Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Patranka, o tai kito katuko neturit?

Aš tai va terasą tinklu aklinai užtraukiau, kad neišeitų pasivaikščiot su visam. 

Yra,paliko dukra palikimą,bet juk netoks gudrus kaip šitie širdžių ėdikai...

Atsakyti

Yra,paliko dukra palikimą,bet juk netoks gudrus kaip šitie širdžių ėdikai...

Bet vis tiek gi meilybė manau. Parodyk.

Atsakyti

Rasytee tatuškes nenori 😁 tikriausiai reik sakyt KOLKAS .

jus uogas valgot , o as pradejau jas ribot 🙄 pas mus medziai pilni , bet man svoris auga nuo ju , o as dar ne visa nukraciau po maitinimo 😒 . Daviau sau laiko iki mazes gimtadienio ...tai susiemus dabar stipriai 😁

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 02, 23:10)
<p>Rasytee tatuškes nenori 😁 tikriausiai reik sakyt KOLKAS .</p><p></p><p>jus uogas valgot , o as pradejau jas ribot 🙄 pas mus medziai pilni , bet man svoris auga nuo ju , o as dar ne visa nukraciau po maitinimo 😒 . Daviau sau laiko iki mazes gimtadienio ...tai susiemus dabar stipriai 😁</p>

Kiek sveri? Kiek liko numesti?

As po TR visada griztu su mazesnemis apimtimis. Stebuklas. Valgau viska is eiles tenai. Kiek sukapojau sokoladiniu pyragu net nzn! Bet labai labai daug! O kiek vaisiu! Aisku, vakarienei mesa/zuvys + darzoves. Bet nevengiau ir bulviu apkeptu ar su lupenom. Ir ka... Grizau lieknesne😲 Dievazi, svajoniu salis😂 Edi ir nestoreji😄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 liepos 2018 - 22:01

Kiek sveri? Kiek liko numesti?

As po TR visada griztu su mazesnemis apimtimis. Stebuklas. Valgau viska is eiles tenai. Kiek sukapojau sokoladiniu pyragu net nzn! Bet labai labai daug! O kiek vaisiu! Aisku, vakarienei mesa/zuvys + darzoves. Bet nevengiau ir bulviu apkeptu ar su lupenom. Ir ka... Grizau lieknesne😲 Dievazi, svajoniu salis😂 Edi ir nestoreji😄

Stebuklai. Aš iš paskutinės kelionės 7kg pliuso parsivežiau. Bet jau nukračiau. Daugiau taip nedarysiu.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 03, 01:20)
Stebuklai. Aš iš paskutinės kelionės 7kg pliuso parsivežiau. Bet jau nukračiau. Daugiau taip nedarysiu.</p>

Vat ir as nesuprantu. Visada visada po TR man taip. Vyras visada parsiveza kokius +3kg. Svarbiausia, ir gazuotus visokius kokteilius vartojau, ir riesutu daug. Pati nerandu paaiskinimo.
Ogo, 7kg - tikrai daug! Eina sau, kaip daug! Jau kai tiek priaugi, labai pasijaucia.
Atsakyti

Vat ir as nesuprantu. Visada visada po TR man taip. Vyras visada parsiveza kokius +3kg. Svarbiausia, ir gazuotus visokius kokteilius vartojau, ir riesutu daug. Pati nerandu paaiskinimo.
Ogo, 7kg - tikrai daug! Eina sau, kaip daug! Jau kai tiek priaugi, labai pasijaucia.

Tai jau patikėk, kaip pasijautė  :D. Siaubas kažkoks, visa išsipūtus, rūbai spaudžia ir veržia. 

Atsakyti

Kiek sveri? Kiek liko numesti?

As po TR visada griztu su mazesnemis apimtimis. Stebuklas. Valgau viska is eiles tenai. Kiek sukapojau sokoladiniu pyragu net nzn! Bet labai labai daug! O kiek vaisiu! Aisku, vakarienei mesa/zuvys + darzoves. Bet nevengiau ir bulviu apkeptu ar su lupenom. Ir ka... Grizau lieknesne😲 Dievazi, svajoniu salis😂 Edi ir nestoreji😄

Dabar 56,4 , kai baigiau maitint buvo 61,5 

dar 2 kg noreciau nukratyt.

zinok as is tailando visad grystu minuse !!! O vaisius nevalgau , o edu . Bet manau padlaptis daug juros gerybiu ir judejimas , plaukimas 🤔

Atsakyti

Stebuklai. Aš iš paskutinės kelionės 7kg pliuso parsivežiau. Bet jau nukračiau. Daugiau taip nedarysiu.

Per koek laiko nukratei?

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 03, 12:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72144289" data-time="1530561636"><div><p>Kiek sveri? Kiek liko numesti?

As po TR visada griztu su mazesnemis apimtimis. Stebuklas. Valgau viska is eiles tenai. Kiek sukapojau sokoladiniu pyragu net nzn! Bet labai labai daug! O kiek vaisiu! Aisku, vakarienei mesa/zuvys + darzoves. Bet nevengiau ir bulviu apkeptu ar su lupenom. Ir ka... Grizau lieknesne😲 Dievazi, svajoniu salis😂 Edi ir nestoreji😄</p></div></blockquote><p>Dabar 56,4 , kai baigiau maitint buvo 61,5 </p><p>dar 2 kg noreciau nukratyt.</p><p></p><p>zinok as is tailando visad grystu minuse !!! O vaisius nevalgau , o edu . Bet manau padlaptis daug juros gerybiu ir judejimas , plaukimas 🤔</p>

As irgi apie plaukima pagalvojau🤔 Gal cia toji paslaptis... Kiekviena diena baseinai, jura. O ir masazus su stipria vandens srove dariausi (akvaparke radau toki daiGta😁).
Baltyminis maistas irgi daro savo. Bet nepasakyciau, kad vartojau daugiau baltybu, nei iprastai. Juros gerybiu viesbucio restorane buvo, bet as nesu ju megeja. Viena karta tik krevetes valgiau. Tad visi mano baltymai buvo kaip ir iprastai valgant LT. Bet tuo paciu pyragu, vaisiu, riesutu, ledu kiek buvo!😮 Jei taip valgyciau LT, buciau 4 kartus didesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 liepos 2018 - 11:25

Katee , o cia bunant iprastai kaip valgai ? Riboji kazkaip save?

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 07 03, 14:29)
<p>Katee , o cia bunant iprastai kaip valgai ? Riboji kazkaip save?</p>

Neriboju visai. Aisku, pyragus, ledus ir pan. nekapoju kiekviena diena. Nes ir netraukia iprasta gyvenima gyvenant. Cia tik per atostogas, kai stalai nukrauti skanumynais, negali atsispirti. O siaip tvarkingai valgau ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 03 liepos 2018 - 13:09