Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Nu žo labai pavydžiu egzotikos. :wub: MAno giminės trupinelių gyvena johasnesburge, galėčiau važiuot, bet vis kažkaip į mūsų planus nepatenka. Neseniai žiūrinėjau keliones į Afriką ir jų saugumą. Bet įtariu kita kelionė bus labai į rytus.

Na taip, bet atidėčiau Dubajų ilgam tada. Statosi jie daug, ruošiasi expo 2020, gal kažką dar įdomesnio pastatys. 

Oj, apie Johanesburgą prisiklausėm visko ir pamatėm įdomybių vien važiuojant per priemesčius. Va į ten važiuot kažkaip netraukia. Bet pamatyt tuos mažesnius miestelius ir apskritai pakeliaut po Afriką kitur dar tikrai norėčiau. Ir, savaime aišku, vėl grįžt į Krugerio parką  :wub:  :wub: 

Ai, nesiplanuoja mums kol kas Dubajus greitu metu tikrai  :D 

Naujiena viena - kūdikį turiu.

Nerodo ir man nuotraukos, bet sveikinu su papildomu žaismingumu namie!  :4u:  :) 

Bet kodel tos "damos" taip sukiauleja, kai ikala?🙄 Cia, tipo, faina taip linksmintis? Fuuuu!🤮

Čia atseit atsipalaiduoja po sunkių darbų, po įtampos  :D  :D  :D 

Mazyliui 4,5m😎 Jau nebe mazylis😁

Dičkis jau visas Tavo mažylis tikrai  :) Bet kaip laikas greitai bėga, ką.. Net nesuvokiu - jau pusmetis šių metų pyst ir praėjo  :rolleyes: 

Sūnui gerai, ačiū. Pagaliau gavo paskutinį dokumentą reikalingą rezidento statusui gaut. Tai išsiuntėm viską ir laukiam. Kol laukia, dirba Harrods. Darbas administracinis, nuolatinis.

Kelionė šiųmetinė jau irgi suplanuota: savaitei į Meksiką, Day of the dead šventimas Oaxaca, paskui trys savaitės kelionių po Ekvadorą su apsistojimu Amazonės džiunglėse.

Spalio pabaiga - lapkritis.

Oj, smagu, kad gerai sekas jaunuoliui! O ar maišau aš, ar jis kažką su karine tarnyba norėjo veikt? Jei neklystu  :) Pasikeitė planai ar turi gaut statusą pirmiausia ir tik tada aplikuot ten?

Jergus, kaip pavydžiu, eina sau..  :unsure: 

Sūnus nuo lapkričio gyvena atskirai. Praktiškai išspyriau supykus. Bet viskas labai į naudą išėjo. Suaugo mygom. Atsakomybė atsirado. Antrą darbą susirado. Labai džiaugiuosi dėl visko.

Nu čia dabar?  :blink:  :D  :D 

Labas rytas! 
Pakalbinau, dabar eisiu kavos darytis. Pas mus karščio bangos užėjo šiom dienom, tai mėgaujuos atidarytais langais, suknelėm ir mintim, kad penktadienį turėsiu išeiginę  :D Vyras mano belekaip nukepė nugarą ir petį vieną sekmadienį pajūry, tai kankinasi vargšas. Nu, bet kaip aš sakau, tik per kvailą galvą taip nutinka  :D​ 

Atsakyti

Nerodo ir man nuotraukos, bet sveikinu su papildomu žaismingumu namie!  :4u:  :)

Oj, smagu, kad gerai sekas jaunuoliui! O ar maišau aš, ar jis kažką su karine tarnyba norėjo veikt? Jei neklystu  :) Pasikeitė planai ar turi gaut statusą pirmiausia ir tik tada aplikuot ten?

Nu čia dabar?  :blink:  :D  :D

Bandau kitaip kelti.

  39655266850_cf383c3145_z.jpg

Neklysti, į karališkąsias oro pajėgas jis nori. O ten stoti reikia pilietybę turėt. O prieš pilietybę dar rezidento statusas reikalingas. Tai dabar pastarąjį tvarkom.

