Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Tikrai pavasaris fantastiskas , o kad per Jonines lyja gi jokia naujiena 😁

o sia nakt lyjo tikrai stipriai , visas stogas dundejo.

statybu tema tai mes ir prisidedam , tik , kad jau ipusejom. Laukiam meistru sienom glaistyt ir tapetuot. Priestata statem su dideliu garazu , dar mano dziaugsmui didziule rubine ir vienas kambarys gavos.

Atsakyti

statybu tema tai mes ir prisidedam , tik , kad jau ipusejom. Laukiam meistru sienom glaistyt ir tapetuot. Priestata statem su dideliu garazu , dar mano dziaugsmui didziule rubine ir vienas kambarys gavos.

Cia apie namus Kaune sneki?

Mes sia vasara numate irgi biski pasiremontuot, ne su priestatais, bet kosmetiskai-perdazyt visur, sunaus kambari pertvarkyt, baldus keist.

Tai varysim i sodyba gyvent tuo metu.

Atsakyti
Is vienos puses, fainiai tos statybos. Viskas nauja😁 Bet kiek vargo.
Vyras susitiko su architektu. Tai sake, jog 5 men uztruks projektas su visais leidimais ir pan. Ziauriai ilgai😮 O mes galvojom, kad jau koki lapkriti namas bus pastatytas, apsiltintas, langai/durys sudeti. Paskui jau irenginejimas vyktu viduje. Ale xren🙄
Atsakyti

Sveikos, damačkos  :4u: 

katee - ilgai, bet jau palauksit, niekur nedingsit ir nėr ko skubėt  :) 

skaičiau apie Tavo dvynius ir šypsojaus  :) nu maladec bernas agirdi - susigalvojo, kad nebeis, nusprendė ir viskas. še braškių, o ne kokį tortą, ir viso geriausio  :D  :D oj, tie vaikai.. 

konkurencija niekam nemaloni, tenka pripažinti  :) vyresniam amžiuj jau ji įkvėpia, stumia, skatina, o vaikams, ypač jeigu su savo nuosavu broliu reik konkuruot, gali gi labai sudėtinga būt.. tai tik į gerą manau išeis jiems abiems  :) 

Visos statybom, remontais užsiimat, o mes niekuo  :D  :D  :D Tik darbais ir atostogų planavimais. Net ir neturiu ką papasakot, rodos.. 

Kovo mėnesį va motorolerį naują nusipirkau. Nu tokį ir naują aišku, senučiukas jau lyginant su anuo pavogtu. Bet žodžiu ralinėju sau ir vargo nematau  :D Kaip smagu vėl grįžt ant savo ratų  :wub:  :wub: 

Kokie savaitgalio planai visų?  :) 

Pas mus grįžta vasara nuo šiandien, tai turbūt tik lėksim gal pasigrilint ką nors gamtoj ir viskas. Noriu spintą susitvarkyt, tai reikės pakabų nusipirkt, išsimatuot, peržiūrėt viską ir šveist laukus senus, pabodusius, nenešiojamus rūbus. Nes kaip visada - spinta pilna, durys neužsidaro, o rengtis neturiu ką..

Ai, į grožio temą - šeštadienį pasidariau microblading antakius. Visad kažkaip žiūrėjau ir galvojau, kad norėčiau, bet sunku rasti meistrą gerą. Tai susiradau, laukiau keturis mėnesius vizito, pasidariau ir labai džiaugiuos. Aišku, viskas dar gijimo procese, matau, kad reikės korekcijos šiek tiek labai nedaug, o bet tačiau jau dabar negaliu atsidžiaugt tuo  :wub:  :rolleyes: Tai ir tiek iš manęs  :D​ 

Atsakyti

Blueta aha kaune prasipletem 😊 seima padidejo , poreikiai biski pasikeite

Katee , optimistiskai nusiteike... vien tu meistru velavimai kiek laiko suvalgo , o kur dar visokios medziagos , duru gamybos ir tt

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2018 06 22, 13:19)
<p>Blueta aha kaune prasipletem 😊 seima padidejo , poreikiai biski pasikeite</p><p></p><p>Katee , optimistiskai nusiteike... vien tu meistru velavimai kiek laiko suvalgo , o kur dar visokios medziagos , duru gamybos ir tt</p>

Ai, bus kaip bus...

