Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza, katukai kokie gražūs wub.gifKaži, kaip juodasis priims baltąjį biggrin.gifPo kiek laiko pas tave jis atkeliaus?

Ačiū. Baltosios važiuosiu pasiimti rugpjūčio 10-ą.

Dar šiandien nusipirkau bilietus į miuziklą Carmen Cubana.

Futbolo nežiūriu.

Atsakyti
Terezza, tai turėsi porelę?

Kai faina dėl bilietų bigsmile.gif

Kaune lyja..... bet aš lovoj, tai ai tongue.gif

Labas rytas
Atsakyti

Terezza, tai turėsi porelę?

Aga, bus dvi mergiotės. Labai šitai veislei bendravimo reikia. Katašuniai tokie. Reikia ne tik šnekėti, bet ir į akis žiūrėti būtina. O jau iškolioja po darbo grįžusią..... Rėkia pusvalandį ratais eidama. ir lygiai taip pat rėkia, kai į darbą ruošiuosi. Užsikorus ant spintos viršaus vaikšto pirmyn-atgal, žiūri piktai ir sako meeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Va, čia nuotrauka, kai sakė NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, kai paklausiau, ar čia ji mano lovą sujaukė:

35268528_1976285875717436_39029496707956

Atsakyti

P.s. Carmen Cubana esu mačius Kaune, Pažaislio festivaliui buvo pasirodymas atvežtas, prieš gerus 10 metų. Tada labai patiko. Žiūrėsim, ar šitas pastatymas prilygs.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Kalbant apie tatuiruotes, tai vis tiek nu yra žmones, kuriems jos tinka pagal charakerį, pagal gyvenimo būdą ir t.t., o yra žmonių, kurių pvz. aš nu niekaip nematau su tatuiruotėm  :) Tai tarkim nei katee, nei Blueta, nei Fėja mano akim žiūrint nesižiūri su tatuiruotėm. Rasytee įsivaizduoju su kokia smulkia maža elegantiška visai.

Bet jau Terezza tai stebiuosi, kad kol kas tik pirmą darysis  :D Man tokia pasiutus moteris, atrodo jau seniai turėjai kokią rankovę turėt ištatuiruotą  :D  :D 

Smagiai savaitgalis praėjo, geru oru mėgavomės, bbq parke, motociklu važinėjimai, liuks  :wub: Dabar metas kibt į darbus ir sportus - vėl pirmadienis, vėl darbo savaitė, vėl kovos su pasauliu  :D 

Gražaus pirmadienio, skanios kavos ir puikios savaitės visoms  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos  :)

Kalbant apie tatuiruotes, tai vis tiek nu yra žmones, kuriems jos tinka pagal charakerį, pagal gyvenimo būdą ir t.t., o yra žmonių, kurių pvz. aš nu niekaip nematau su tatuiruotėm  :) Tai tarkim nei katee, nei Blueta, nei Fėja mano akim žiūrint nesižiūri su tatuiruotėm. Rasytee įsivaizduoju su kokia smulkia maža elegantiška visai.

Bet jau Terezza tai stebiuosi, kad kol kas tik pirmą darysis  :D Man tokia pasiutus moteris, atrodo jau seniai turėjai kokią rankovę turėt ištatuiruotą  :D  :D

Ai, nu geriau vėliau, negu niekad  :D 

Iš tikro tai tu toli gražu ne pirma, kas stebisi, jog tatuiruočių dar neturiu. Nieko, tuoj pataisysiu reikalą.

Dar mintyse sukasi iš karto ir dar vieną daryt, mažą, ant pėdos šono. Tiesiog užrašą "Aš myliu tave, gaivalingas pasauli!". 

Atsakyti

Ai, nu geriau vėliau, negu niekad  :D

Iš tikro tai tu toli gražu ne pirma, kas stebisi, jog tatuiruočių dar neturiu. Nieko, tuoj pataisysiu reikalą.

Dar mintyse sukasi iš karto ir dar vieną daryt, mažą, ant pėdos šono. Tiesiog užrašą "Aš myliu tave, gaivalingas pasauli!". 

Teisingai  :) 

Man tatuiruotės vis tiek toks charakteringas reikalas, bet ta prasme, kad nu ne visiems prie charakterio tinka  :) Bent jau mano akim žiūrint.. 

Aš labai noriu dar vienos, bet tenka stabdyt šiek tiek bent kuriam laikui  :D Vyrui mano labai negražu tatuiruotės, labai nepatinka, tai vis burnoja, kad nesidaryčiau. Kadangi aš jau pakankamai didelė tam, kad suvokčiau, jog vis tiek vyrai myli ne tik skrandžiu, bet ir akim, tai kol kas stabdau dar  :D Matysim, kiek ilgai  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Žiūrėti su garsu:

https://www.youtube....eature=youtu.be

Atsakyti

Laba diena... oi Terezza,kaip smagu kad turi tokia draugę,aš pamenu kai Haris buvo su manim,kokia laimė buvo man...

Atsakyti

Laba diena... oi Terezza,kaip smagu kad turi tokia draugę,aš pamenu kai Haris buvo su manim,kokia laimė buvo man...

Patranka, o tai kito katuko neturit?

Aš tai va terasą tinklu aklinai užtraukiau, kad neišeitų pasivaikščiot su visam. 

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 02, 12:58)
<p>Žiūrėti su garsu:</p><p></p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=Tg6J6SbIE2A&feature=youtu.be'>https://www.youtube.com/watch?v=Tg6J6SbIE2A&feature=youtu.be</a></p>

lotuliukas.gif Eina sau, kaip rekia. Nematyciau kates, galvociau, kad pjaunasi su kita kate biggrin.gif

Va, kaip skirtingai matom. O man atvirksciai Terezza ir jos, pvz, megztos sukneles niekaip nesiderina su tatuiruote per visa nugara. Aplamai, jos stilius toks moteriskas.
Atsakyti

Va, kaip skirtingai matom. O man atvirksciai Terezza ir jos, pvz, megztos sukneles niekaip nesiderina su tatuiruote per visa nugara. Aplamai, jos stilius toks moteriskas.

Man Terezza pasiutusiai moteriškai elegantiška. Tokia, kur nenuspėsi, nežinosi, nepatikėsi - kaip šaus galvon jai kas, tai, atrodo, tik laikykis sužinojęs  :) 

Blueta, Tu man abi irgi labai moteriškos, elegantiškos, bet tokios ramios, tokios tyros labai tikros moterys. Todėl ir matau skirtumą būtent dėl tatuiruočių - Jūsų su jom neįsivaizduoju, o Terezza ​ir stebina kaip iki šiol neturi  :) 

Atsakyti