Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm - nu kaip smagu, kad pasalino tau tuos kapiliarus. Ka zin, ar skaudziau, nei mezo :D Nors man mezo - zuikio dainos. 

As dar ant slaunies noriu kelisnpasalinti ir ant blauzdos. 

Zodziu, reikia bandyti. Nepabandzius, nesuzinosiu. O jei atsikratysiu to brudo, dziaugsiuos kaip vaikas :D

Atsakyti
Labas,merginos 4u.gif

Su praėjusiom šventėm visas jus ir jūsų brangius žmones! 4u.gif
Ir toliau likite gražios,stilingos,protingos ir sveikos wub.gif
Pasiilgau mirksiukas.gif

Mes buvome išvažiavę pas draugus kūčiom ir Kalėdom,keliom dienom.Toli jie nuo mūsų gyvena.Labai smagiai pasibūvom.Naujus sutikom irgi pas draugus,bet jau pas vietinius 😎 Žodžiu šventės labai smagios ir šurmulingos.🍾🎄🎁🎉

Įkėliau keletą foto į albumėlį mirksiukas.gif

Ryt jau grįžtu į darbą po šventinių atostogų.Dar norėtųsi kelių laisvų dienų ,nes praktiškai namie labai mažai buvom....vis judėjom ir judėjom....norisi namie pabūti ir nieko neveikti....bet......

Vaikams mokyklon grįžti jau irgi trečiadienį.Tai kaip sakant,pasaka baigėsi,grįžtam į realybę.

Daugiau kaip ir nieko naujo.

Bučkiai xxx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 02 sausio 2017 - 20:14

Dubliuojasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 02 sausio 2017 - 20:37

 Katee,2 ar 3 kartus berods kartot reikėjo, mėnesio intervalu, jei gerai pamenu. lazerio pavadinimo nepamenu, bet Era Estetik moderniausius susipirkę.

Skausmas? nu gal ne tai kad skausmas, bet jautru labai, nevalingai ašaros pasipila. Panosė, zona apie nosį lb jautri. Bet ir kapiliarai ten trapūs, sakė, nuo nuo slogos, stipriai šnypiant, gali vėl sutrūkinėt.

 

Su mezo nėr ką lygint, ten tai zuikio dainos, žo, bjaurus reikalas. o kada LT vaikams į mokyklą? Maniškiams tai tik kitą pirmadienį.l

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 02 sausio 2017 - 20:40

Mmmm, na aisku. Reikes atlaikyti kazkaip vis tiek. O ir plotas pas mane didesnis bus paveiktas. Praktiskai visi zandai. Sake, ir patinus dar busiu po proceduros. Nu zo.... Ko tos moteris tik nesugalvoja :D

Mano bernam tik Sausio 9d i mokykla. Tai dabar skaitom knygas lietuviskas ir ruosiames testui.

Anila - begede, visai retai pasirodai. Ale smagu, kad gyvenimas vietoj nestovi!

Atsakyti
KATE,nu žinok rimtai leidžiu jums mane primušti už mano aplaidumą blink.gif

RASYT,kokios naujienos!!!!!! wub.gif Sveikinimai didžiausi 4u.gif wub.gif
Mes irgi vis pamąstom apie trečią lelių....bet aš vis nedrįstų unsure.gif per daug jau laisva dabar jaučiuosi ir bijau gal vėl to tokio prisiryšimo prie namų biggrin.gif o va maniškis netgi labai to nori rolleyes.gif
Sveikinu jus,mergyt! 😘 lengvo nešiojimo 4u.gif

BLUETA,SAMBUKA,ATTIC,TEREZZA,atostogaujat? bigsmile.gif
Smagaus jums laiko🌴🍸😘

FĖJA,puikus pirkinukas!🏎Saugaus vairavimo!!!!!

Panos,o ką manote apie hialurono injekcijas?🤔Noriu kakton!😂😂😂😂
Atsakyti
http://www.clarks.co.uk/p/26121770

Verstos odos,virš kelių wub.gif

Kaip jie jums?

Matavaus,gražiai atrodo prie palto,nenusipirkau kvanka....online nebėra😑pėdinsiu į centriuką turbūt ryt🤔
Atsakyti

8pm - tai nesistebiu, kad tau neatsibodo egle. As rasiau, kad man atsibostu per tiek laiko. Siandien atsikraciau ir dziaugiuosi :D

Rasytee - ale plaukus atsiauginsi daba!

Kas is to 😳 Trumpam

Atsakyti

Anila , ačiū už sveikinimus ! Man ir visokiu minciu buvo prieš pasiryžtant , net ir po dvieju brukšniuku dar visokiu minčiu buvo , kad vajeeeee mano patogus , laisvas gyvenimas baigtasssss 😁!

bet dabar megaujuos , mb laimingas iki dangaus ir atgal , vaikai irgi labai nori , dickio cia svajone buvo . Visi sokineja aplink mane net baigiu priprast 😁

Atsakyti

Labas vakaras,

 

Rasyte - aišku, kad pradžioj tas stresas būna, bet esu tikra, kad atsiradus dar vienam šeimos nariui, jūsų namuose laimės tik padaugės  :wub:  

katee - pas mane tų bjaurių kapiliarų pilna ant šlaunų. Jau irgi brandinu mintį bent kažkiek pamažint, nes realiai matosi tai labai stipriai, galėsiu nufotkinti. Bet irgi kažkaip neramu, kad nebūtų pinigai į balą.  :hmm:

 

Anila, man tai gražūs, pirk :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 02 sausio 2017 - 22:46
QUOTE(Rasytee @ 2017 01 02, 23:31)
<p>Anila , ačiū už sveikinimus ! Man ir visokiu minciu buvo prieš pasiryžtant , net ir po dvieju brukšniuku dar visokiu minčiu buvo , kad vajeeeee mano patogus , laisvas gyvenimas baigtasssss 😁!</p><p>bet dabar megaujuos , mb laimingas iki dangaus ir atgal , vaikai irgi labai nori , dickio cia svajone buvo . Visi sokineja aplink mane net baigiu priprast 😁</p>

RASYT,smagu girdėti wub.gif
Mėgaukis wub.gif
Man labai gražu didelės ir darnios šeimos wub.gif Labai labai!!!!
Atsakyti

Labas rytas.

drugelis. - pas mane ant slaunies ir ant blauzdos tai tokie pavieniai kapiliarai yra. Nedaug. O ir matosi nelabai. Tik as ir matau. Bet zinau, kad jie gali rysketi veliau. Jei is pradziu buna raudoni, tai paskui melyni pasidaro. Todel reikia salinti nafik. Grozio nepriduoda jie. Ant veido irgi. Galeciau drasiai be pudros vaikscioti, nes oda mano nera problemine, bet kapiliarai gadina vaizda. Nors aisku ir be pudros vaikstau, ka darysi.

Atsakyti