greitupuodis, ir garpuodis, ir viskas vienam  :D

Blueta - super, kad viskas gerai baigėsi. Aišku, stresas nemalonu labai, o bet tačiau aš visad galvojau, kad jungtinio skrydžio metu įsiregistravus ir išskridus iš pirmos vietos, oro linijos lauks keleivio ir antroj vietoj, ypač jei apsaugą praėjo. Tik perkant atskirai skrydžius striokas didelis būtų, bet jungtiniai šiek tiek kitaip veikia, kaip aš galvojau. Aišku, gal ir klystu..

katee - kaip romantiškai susiskaitė  :wub:  :wub: labai gražių vietų toj mūsų Lietuvoj yra - tik lėk, žiūrėk, lankyk. mes buvom pernai ar užpernai grįžę iki Ventės nuvažiavę, tokia ramybės oazė man ten  :wub:

Terezza - būna būna, mes turim mažesnį, nes dviems tikrai nereikia XL. O ir kai pirkom savo, XL dar net nebuvo  :) https://www.tefal.co...ll/p/7211001395

Smagu dėl katės - sveikinu!!  :4u:

Atsakyti

Blueta - super, kad viskas gerai baigėsi. Aišku, stresas nemalonu labai, o bet tačiau aš visad galvojau, kad jungtinio skrydžio metu įsiregistravus ir išskridus iš pirmos vietos, oro linijos lauks keleivio ir antroj vietoj, ypač jei apsaugą praėjo. Tik perkant atskirai skrydžius striokas didelis būtų, bet jungtiniai šiek tiek kitaip veikia, kaip aš galvojau. Aišku, gal ir klystu..

Ten, kazkaip ne visai jungtinis, nes Kopenhagoj mes vel is naujo pasu kontrole praeit turejom su bagazu, tai hrien znajiet. Tik tiek, kad abu skrydziai SAS'o, tai, manau, specialiai del pirmo velavimo biski uzlaike antra, kad spetume.

Atsakyti

Ten, kazkaip ne visai jungtinis, nes Kopenhagoj mes vel is naujo pasu kontrole praeit turejom su bagazu, tai hrien znajiet. Tik tiek, kad abu skrydziai SAS'o, tai, manau, specialiai del pirmo velavimo biski uzlaike antra, kad spetume.

Mes skrendam pakankamai dažnai per Kopenhagą į Palangą, tai pasų kontrolę reik praeit visada ten, bet jeigu normaliai jungtinis vienu pirkimu pirktas bilietas, tai registruoti bagažai keliauja iš A į C, B taške nereik jų atsiimti ir iš naujo eiti per apsaugą patikrinimui  :) Patinka man labai Kopenhagos oro uostas - ramus toks, pakankamai aiškus. Tik labai bezbožnai brangi kava ir sumuštiniai  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Mes skrendam pakankamai dažnai per Kopenhagą į Palangą, tai pasų kontrolę reik praeit visada ten, bet jeigu normaliai jungtinis vienu pirkimu pirktas bilietas, tai registruoti bagažai keliauja iš A į C, B taške nereik jų atsiimti ir iš naujo eiti per apsaugą patikrinimui  :) Patinka man labai Kopenhagos oro uostas - ramus toks, pakankamai aiškus. Tik labai bezbožnai brangi kava ir sumuštiniai  :D  :D  :D​ 

patinka ir man  :wub:  ujjj, kiek te fainu pardziu yr, maniau prasinesim per Paul Smith ir pan. Jooo, maistas ten  :blink: 

Dar labaiu nei Kopenhagos man patinka Amsterdamo oro uostas. Ir suprojektuotas fainai ir net  olandiska wiba te jauciu ;)

i prieki skridom per ji, tai turejom geras dvi valandas persedimui, puikiai praleidom laika :D 

Atsakyti

 

 

8pm - man mūsų turimas multifunkcinis puodas tai kažkas iš kosmoso srities. Labai dažnai naudojam jį ir atsidžiaugt negalim  :wub: Ir greitupuodis, ir garpuodis, ir viskas vienam  :D

 

 

 

InstaPot gal turit? Musu tai tas, daug funkciju, bet as beveik namie negaminu, tai ir stovi nenaudojamas vargsas.

 

Mes skrendam pakankamai dažnai per Kopenhagą į Palangą, tai pasų kontrolę reik praeit visada ten, bet jeigu normaliai jungtinis vienu pirkimu pirktas bilietas, tai registruoti bagažai keliauja iš A į C, B taške nereik jų atsiimti ir iš naujo eiti per apsaugą patikrinimui  :) Patinka man labai Kopenhagos oro uostas - ramus toks, pakankamai aiškus. Tik labai bezbožnai brangi kava ir sumuštiniai  :D  :D  :D​ 

 

 

patinka ir man  :wub:  ujjj, kiek te fainu pardziu yr, maniau prasinesim per Paul Smith ir pan. Jooo, maistas ten  :blink:

 

Dar labaiu nei Kopenhagos man patinka Amsterdamo oro uostas. Ir suprojektuotas fainai ir net  olandiska wiba te jauciu ;)

i prieki skridom per ji, tai turejom geras dvi valandas persedimui, puikiai praleidom laika :D

 

Man Amsterdamo irgi labiau nei Kopenhagos patinka. Amsterdamo is visu europietisku ko egro pats paciausias. Kopenhagoj kazkaip kainos nenustebino, bet as Starbucks'e kava ir croissant'us pirkau, tai matyt del to :D

 

Atsakyti
Sveikos.

