Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - nezinia, kaip po gimdymo hormonai suzais. Gali kaip tik plaukai atsistatyti ;)

Atsakyti

Katee , net nesitikiu to  :hmm: 

kapiliaram ir as esu kazka darius , bet jau senai , atsimu , kad procedura buvo velniskai skausminga , kazkokias adateles dure i kapiliarus . Veliau kosmetologes rekomenduota krema spec naudojau kokius 1,5metu ir matomu kapiliaru ner dabar . Bet oda nepasikeite , kapiliarai vistiek aukstai , tai oda vistiek linkus rausti

Atsakyti

Su adatelem? :blink: 

Tikiuosi neprireiks. Nes, kaip supratau, su pulsine sviesa salins.

Raudonumas nuo salcio/karscio aisku matysis, bet bent jau to tinklelio nesimatys ant zandu.

Ale ne viena cia yra salinusi tuos kapiliarus. Bet kazkada klausiau kas ir kaip, tylejot kaip zeme :B 

Atsakyti

Su adatelem? :blink: Tikiuosi neprireiks. Nes, kaip supratau, su pulsine sviesa salins. Raudonumas nuo salcio/karscio aisku matysis, bet bent jau to tinklelio nesimatys ant zandu. Ale ne viena cia yra salinusi tuos kapiliarus. Bet kazkada klausiau kas ir kaip, tylejot kaip zeme :B
Kad as net nezinau su kuo man salino , tikrai senai , pries kokius 7 metus . 

Manau tikrai bandyk , bent man geri rezultatai , manau padejo ir kremas , jis buvo Guinot firmos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 03 sausio 2017 - 11:05
Labas su kava,

Miegojom visi šiandien ilgai,iki 10! bigsmile.gif
Vaikam prikepiau grūdėtos varškės blynų ,o pati su kava prisėdau.

Laukiu skambučio iš meistrų.Boileris sugedo.Neturiu karšto vandens blink.gif velniškai sunku be jo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2017 01 03, 14:39)
Labas su kava,

Miegojom visi šiandien ilgai,iki 10! bigsmile.gif

Miegaliai unsure.gif mes iki 6 biggrin.gif
Atsakyti

Katee,busiu praleidus klausima, nes buciau kitaip atsakius. Neseniai va pastebejau, kad man viena kraujagyslyte paryskejo, bet tepu vitamin C ir stebiu. Jei padides, vel nusliausiu salint. O vaikystej kai man salino, as turejua visa zanda ju. Daug proceduru praejau ir niekas neatsinaujino. Kita po n metu salinau ant nosies.

Nusipirkom su MB vakar bilietus. I Peru varysim ziuret Macu Pikcu :D :D :D

LaBs ryC,

sunkia siandien keliaus, eisiu kavos gerti. :angel_not:

Atsakyti

Mes ir pirkom bilietus ! Mes skrisim vestuviu metines svest i Tailanda  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 01 03, 15:06)
Miegaliai  unsure.gif  mes iki 6  biggrin.gif

Aš jau praėjau tą etapą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos  :) 

Nu, susidarėt sąrašus naujamečių tikslų?

Anila - Tavo sąrašo viršuje tai turbūt punktas dažniau čia apsilankyt turėtų būt  :D  :D  :D 

Rasytee - jūs keliauninkai tikri, kaip smagu  :bigsmile: 

Jergus, kaip sunku grįžt į darbus po tiek šventadienių ir laisvadienių, uj uj.. O dar kažkas atnešė ir negailestingai virtuvėj bendroj paliko dėžę saldainių (guminukų įvairiausių). Be sąžinės žmonės  :cry2:  :lol:​ 

Atsakyti

Almost - aisku, kad be sazines zmones! Ant lauzo juos :zoo_taz: 

Rasytee - bandysiu.  

Rimtai ir apie plauku salinima galvoju. Blogai, kad Aleksandrito lazeri tik Kaunas ir Vilnius turi. Jau buciau po truputi augmenija atsikracius. Kitas reikalas, kai savam mieste viskas. Viena pasidarai, paskui kita. Ne is karto.

Atsakyti
Sveikos...

Sambuka... grazios atostogu foto...

Aniliuk... uzsuk dazniau, bo dirzo gausi... biggrin.gif kaip ciucikas jusu?...

Foto visu ugiu neturiu, bet turiu selfie... biggrin.gif ikeliau viena foto palyginimui... su zalia suknele rugseji daryta, kita nesenai... Lyg zandai pakrito... unsure.gif
Atsakyti