Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

O as kad ir su kelnem einu, vis tiek man turi buti ilgesnis paltas. Nes leskos sala. Nu neuzsideai gi 3-jas kelnes angorines kokias, kad silta butu biggrin.gif Kai paltas iki kelenu, ilgi batai dar, tai ir nesalta kojom.

As irgi visur su masina. Bet pasivaiksciojimams ziema su vaikais, nuvaziavimui prie juros ar siaip iki pardes nueiti, reikia tokio. Visokiu slidininko striukiu nemegstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 lapkričio 2016 - 10:00
QUOTE(katee @ 2016 11 29, 09:53)
O as kad ir su kelnem einu, vis tiek man turi buti ilgesnis paltas. Nes leskos sala. Nu neuzsideai gi 3-jas kelnes angorines kokias, kad silta butu biggrin.gif  Kai paltas iki kelenu, ilgi batai dar, tai ir nesalta kojom.

Bet pasivaiksciojimams ziema su vaikais, nuvaziavimui...


Žinok, su kelnėm, jeigu jos aptemptos arba džinsai yra šalčiau negu su šiltu sijonu ir kokių 100-140 denų pėdkelnėm.

Va,va, tokiem atvejam deduosi puchavyką, žemus šiltus batus, kiepką.

Sutikau dvi jaunas stirnytes, stabtelėjo pusei minutes, žiūredamos į manr nepatikliai. Bet kol atsisegiau lazdas nuo pirštinių, kol nusimoviau, nubėgo, nespėjau nufotkint.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 29 lapkričio 2016 - 10:39
QUOTE(Blueta @ 2016 11 29, 11:35)
Žinok, su kelnėm, jeigu jos aptemptos arba džinsai yra šalčiau negu su šiltu sijonu ir kokių 100-140 denų pėdkelnėm.

Va,va, tokiem atvejam deduosi puchavyką, žemus šiltus batus, kiepką.

Sutikau dvi stirnytes, stabtelėjo pusei minutes, žiūredamos į manr nepatikliai. Bet kol atsisegiau lazdas nuo pirštinių, kol nusimoviau, nubėgo, nespėjau nufotkint.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Oj, dzinsai tai labai salti traukia. Ziema su jais ne pro kur. Tik masinoj.

Grozis neispasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2016 11 29, 10:38)
Oj, dzinsai tai labai salti traukia. Ziema su jais ne pro kur. Tik masinoj.

Grozis neispasakytas wub.gif


Jo, labai.

Tik slidu labai. Sportbačiai su protektorium, bet vistiek slidu. Reiks kiba kažko labiau special pasižėt.
Arba tuos užsidedamus ant batų šipus segtis.

Bet taip gerai, sparčiai, prasiėjau. Žandai net dega. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 29 lapkričio 2016 - 10:43

Labas, damos!

Neslėpsiu - labai jums pavydžiu tos baltumos, sniego, miškų tokių.. Smagu matyt, gražu man labai tokia žiema  :wub: 

Ieškau aš irgi striukės žiemai, susiradau jau vieną variantą, tai turbūt prie jo ir liksiu. Nenoriu dešrinės - noriu labiau kaip parkos, bet kad būtų pūkinė. Žodžiu, išrankus aš tam reikalui  :D 

drugeli - sveikatos Tavo dukrai  :4u: o dėl sofos, tai aš iš patirties galiu patart nebent kokią kaldrą / pledą patiest ant sofos, kad susilygintų tas tarpas, jeigu toks pat, kokį įsivaizduoju  :) Mums padeda su MB, kai pas mano tėvus nakvojam

Prasiautė tie visi juodieji penktadieniai ir kiber pirmadieniai, nieko nenusipirkau sau ir pasibaigė  :D Vakar dar vakare dalį dovanų supirkom, dabar jau liko tik internetu pasirūpint dar keliais daiktais ir bus baigtas kriukis  :) 

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2016 11 29, 11:35)
Žinok, su kelnėm, jeigu jos aptemptos arba džinsai yra šalčiau negu su šiltu sijonu ir kokių 100-140 denų pėdkelnėm.

Va va, nekenčiu žiemą džinsų smile.gif

Almost, aš ir norėjau parkos, bet šiltos patinkančios neradau, tai pasiėmiau pūkinę ilgesnę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 29 lapkričio 2016 - 12:00

Almost, aš ir norėjau parkos, bet šiltos patinkančios neradau, tai pasiėmiau pūkinę ilgesnę ax.gif

aš susiradau Zaroj patikusią, pasimatavau vakar, tai liuks labai, bet noriu tamsios, ne khaki spalvos, o jos nebuvo niekur. Lauksiu, gal atsiras iki kelionės - labai praverstų man  :) 

Atsakyti

O kas yra parka? Kuo ji skiriasi nuo pūkinio palto?
Atsakyti

O kas yra parka? Kuo ji skiriasi nuo pūkinio palto?

 

Parka tai kaip čia pvz:

https://www.google.i...bih=758&dpr=0.9

 

O pūkinis paltas man iškart asocijuojasi su tom dešrinėm striukėm  :D Nu kaip čia panašiai:

https://www.google.i...AUIBigB&dpr=0.9

 

 

Aišku, visokių jų yra, bet aš kažkaip šįmet norėjau būtent parkos tipo viršutinio šilto rūbo  :)

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 11 29, 13:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71255745" data-time="1480413529"><div><p>Almost, aš ir norėjau parkos, bet šiltos patinkančios neradau, tai pasiėmiau pūkinę ilgesnę vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>aš susiradau Zaroj patikusią, pasimatavau vakar, tai liuks labai, bet noriu tamsios, ne khaki spalvos, o jos nebuvo niekur. Lauksiu, gal atsiras iki kelionės - labai praverstų man  smile.gif </p>

Ot, aš iki Zaros nenuėjau. Tėtis negalėjo su S susitvarkyt, teko man greitai suktis biggrin.gif
Šian Jagelavičiūtė su gera parka įkėlus foto bigsmile.gif
Atsakyti
Apejau visa miesta, niek neradau blink.gif

Jo, parkos patinka ir man. Rasciau ilgesne, imciau. Man labai patinka. Ir grazu, jaunatviska ax.gif Bet jos irgi iki vidurio slaunu. Tikrai yra ir ilgesnes. Tik kur jas rasti? Ziurinejau jau ne viena anksciau ir siandien. Zodziu, visiskas provalas.

gaily - paro palta.


drugelis. - Dormeo plono ciuzinuko jums reikia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 lapkričio 2016 - 16:09


Šitas labai giria.
Bet ir kaina jų atitinkama.
Atsakyti