Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Per koek laiko nukratei?

Per gerus tris mėnesius. Bet nebuvo labai griežtas maitinimasis metant. Pamažu taip. Grįžau į prieškelioninį svorį, bet noriu dar pora numest. 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 03, 19:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasytee" data-cid="72144542" data-time="1530606848"><div><p>Per koek laiko nukratei?</p></div></blockquote><p></p><p>Per gerus tris mėnesius. Bet nebuvo labai griežtas maitinimasis metant. Pamažu taip. Grįžau į prieškelioninį svorį, bet noriu dar pora numest. </p>

Sokiu partneris ypac turejo pajusti tuos +7kg😁
O tai kiek sverei pries kelione, kad dar pora nori numesti?
Atsakyti

Svoris, svoris, svoris. Sikt eikit, nesneku  :bebe: 

Ir labai pavydziu, kas kelionese numeta svorio. Bo as nenumetu NIEKADA. Apskritai man pats nekrenta niekada, jokiom aplinkybem, nei nuo streso, nei nuo atostogu :D krenta tik tada, kai imuosi priemoniu  :bash:  :showoff:  :D

Kate, mano diedulis visad grizdavo numetes is TR 2-3 kilus, nors irgi valgydavo/skanaudavo viska. Kai as, tuo tarpu, priaugdavau  :cray: 

Sveikos. Kaip smagu, kad sena chebra susirinko  :clap:​ 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 03, 20:59)
<p>Svoris, svoris, svoris. Sikt eikit, nesneku  bebe.gif </p><p></p><p>Ir labai pavydziu, kas kelionese numeta svorio. Bo as nenumetu NIEKADA. Apskritai man pats nekrenta niekada, jokiom aplinkybem, nei nuo streso, nei nuo atostogu biggrin.gif krenta tik tada, kai imuosi priemoniu  bash.gif  showoff.gif  biggrin.gif</p><p></p><p>Kate, mano diedulis visad grizdavo numetes is TR 2-3 kilus, nors irgi valgydavo/skanaudavo viska. Kai as, tuo tarpu, priaugdavau  cray.gif </p><p></p><p>Sveikos. Kaip smagu, kad sena chebra susirinko  clap.gif </p>

Nu vat ir kame saknys, kad edam viska is eiles, o numetam svori🤔

Nu zinokit, man depresija nuo tokio oro. Rimtai. Nerandu sau vietos😕 Pilkuma absoliuti.
Atsakyti

Nu vat ir kame saknys, kad edam viska is eiles, o numetam svori🤔

Nu zinokit, man depresija nuo tokio oro. Rimtai. Nerandu sau vietos😕 Pilkuma absoliuti.

Ji taip veikia karstas oras. Visose kelionese numesdavo, ten kur karstas klimatas.

Ai, nu nieko, pora dienu vesesniu. Nuo ketvirtadienio atslis, maciau. Mes su vyru penktadieni I UK isvarom, studentes diplomu iteikimo svente, paskui 5 dienas norim po Skotija pasidairyt, i kalnus palaipiot.

Beje, issilaike vairuotojo teises sian mergicka. 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 07 03, 21:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72145073" data-time="1530637483"><div><p>Nu vat ir kame saknys, kad edam viska is eiles, o numetam svori🤔

Nu zinokit, man depresija nuo tokio oro. Rimtai. Nerandu sau vietos😕 Pilkuma absoliuti.</p></div></blockquote><p>Ji taip veikia karstas oras. Visose kelionese numesdavo, ten kur karstas klimatas.</p><p></p><p>Ai, nu nieko, pora dienu vesesniu. Nuo ketvirtadienio atslis, maciau. Mes su vyru penktadieni I UK isvarom, studentes diplomu iteikimo svente, paskui 5 dienas norim po Skotija pasidairyt, i kalnus palaipiot.</p><p></p><p>Beje, issilaike vairuotojo teises sian mergicka. </p>

Nu super👌Ir sveikinimai naujai vairuotojai.
Ne, cia jau ne pora dienu tokiu saltu ir pilku. Pajury nelabai ir atsils tas oras ketvirtadieni 😕Mes gi kaip atskira respublika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 liepos 2018 - 19:36

Ji taip veikia karstas oras. Visose kelionese numesdavo, ten kur karstas klimatas.

Ai, nu nieko, pora dienu vesesniu. Nuo ketvirtadienio atslis, maciau. Mes su vyru penktadieni I UK isvarom, studentes diplomu iteikimo svente, paskui 5 dienas norim po Skotija pasidairyt, i kalnus palaipiot.

Beje, issilaike vairuotojo teises sian mergicka. 

Oo faina kelione nusimato ! 

Mano tevai irgi isvaro i Skotija , po pilis vazines 👍

Atsakyti

Nu super👌Ir sveikinimai naujai vairuotojai.
Ne, cia jau ne pora dienu tokiu saltu ir pilku. Pajury nelabai ir atsils tas oras ketvirtadieni 😕Mes gi kaip atskira respublika.

Siemet tikrai mazai geru dienu pajuri 😒

as vis gaudau jas , suprasteja lekiu Kaunan pasisildyt . Bet jau tuoj puse vasaros 😳

Atsakyti

Blueta - aha, tikrai vien tik svoris. Neturiu ka pasakyt net  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 03 liepos 2018 - 20:45
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 03, 22:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72145108" data-time="1530639138"><div><p>Nu super👌Ir sveikinimai naujai vairuotojai.
Ne, cia jau ne pora dienu tokiu saltu ir pilku. Pajury nelabai ir atsils tas oras ketvirtadieni 😕Mes gi kaip atskira respublika.</p></div></blockquote><p>Siemet tikrai mazai geru dienu pajuri 😒</p><p>as vis gaudau jas , suprasteja lekiu Kaunan pasisildyt . Bet jau tuoj puse vasaros 😳</p>

Oj, ne. Siemet kaip tik palyginus nemazai tu geru dienu pajury. Visa geguze praktiskai buvo gera, iki birzelio galo beveik. Bet man per ziauru kai liepa tokia salta. Kai vakar vakare rode 12,5C, tai...ir zodziu nera. Nu ar tai normalu liepos menesi? doh.gif
Uztat Airija sildosi. Brolis siuncia nuotraukas, kaip maudosi jie👍Kviecia pas save😁 Galvoju, gal pavasari reiketu nuskristi su dvyniais. Jei gausis. Buvau dar pavasari uzbukinus Stambule viesbuti rugsejo viduriui. Galvojau, su vyru varysim 5-kiom dienom. Bet atsaukiau pries kelias sav. Nebus kada dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 liepos 2018 - 21:18

Kate, pries kelione sveriau 60. Noriu 58, tada jauciuosi gerai. 55 jau per mazai, nors buvo laikas, kai toks svoris buvo idealus. Dabar raumenu daugiau, tai su 55-iais buciau kaip is Osvencimo pabegus. :D

Labas rytas. 

Atsakyti

Blueta, Londone gal busit ir turesit laiko pasikavinimui? :bigsmile:

Atsakyti