Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Terezza @ 2018 07 04, 09:03)
<p>Kate, pries kelione sveriau 60. Noriu 58, tada jauciuosi gerai. 55 jau per mazai, nors buvo laikas, kai toks svoris buvo idealus. Dabar raumenu daugiau, tai su 55-iais buciau kaip is Osvencimo pabegus. biggrin.gif
</p><p></p><p>Labas rytas. 
</p>

Tas pats ir pas mane. Tik jau ir su 60kg sau irgi patinku😁 Jei tai ne riebalai, o raumenys, aisku.
Atsakyti

Blueta, Londone gal busit ir turesit laiko pasikavinimui? :bigsmile:

Nea, neplanuojam i Londona. Busim visa laika Skotijoj, faina viesbuti vyras uzsake Edinburge, dukra visokiu lankytinu vietu priplanavo ka pamatyt, kur pavalgyt "must go", norim i Skotijos siaure nuvaziuot, reik gi Lochneso pabaisa aplankyt :D

 Grazi gi Skotija, tai per beveik savaite, tikimes isvaiksciot/isvazinet.

Bet kai tu busi LT duok zinot, butinai susitiksim pietums.

uzsakiau bernui stovykla, gana cia kimarint prie kompo ( ot, motka, ane? vaikas tik penktadieni is dviraciu zygio grizo :D )

Labu.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Mes Škotijoj nebuvę, bet labai norėčiau apsilankyt - gražu ten  :wub: 

katee - atlėkt atlėk į Dubliną, gal ir mes kavos susitiksim  :) 

Lekiu gamintis kavos  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2018 07 04, 12:43)
<strong>katee</strong> - atlėkt atlėk į Dubliną, gal ir mes kavos susitiksim  smile.gif </p><p></p><p>

Na, ziuresim, kaip cia kas bus. Noreciau siaip🙂

Blueta - ir gerai tos stovyklos. Bernams patinka. Tuoj ir maniskis vienas isvaziuos.
Vat kuom dziaugiuosi, tai kad mano bernai nera labai nuo kompo priklausomi. Visada pasirinks pabuti lauke su draugais. Vasara laksto nuo ryto iki pat 23.00val lauke. Laipioja, zaidzia kara, futbola, krepsini. Pas mus ziauriai daug vaiku cia. Uztat myliu ta musu kiema. Jokiu babauziu nevaiksto, nes jis uzdaras. Mazyli isleidziu be baimes.

Siandien jau saule pajury. Nuotaika is karto geresne🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 04 liepos 2018 - 11:03

Kokie planai laisvoms dienoms?

mes vakar i pajuri atvaziavom , oras neblogas , vaikam veiklos iki kaklo , grysta tik atsigert ir vos prikvieciu pavalgyt.

vyras zvejoja juroj , bet jau turi gryst , sakysiu , kad piltu man taure raudono vyno , taip uzsimaniau 🙄

Atsakyti

Aš su drauge numačius važiuoti į levandų laukus. Dar nėra garantuotas planas, bet mintis tokia.

Atsakyti

Aš su drauge numačius važiuoti į levandų laukus. Dar nėra garantuotas planas, bet mintis tokia.

Wow 😍 noreciau pamatyt

Atsakyti

Sveikos,

 

kas uogas, o kas arbūzus su mangais kerta. Taip, kad as suryju žymiai daugiau kalorijų  :D

 

aš kažkaip galvojau, kad Terezza seniai tattoo turi, ot neinformuota visiškai buvau  :D

 

vyras eilinį savaitgalį dirba, aš su maže manau filmukus žiūrėsiu. Per karšta kažką lauke veikti. 

Atsakyti
Laba.

Mes vakar gamtoj buvom. Vaikai maudesi prude. O mes su vyru siaip relaxavom. Grizdami pakeliui dar uogu ivairiausiu prisipirkom is vietos gyventoju, zirniu. Prisiryjom vakar vakare iki negaliu biggrin.gif
Siandien vaziavom i Radailius, i Dinozauru parka. Buvo Dvynuku svente. Dvyniams iejimas nemokamai. Tai praktiskai visa diena ten ir prabuvom. Neseniai grizom. Vaikai, nusilakste, dar i kiema ismove. O as apsitvarkiau namus ir dabar ilsiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 liepos 2018 - 20:21

Bueta, Katee, įmeskit nuorodą, kokį jūs ten grilį pirkot. Draugė kažko panašaus ieško.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 09, 22:58)
<p>Bueta, Katee, įmeskit nuorodą, kokį jūs ten grilį pirkot. Draugė kažko panašaus ieško.</p>

TEFAL OptiGrill +XL


Sveikos.
Laukiu saules😁 Zadejau su vaikais prie juros varyti, bet kol kas neaisku kaip cia bus. Lyg bando saule listi🤔 Reikejo vakar vaziuoti.
Sekmadieni turejau nuostoliu😞 Kazkaip stebuklingai pameciau masinos rakta. Prie PC pastaciau masina, uzrakinau ir lyg i kuprine isidejau rakta. Ale apsipirkus neradau. O raktas tik vienas tebuvo unsure.gif Gerai, kad dar kazkoks pagalbinis buvo, plastmasinis🤔 Tai bent durys atidarem ar galejom i garaza nuvaziuoti pastatyti. Zodziu, 540eu teko pakloti uz nauja rakta ir kodavima😔 Susinervinus buvau juodai😞 doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 10 liepos 2018 - 08:24

Oi, Katee, kaip nefaina.....

O klausyk, tam grliliui reibalu reikia kepant?

Atsakyti