Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Kate , o kokio norit? Vizija vistiek turit?

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 27, 17:21)
<p>Kate , o kokio norit? Vizija vistiek turit?</p>

Grazaus🤣
Jei rimtai, tai as visada svajojau apie ta toki klasikini nama, su trikampiniu stogu ir pan. Bet... statysime nama su vienslaiciu stogu, 2-ju aukstu. Nes klasikinis namas is isores atrodo graziai, bet viduje tos kampuotos lubos antram aukste nieko gero. Vagia erdve. Tad pasirinkom praktiskesni varianta. Aisku ne visai dezute kvadratine tas namas bus, bet ir ne su daug navorotu. Apie 180kv planuojame. Ir, aisku, bus daaaug langu iki zemes. Tas butinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 birželio 2018 - 16:35

Grazaus🤣
Jei rimtai, tai as visada svajojau apie ta toki klasikini nama, su trikampiniu stogu ir pan. Bet... statysime nama su vienslaiciu stogu, 2-ju aukstu. Nes klasikinis namas is isores atrodo graziai, bet viduje tos kampuotos lubos antram aukste nieko gero. Vagia erdve. Tad pasirinkom praktiskesni varianta. Aisku ne visai dezute kvadratine tas namas bus, bet ir ne su daug navorotu. Apie 180kv planuojame. Ir, aisku, bus daaaug langu iki zemes. Tas butinai.

Cia ziurint kiek iskelsit 🤔 gi galima padaryt ir lygias lubas ir palikt palepe. Tik nepagailekit aukscio 😍 kaip viskas graziau atrodo kai aukstos lubos...sviestuvai,uzuolaidos ...

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 27, 23:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72139158" data-time="1530108414"><div><p>Grazaus🤣
Jei rimtai, tai as visada svajojau apie ta toki klasikini nama, su trikampiniu stogu ir pan. Bet... statysime nama su vienslaiciu stogu, 2-ju aukstu. Nes klasikinis namas is isores atrodo graziai, bet viduje tos kampuotos lubos antram aukste nieko gero. Vagia erdve. Tad pasirinkom praktiskesni varianta. Aisku ne visai dezute kvadratine tas namas bus, bet ir ne su daug navorotu. Apie 180kv planuojame. Ir, aisku, bus daaaug langu iki zemes. Tas butinai.</p></div></blockquote><p>Cia ziurint kiek iskelsit 🤔 gi galima padaryt ir lygias lubas ir palikt palepe. Tik nepagailekit aukscio 😍 kaip viskas graziau atrodo kai aukstos lubos...sviestuvai,uzuolaidos ...</p>

Nu vat kazkaip nenoriu as tos palepes. O dar ir pats stogas smarkiai isbrangsta, kai trikampinis. Nu nzn, ziuresim.
O koks auškstis lubu pas jus?

P.S. Man nepatinka labai navorocini stogai. Reikia foto paieskoti, tada butu aisku apie kokius navorocintus kalbu.
Buvau radus labai dailiu namu su vienslaiciu stogu. Bet zinoma, daug kas nuo apdailos priklauso. Klinkeris labai vaizdo priduoda (nors jis ir brangesnis), ir patys langai daug vaizdo priduoda. Siaip, namas su vienslaiciu stogu toks labiau modernus, bet buvau radus pvz, kai tokio tipo namas dalinai dekoruotas klinkeriu ir sudeti langai su tom tokiom grotelem (ar kaip vadinasi,nzn). Klasikiniai langai tokie buna. Zodziu, labai graziai atrode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 28 birželio 2018 - 14:57

Nu vat kazkaip nenoriu as tos palepes. O dar ir pats stogas smarkiai isbrangsta, kai trikampinis. Nu nzn, ziuresim.
O koks auškstis lubu pas jus?