Kas per nu čia dabar? Kiek galima su motina gyvent????  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Terezza - nu fainiai. Ir del kates vardo ir del sunaus biggrin.gif

Almost - pavydziu karscio bangu. Pas mus tai apsiniauke ir +15C. Nuo ryt zada atsilima.
Atsakyti

Katee ,

pradejai dirbt?

Atsakyti

Bandau kitaip kelti.

Neklysti, į karališkąsias oro pajėgas jis nori. O ten stoti reikia pilietybę turėt. O prieš pilietybę dar rezidento statusas reikalingas. Tai dabar pastarąjį tvarkom.

Kas per nu čia dabar? Kiek galima su motina gyvent????  :rolleyes:​ 

Oj koks grožis  :wub:  :wub: 

Supratau  :) Žodžiu sėkmingai juda tikslo link, liuks  :) 

Nu čia dabar tai dėl išspyrimo kone supykus turiu minty  :D  :D 

Almost - pavydziu karscio bangu. Pas mus tai apsiniauke ir +15C. Nuo ryt zada atsilima.

Nu jau tik eik sau nepavydėjus. Pas jus jau kiek ten amžių vasara belekokia su karščiais, duokit ir mums pasidžiaugt vieną kartą per penkis metus  :D  :D Vidury Airijos šiandien žada iki +28, tai jergus jaučiu žmonės išgriuvę iš karščio. Jau kalba vis garsiau, kad geriamo vandens trūkumas prasidės tuoj..

Atsakyti
Almost, na taip, taip, suprantu lotuliukas.gif Ir taip mums per gerai sia vasara. Tikrai orai geri buvo. Bet karscio as visada pavydziu😄 Ryskiai ne toj saly gimiau😎
Musu viena pazistama seima su vaiku isvyko gyventi i Kanarus. Nu i ka... Moteris nori atgal i LT. Ir ne del klimato ar karsciu. Tiesiog nepripanta ji ten ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 26, 16:12)
<p>Katee ,</p><p></p><p>pradejai dirbt?</p>

Nu kaip cia pasakius.... Vyrui daug padedu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 birželio 2018 - 15:29

Katee , kazkaip pamenu , kad patiko tau tavo darbas del to ir paklausiau

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 26, 19:12)
<p>Katee , kazkaip pamenu , kad patiko tau tavo darbas del to ir paklausiau</p>

Taip, man jis patiko. Idomus, pagal specialybe (vadyba), "moteriskas" (grozio sritys), vis kazka naujo suzinodavai, seminarai visokie, bendravimas, gera alga, su galimybe visada uzsidirbti daugiau ir daugiau (ir tas man labai patikdavo)... Bet viskam ateina galas. Galejau, bet nebenorejau grizti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 birželio 2018 - 18:38

Na svarbu atrast save kazkur 👍 o pokyciai visad i nauda

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 27, 00:55)
<p>Na svarbu atrast save kazkur 👍 o pokyciai visad i nauda</p>

Tai man viskas gerai. Labai.

Laba.
Oras pagerejo👌 Ale miego noriu. Antra diena keliuosi 6.00. Vakar nuo 4.00 nemiegojau. Pabudau ir akys stacios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 birželio 2018 - 08:00

Oras pagerejo👌 Ale miego noriu. Antra diena keliuosi 6.00. Vakar nuo 4.00 nemiegojau. Pabudau ir akys stacios.

A ko? Namą projektuoji? 😀

labu,damutės.

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2018 06 27, 15:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="katee" data-cid="72138523" data-time="1530079146"><div><p>Oras pagerejo👌 Ale miego noriu. Antra diena keliuosi 6.00. Vakar nuo 4.00 nemiegojau. Pabudau ir akys stacios.</p></div></blockquote><p>A ko? Namą projektuoji? 😀</p><p></p><p>labu,damutės.</p>

😄 Nu kaip... Jo, projektuojam. Va, griztam is Vilniaus. Su architektu susitike buvom. Ale nemiegu tikrai ne del to.
Atsakyti