Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

140kv cia per du aukstus ar tik vienas ausktas tiek?😮 +140 rusys + 100kv dastate? Nu rumai celi😎

Almost - nu pasidziaukit👏 Nes pas jus ten tokia siluma - retas svecias.
Papildyta:
Aga, uzvakar gerai buvo. Bet vakar jau ledinis vejas. Nzn kuo vaikus reikes savaitgali uzimti. Jokiu planu neturim.

Vienas aukstas tiek . Pas mus labai erdvus kambariai. Vien vaiku po 25-30m2

mes taip iprate tai man kazkaip tikrai ne per daug tos vietos 

Atsakyti

Labas rytas. Aš irgi šiluma mėgaujuosi. Dar ta šiluma taip trenkė į smegeninę, kad antrą katą rezervavau. Pasiimsiu rugpjūčio 10-ą d. 

36353398_2000205233325500_67973782796081

Tiesa, turbūt prisimenat, kad vis apie tattoo kalbėdavau. Tai va, tuoj darysiuos. Liepos 20-ą pirma sesija paskirta.

Baigiu paskutinės kelionės nuotraukas tvarkyt, ant dienų reportažą rašyt pradėsiu.

Atsakyti
Rasytee - tikrai, rumai😁 Su namo m2 kaip su spintom, tikriausiai - kiek ju bebutu, vis maza😄


Terezza - grazi kate😍 As kai myliu absoliuciai visas kates, einu is proto del ju, tai....
Parodyk, kokia tatoo darysies ir kur?
Lauksiu reportazo.

LT atsalo. Vakar toks stiprus ir ledinis prie juros Smiltynej buvo vejas! Nu tooks stiprus ir ledinis, kad net pauksciai negalejo paskristi siaures kryptimi😮 Tiesiog nunesdavo arba vietoje sparnais plasnojo🤨 O mes su vaikais sedejome bariuko sedmasiuose ir stebejome selstancia jura, arbata is termoso gerdami. Smelis - kaip dykumoj, bangom nuejes, ir nei vieno zmogaus pedsako😍 Paskui miske vaikstinejome. Vaikai rado turnika. Tai ten gal 1,5 val triukus dare😄 Zodziu, labai fainiai pasibuvom. Ir saules ir lietaus gavom😍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 liepos 2018 - 10:20

Kate, tattoo bus ant nugaros. Feniksas. Piešinio dar neturiu. Kai nuvažiuosiu, bus paruošti keli variantai iš kurių rinksiuosi.

Meistras Darren Wright, jo darbai čia: https://www.darrenwr...oos.com/tattoos

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 01, 12:25)
<p>Kate, tattoo bus ant nugaros. Feniksas. Piešinio dar neturiu. Kai nuvažiuosiu, bus paruošti keli variantai iš kurių rinksiuosi.</p><p></p><p>Meistras Darren Wright, jo darbai čia: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.darrenwrighttattoos.com/tattoos'>https://www.darrenwrighttattoos.com/tattoos</a></p>

Piesia, aisku, graziai. Bet man vis tiek baisokai atrodo tos visos didziules tatoo per visas rankas, nugaras ir pan.🤔
O tavo tatoo maza bus?
Atsakyti

Piesia, aisku, graziai. Bet man vis tiek baisokai atrodo tos visos didziules tatoo per visas rankas, nugaras ir pan.🤔
O tavo tatoo maza bus?

Ne, su maža neprasidėsiu. Bus per visą nugarą.

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 07 01, 15:45)
Ne, su maža neprasidėsiu. Bus per visą nugarą.</p>

Ojej unsure.gif Nu bet jei norisi, tai reikia. Ypac tai nera spontaniskas sprendimas, o jau keliu metu noras.
Atsakyti

Ojej unsure.gifNu bet jei norisi, tai reikia. Ypac tai nera spontaniskas sprendimas, o jau keliu metu noras.

Aga. Išlauktas, subrandintas noras. Nieko spontaniško ar neapgalvoto.

Bet nugara gi tokia vieta, kad labai lengva nerodyt. 

Atsakyti

Aga. Išlauktas, subrandintas noras. Nieko spontaniško ar neapgalvoto.

Juolab, kad musu amzius jau toks, kai nei Petrute, nei Onutes, nei tetutes nuomone nerupi, darai su savo kunu ka nori daryti.

Netraukia manes tatuskes, tai matyt, sitam gyvenime jau ir nedarysiu :)

Vyriausia dukra neseniai pasidare, viena sakini/fraze ant sonkauliu. Subtiliai taip, skoningai atrodo.

Almost, nieko labai idomaus neveikiam, si savaitgali namie chilinam su daugybe uogu. Buvom su vyru turguj, tai pavarem tresniu, braskiu, silauogiu, zagarvysniu. Visko po du kilus. Ai, dar melyniu pora liitru. apsiedimas, zo.

Labu.

Atsakyti

Juolab, kad musu amzius jau toks, kai nei Petrute, nei Onutes, nei tetutes nuomone nerupi, darai su savo kunu ka nori daryti.

Netraukia manes tatuskes, tai matyt, sitam gyvenime jau ir nedarysiu :)

Vyriausia dukra neseniai pasidare, viena sakini/fraze ant sonkauliu. Subtiliai taip, skoningai atrodo.

Almost, nieko labai idomaus neveikiam, si savaitgali namie chilinam su daugybe uogu. Buvom su vyru turguj, tai pavarem tresniu, braskiu, silauogiu, zagarvysniu. Visko po du kilus. Ai, dar melyniu pora liitru. apsiedimas, zo.

Labu.

Manęs ilgai nertaukė. o paskui kaip žiebė kažkas kakton taip, kad gerus penkis metus tos minties neatsikračiau. :D​ 

Atsakyti
Vat ir manes netraukia tatuskes. Kol kas visiskai. Bet nezinau, kas veliau saus i galva.

Uogas ir mes valgom kiekviena diena praktiskai. Reikia pasikrauti vitaminais ziemai.
Atsakyti
Laba bigsmile.gif

Nuėjau į favoritus susirast kažkokią temą paskaityti, žiūriu Derintojos viršuj. Nesupratau, akim savom nepatikėjau biggrin.gif

Labai smagu jus "išgirsti" wub.gif

Kad leliukai auga thumbup.gif , kad namus statot, plečiat, remontuojat thumbup.gif , kad pačios sveikos, dirbat-zujat, sportuojat thumbup.gif šokat thumbup.gif

Terezza, katukai kokie gražūs wub.gif Kaži, kaip juodasis priims baltąjį biggrin.gif Po kiek laiko pas tave jis atkeliaus?


Aš tai vis dar ten pat, su tuo pačiu ir gyvenu iš to paties, važinėju su ta pačia, niekas per tą laiką nepasikeitė. Tai kaip ir gerai viskas. Stabilu atrodytų viskas. Džiaugiuosi vaikų atostogom. Mokslo metai man stresą varo. Dabar daug lengviau, kai joms atostogos. Kad ir pati dirbau birželį, bet jausmas lyg pati pusiau atostogaučiau biggrin.gif
O nuo rytojaus atostogos ir man. Nežinau kuda padatsa, kamu atdatsa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gaila, kad oras atvėso....


Gyvenu dar ir futbolu. Sergu už Belgus. O šiandien už Ispanus 4u.gif


Atsakyti