P.S. Man nepatinka labai navorocini stogai. Reikia foto paieskoti, tada butu aisku apie kokius navorocintus kalbu.
Buvau radus labai dailiu namu su vienslaiciu stogu. Bet zinoma, daug kas nuo apdailos priklauso. Klinkeris labai vaizdo priduoda (nors jis ir brangesnis), ir patys langai daug vaizdo priduoda. Siaip, namas su vienslaiciu stogu toks labiau modernus, bet buvau radus pvz, kai tokio tipo namas dalinai dekoruotas klinkeriu ir sudeti langai su tom tokiom grotelem (ar kaip vadinasi,nzn). Klasikiniai langai tokie buna. Zodziu, labai graziai atrode.

Na svarbu , kad vidus butu patogus , funkcionalus.

musu lubu aukscio nezinau 🤔 bet ner aukstos , bet va priestate darem aukstesnes , tai su malonumu nusipirkau didziuli sviestuva 😍 man puse interjiero grozio sudaro sviestuvai ir visokios pastatomos lempos

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 29, 17:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72140055" data-time="1530190326"><div><p>Nu vat kazkaip nenoriu as tos palepes. O dar ir pats stogas smarkiai isbrangsta, kai trikampinis. Nu nzn, ziuresim.
O koks auškstis lubu pas jus?

P.S. Man nepatinka labai navorocini stogai. Reikia foto paieskoti, tada butu aisku apie kokius navorocintus kalbu.
Buvau radus labai dailiu namu su vienslaiciu stogu. Bet zinoma, daug kas nuo apdailos priklauso. Klinkeris labai vaizdo priduoda (nors jis ir brangesnis), ir patys langai daug vaizdo priduoda. Siaip, namas su vienslaiciu stogu toks labiau modernus, bet buvau radus pvz, kai tokio tipo namas dalinai dekoruotas klinkeriu ir sudeti langai su tom tokiom grotelem (ar kaip vadinasi,nzn). Klasikiniai langai tokie buna. Zodziu, labai graziai atrode.</p></div></blockquote><p>Na svarbu , kad vidus butu patogus , funkcionalus.</p><p>musu lubu aukscio nezinau 🤔 bet ner aukstos , bet va priestate darem aukstesnes , tai su malonumu nusipirkau didziuli sviestuva 😍 man puse interjiero grozio sudaro sviestuvai ir visokios pastatomos lempos</p>

Butent. Norisi, kad vidus butu funkcionalus. Musu lubu aukstis numatytas 3m. Gal uzteks?🤔
Atsakyti

Butent. Norisi, kad vidus butu funkcionalus. Musu lubu aukstis numatytas 3m. Gal uzteks?🤔

Man atrodo 3 jau neblogai 👍

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 29, 17:57)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72141208" data-time="1530279616"><div><p>Butent. Norisi, kad vidus butu funkcionalus. Musu lubu aukstis numatytas 3m. Gal uzteks?🤔</p></div></blockquote><p>Man atrodo 3 jau neblogai 👍</p>

Ir as manau, uzteks.

Rasytee, o jusu namas klasikinis? Koks stogas? Jus nuo nulio ji statet ar pirkot ir perdarinejote? Kiek kv turite? Garazas/stogine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 birželio 2018 - 17:11

Sveikos  :) 

Į namų kalbas neturiu ką pasakyt, tai bent taip pasivaidensiu  :D 

Pas mus vasara totali - vakar buvo pasiekta rekordinė temperatūra. Kažkur vidury Airijos užfiksavo lyg +32, tai jetus kepam kepam. Smagu  :wub: Aš ta vasaros atėjimo proga pasiėmiau šiandien išeiginę. Buvau mieste, grąžinau kelias sukneles ir džinsus Ted Baker - dideli išpardavimai dabar, o man labai patinka jų rūbai  :wub:  :wub: Bet ne viskas  tinka taip, kaip patinka, deja  :D 

Paskui nuvažiavau į pajūrį, o ten vanduo nuėjęs (atoslūgis ir potvynis čia būna po du kartus dienoj), tai jau smarvė ooooo vaikyti. Teko lėkt atgal į miestą, papietavau su vyru, o paskui atvažiavau į prie namų esantį parką. Tai jau taip gerai padrybsojau  :wub: Gal bent kiek spalvos įgausiu  :D 

Kokie tamstų planai savaitgaliui?  :) 

Atsakyti

Ir as manau, uzteks.