Va, pasakykit, kokias kuprines renkates savo bernams? Sakiau, pirksiu naujas tik 5-oj klasej. Dabar eis i 4-ta. Galvoju, reikia keisti, nes nu leliukiskos jau kazkokios atrodo😎
Atsakyti

Aloha, Blueta parase, kad sena chebra grizo :D

 


 

mes ir buvom Dubajui ,

 Mes ka tik grizom is Dubajaus, ir gyvenime negrisim. Visiskai nuvyle.

 

 

 

 

Buvom į PAR išvykę trumpam, safariai, kultūrinė patirtis. Nu kažkas nuostabaus buvo žinok  :wub:  :wub:

 

Norėčiau labai į Dubajų kelioms dienoms - pamatyt, apie ką tas visas šaršalas  :)​ 

 O jetus kaip PAR pavydziu. Afrika mano sarase ilgam, noriu labai i Namibija dar.

 

Dubajaus sarsalo isvis nesupratau, rasiau net draugem antra diena nesuprasdama ka ten veikti. Galvojau, gal apsirike ne tas vietas lankom :blink:

 

Vienok, reik gerbt vaiko apsisprendima.

 Bokalai. Mano pana mete sokius. Rinksis kita saka, ir leidziu.

 

Taip, kiti i skirtingas klases leidzia dvynius. Bet kol kas nematau reikalo. Nes kaip rasiau, tai vienas, tai kitas pasireiskia. Mokykloj viskas gerai pas juos.

 

Montessori mokyklos dvynius iskart i skirtingas klases skiria.

Atsakyti

Aloha, Blueta parase, kad sena chebra grizo :D

O jetus kaip PAR pavydziu. Afrika mano sarase ilgam, noriu labai i Namibija dar.

Dubajaus sarsalo isvis nesupratau, rasiau net draugem antra diena nesuprasdama ka ten veikti. Galvojau, gal apsirike ne tas vietas lankom :blink:

Oooo labas  :) Kaip Tu, kaip mažoji?  :) 

Žinok aš vis dar iki šiol, praėjus dviems mėnesiams po kelionės, gyvenu tais įspūdžiais. Kažkas nerealaus buvo. Tikrai norėčiau grįžt į Afriką vėl  :wub: 

Man įdomu pamatyt tiesiog pačiai savom akim  :)​ 

Atsakyti

Oooo labas  :) Kaip Tu, kaip mažoji?  :)

 

Žinok aš vis dar iki šiol, praėjus dviems mėnesiams po kelionės, gyvenu tais įspūdžiais. Kažkas nerealaus buvo. Tikrai norėčiau grįžt į Afriką vėl  :wub:

 

Man įdomu pamatyt tiesiog pačiai savom akim  :) 

 

Aš gerai, dirbu užsikasusis. Mažoji auga, sukalbamesnė darosi  :D

 

Nu žo labai pavydžiu egzotikos. :wub: MAno giminės trupinelių gyvena johasnesburge, galėčiau važiuot, bet vis kažkaip į mūsų planus nepatenka. Neseniai žiūrinėjau keliones į Afriką ir jų saugumą. Bet įtariu kita kelionė bus labai į rytus.

 

Na taip, bet atidėčiau Dubajų ilgam tada. Statosi jie daug, ruošiasi expo 2020, gal kažką dar įdomesnio pastatys. 

Atsakyti

Sveikos, gražuolės.

 

Taip smagiai perskaičiau jus. Pas visas viskas gerai, ir bus dar geriau. Fainuma.

Aš po senovei - darbas, salė, tango. Mezginiai ir nuotraukos.

 

Naujiena viena - kūdikį turiu.

 

[attachment=255280:39655266850_cf383c3145_b.jpg]

Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2018 06 23, 21:42)
<p>Sveikos, gražuolės.</p>
<p> </p>
<p>Taip smagiai perskaičiau jus. Pas visas viskas gerai, ir bus dar geriau. Fainuma.</p>
<p>Aš po senovei - darbas, salė, tango. Mezginiai ir nuotraukos.</p>
<p> </p>
<p>Naujiena viena - kūdikį turiu.</p>
<p> </p>
<p>[attachment=255280:39655266850_cf383c3145_b.jpg]</p>

Wow, koks grozis! Juodas😍
Man is karto klausimas pasistojo - kam paliksi, kai i ilgasias keliones leisiesi?

8pm - sveika🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 23 birželio 2018 - 20:15

Nerodo foto , bet itariu , kad kate 🤔?

Terezza , kaip sunui sekasi?

kokie kelioniu planai?

Atsakyti