As noreciau i Amsterdama labai keliom dienom. Nesu buvus.

Grizau is kosmetologes. Pasigrazinau flirt.gif Dabar visa grazi eisiu prie puodu stovet 😄
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2018 07 12, 10:49)
<p>Jo,jo, yra mazesniu, mes su Kate XL pirkom, nes gi seimynos dideles biggrin.gif</p><p></p><p>Faina del kates!</p><p></p><p>Katee, joooo, ten labai grazu. Noriu grizt.</p><p>Kaip jauciasi, kai vienu vaiku maziau, ane? smile.gif</p><p></p><p>Labu.</p>

Dar tu nameliu mediniu su panoraminiais stiklais ir terasomis Drevernoj pristate, su vaizdu i Kursiu marias, ant pacio kranto👍Vyras buvo nuejes paklausti kiek nuoma kainuoja. Gal kokia diena susiplanuosim, nuleksim ramiam poilsiui su nakvyne.
Vakar grizdami dar rukytos zuvies prisipirkom is vietines parduotuveles. Tunas rukytas ypac skanis🍴


Blueta - aga, jauciasi, kai vieno vaiko nera. Atrodo, nu tik vienas gi. Bet vis tiek lengviau😁 Skambino neseniai is stovyklos. Sake, ziauriai jam ten patinka👍Ir mums gerai, jei jam gerai🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 liepos 2018 - 14:57

InstaPot gal turit? Musu tai tas, daug funkciju, bet as beveik namie negaminu, tai ir stovi nenaudojamas vargsas.

Man Amsterdamo irgi labiau nei Kopenhagos patinka. Amsterdamo is visu europietisku ko egro pats paciausias. Kopenhagoj kazkaip kainos nenustebino, bet as Starbucks'e kava ir croissant'us pirkau, tai matyt del to :D

Ne, Tefal Cook4Me Connect  :) Labai mums jis prilipo ir patinka, labai daug laiko sutaupo ir skaniai verda  :D 

Tai va Starbucks kava ir sumuštiniai labiausiai ir nustebino. Nenoriu net prisimint, bet teks - po mėnesio vėl pro ten skrisim  :D  :D  :D 

Blueta - aga, jauciasi, kai vieno vaiko nera. Atrodo, nu tik vienas gi. Bet vis tiek lengviau😁 Skambino neseniai is stovyklos. Sake, ziauriai jam ten patinka👍Ir mums gerai, jei jam gerai🙂

Į kokią stovyklą išvežėt? Gal praleidau, jei rašei  :unsure:  :) 

Amsterdame oro uoste ir mes nebuvę. Apskritai Amsterdame esu buvus tik kartą labai seniai vaikystėj su tėvais. Būtų visai smagu nulėkt su vyru  :)​ 

Atsakyti
Tioj ir man prireiks to Tefal Cook4Me Connect😄Nes seniai pagalvoju apie toki daikta...

Almost, i krepsinio stovykla Rusneje isvare mano bernas. 10 dienu. Visa diena ten pas ji uzimta: zaidzia, losia, maudosi, plaukia su baidaremis ir t.t. Ner kada liudeti.
Atsakyti


1.As noreciau i Amsterdama labai keliom dienom. Nesu buvus.

2.Grizau is kosmetologes. Pasigrazinau flirt.gifDabar visa grazi eisiu prie puodu stovet 😄
Papildyta:
3.Dar tu nameliu mediniu su panoraminiais stiklais ir terasomis Drevernoj pristate, su vaizdu i Kursiu marias, ant pacio kranto👍Vyras buvo nuejes paklausti kiek nuoma kainuoja. Gal kokia diena susiplanuosim, nuleksim ramiam poilsiui su nakvyne.


4.Blueta - aga, jauciasi, kai vieno vaiko nera. Atrodo, nu tik vienas gi. Bet vis tiek lengviau😁 Skambino neseniai is stovyklos. Sake, ziauriai jam ten patinka👍Ir mums gerai, jei jam gerai🙂

1.labai,labai superinis miestas. Ta ju aura kazkokia kitokia. Butinai raskit galimybe islekt ten dviese  :wub: 

2.Ka darei? ar cia siaip eilinis apsilankymas?

3. Oi, kaip norec.

4.jo,jo, kazkaip jauciasi. Mano berno atsauke stovykla Kroatijoj, nesusidare grupe, tai taip abydna, jau buvom  nusiteike.

Suradau ant smugio viena, lyg nebloga, cia LT, sekmadieni vesim.

Atsakyti
Blueta, eilinis apsikankymas pas kosmetologe. Veido valymas+dermobrazija+lifting-kauke.

Ogo, fainiai butu stovyklauti Kroatijoj!😍 O kokia kaina tokios stovyklos, kiek dienu?
Atsakyti

Ogo, fainiai butu stovyklauti Kroatijoj!😍 O kokia kaina tokios stovyklos, kiek dienu?

495 uz 10 dienu. Bet nesurinko grupes :(

https://www.zigzag.l...kla-kroatijoje/

 

Dar va sita ziuriu gal paimt.

 

https://www.zigzag.l...oje/vyru-kalve/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 12 liepos 2018 - 18:35