Rasytee, o jusu namas klasikinis? Koks stogas? Jus nuo nulio ji statet ar pirkot ir perdarinejote? Kiek kv turite? Garazas/stogine?

Na nera toks klasikinis kokio as noreciau dabar , bet siaip tikrai ne modernus . Jis statytas senai , o pries kelis metus viska perdarem , realiai liko tik lauko sienos , o ir tas sildem ir tinka nauja dejom , stogas naujas , langai , isplanavimas visas pakeistas.

o tu kvadratu tai pas mus daug 🤔 koks 140 m2 , o aukstai du ir plius tokio pat dydzio rusys , kuriame garazas. O dabar dar statem 100m2 , bet aisku ten daugiau nei puse garazas , nes netelpam i viena , nepatogu isvaziuot , stumdyt masinas reik , o dabar bus puikiai 

Atsakyti

Sveikos  :)

Į namų kalbas neturiu ką pasakyt, tai bent taip pasivaidensiu  :D

Pas mus vasara totali - vakar buvo pasiekta rekordinė temperatūra. Kažkur vidury Airijos užfiksavo lyg +32, tai jetus kepam kepam. Smagu  :wub: Aš ta vasaros atėjimo proga pasiėmiau šiandien išeiginę. Buvau mieste, grąžinau kelias sukneles ir džinsus Ted Baker - dideli išpardavimai dabar, o man labai patinka jų rūbai  :wub:  :wub: Bet ne viskas  tinka taip, kaip patinka, deja  :D

Paskui nuvažiavau į pajūrį, o ten vanduo nuėjęs (atoslūgis ir potvynis čia būna po du kartus dienoj), tai jau smarvė ooooo vaikyti. Teko lėkt atgal į miestą, papietavau su vyru, o paskui atvažiavau į prie namų esantį parką. Tai jau taip gerai padrybsojau  :wub: Gal bent kiek spalvos įgausiu  :D

Kokie tamstų planai savaitgaliui?  :)

Pas jus siluma musu pabego 🙄🤔😁 as tai prie juros , bet siandien taaaaaip atsalo 🤦♀ Koks 14 , o vakar buvo 25 . Ir vejas siaurinis , zodziu variau su vezimu kaip is namu isvaryta... vaziuosiu silumos link 😁namo

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 30, 00:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72141266" data-time="1530284981"><div><p>Ir as manau, uzteks.

Rasytee, o jusu namas klasikinis? Koks stogas? Jus nuo nulio ji statet ar pirkot ir perdarinejote? Kiek kv turite? Garazas/stogine?</p></div></blockquote><p>Na nera toks klasikinis kokio as noreciau dabar , bet siaip tikrai ne modernus . Jis statytas senai , o pries kelis metus viska perdarem , realiai liko tik lauko sienos , o ir tas sildem ir tinka nauja dejom , stogas naujas , langai , isplanavimas visas pakeistas.</p><p>o tu kvadratu tai pas mus daug 🤔 koks 140 m2 , o aukstai du ir plius tokio pat dydzio rusys , kuriame garazas. O dabar dar statem 100m2 , bet aisku ten daugiau nei puse garazas , nes netelpam i viena , nepatogu isvaziuot , stumdyt masinas reik , o dabar bus puikiai </p>

140kv cia per du aukstus ar tik vienas ausktas tiek?😮 +140 rusys + 100kv dastate? Nu rumai celi😎

Almost - nu pasidziaukit👏 Nes pas jus ten tokia siluma - retas svecias.
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 )
Pas jus siluma musu pabego 🙄🤔😁 as tai prie juros , bet siandien taaaaaip atsalo 🤦♀ Koks 14 , o vakar buvo 25 . Ir vejas siaurinis , zodziu variau su vezimu kaip is namu isvaryta... vaziuosiu silumos link 😁namo</p>

Aga, uzvakar gerai buvo. Bet vakar jau ledinis vejas. Nzn kuo vaikus reikes savaitgali uzimti. Jokiu planu neturim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 30 birželio 2018 - 08:10