Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Na negaleciau pasakyt , kad gyvenam , bet tikrai daznai bunam , kokia 40% laiko. Pirma tai man atsibostu tik ten , antra pasiilgstu tevu , trecia gi reik darbe pasivaident 😊. Ir pasigrazint einu Kaune , nes ten neturiu kam mazes palikt . Bet siaip labai myliu Palanga , ten tiek graziu vietu . Mes ten tiek vaikstom , kad man net vakarais kojas skauda , o tai yra daug 😁, nes man retai kada jas skauda , tik po gerooos trefkes .

tai su sunum kariauji 😳?

pas mus irgi jau po truputi lenda paauglystes daigeliai 😲

Atsakyti

Na negaleciau pasakyt , kad gyvenam , bet tikrai daznai bunam , kokia 40% laiko. 

tai su sunum kariauji 😳?

pas mus irgi jau po truputi lenda paauglystes daigeliai 😲

40% tai daugokai. Bet turbut, pagrinde vasara, ar ne? O sodyba naudojat? nes mes tai svarstom parduot, vaikai vaziuot nenori ( mazgiai), dukros tai labai mielai ten vasarotu, bet jos nelabai laiko/galimybiu turi, gi darbai, reikalai...

na kaip, gal ne tai kad kariaujam, bet yra reikalu, yra :D

Atsakyti

Jojo siltuoju sezonu tiek bunam , bet nuvaziuojam visais sezonais , visada yra ka paveikt. o sodyboj buvom senai , su maze man ten sudetingiau . Palsngoj tai viska susipirkus esu : vezima , kede , vystymo stala , nu zodziu atvaziuojam kaip i namus , o i sodyba tystis viska 🤦‍♀ Zinok jei ne mano tevai mes ir parduotume , nes ner laiko priziuret . Bet maniskiai ten istisai ir labai myli , viskas priziureta kaip vaistinej 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 13 birželio 2018 - 12:01

Studentė baigė univerą, liepą skrisim su vyru į diplomų įteikimo šventę. Nuo rudens jau turi puikų darbo kontraktą, nes baigė labai aukštais balais.

Oj, kaip praskriejo tas laikas, eina sau! Šaunuolė, kaip smagu dėl puikių rezultatų ir nuostabios patirties. Ar ten ir liks jau ji?  :) 

Almost , faini pasikeitimai pas tave !

kur keliavot ?

mes ir buvom Dubajui , po to pora savaiciu buvom Egipte , siaip ramiai viesbuti ilsejomies 🤔 nu tiesiog siltai paauginom leliu , o gryzus ir cia po truputi ir atejo vasara

Buvom į PAR išvykę trumpam, safariai, kultūrinė patirtis. Nu kažkas nuostabaus buvo žinok  :wub:  :wub: 

Norėčiau labai į Dubajų kelioms dienoms - pamatyt, apie ką tas visas šaršalas  :)​ 

Atsakyti

Oj, kaip praskriejo tas laikas, eina sau! Šaunuolė, kaip smagu dėl puikių rezultatų ir nuostabios patirties. Ar ten ir liks jau ji?  :)

 

 

 

Norėčiau labai į Dubajų kelioms dienoms - pamatyt, apie ką tas visas šaršalas  :)​ 

Dirbs ir gyvens Mancestery. Kontraktas 3 metam, o toliau bus matyt. Jos baigiamaji darba vertines profesorius pasake, jog toki auksta bala yra daves tris kartus per savo darbine praktika, paskutini karta pries 10 metu ir kad ji turetu test akademine veikla,t.y, studijuot toliau.

 

A as vat nenoreciau i Dubaju grizt, no no no.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 13 birželio 2018 - 17:03

Dirbs ir gyvens Mancestery. Kontraktas 3 metam, o toliau bus matyt.

A as vat nenoreciau i Dubaju grizt, no no no.

Ai, supratau - maniau Amerikoj ji vis dar  :) Liuks labai, kad ir kontraktas ilgam laikui. Užteks pakankamai laiko tam, kad nuspręstų, ką ir kur toliau nori daryt  :) 

Nu matai - aš kadangi nebuvus, tai man įdomu apsilankyt ten ir pamatyt viską būtų  :) Kodėl nenorėtum?  :)​ 

Atsakyti

Nu matai - aš kadangi nebuvus, tai man įdomu apsilankyt ten ir pamatyt viską būtų  :) Kodėl nenorėtum?  :)​ 

Ai, kad ten nezmoniskas zmoniu srautas, sarsalas, nafik, galva sukasi ziurint :D

Viena kart pamatyt tas ju izymybes, jo gal ir verta, bet dar ir dar vaziuot nenorec.

Atsakyti

Ai, kad ten nezmoniskas zmoniu srautas, sarsalas, nafik, galva sukasi ziurint :D

Viena kart pamatyt tas ju izymybes, jo gal ir verta, bet dar ir dar vaziuot nenorec.

Va, man pro ten skrendant viskas taip gražu pasirodė, taip.. plastikiška  :D  :D  :D Todėl ir norėtųs pamatyt. Neįsivaizduoju gal ten praleist savaitę ar daugiau, bet kokiam ilgam savaitgaliui būtų tikrai įdomu.

Dar į Australiją norim nulėkt, koalas paglostinėt  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

As ir nelabai norejau skrist i Dubaju ir net pirma diena sakiau , kad ne mano salis .

bet pabuvus man visai patiko , bet aisku , kadangi varem su 5 men Migle tai mes nelabai varem i tas populiariasias vietas .

ir gera viesbuti emem tai ir susidare geras vaizdas. Nors aisku kaina 🤦♀Kiek dviese per savaite sumokejom tai po to uz tiek pat atostogavom 6 zmones 2 savaites Egipte

Atsakyti

Laba. 

Oi, kaip smagu, kad paraset👏 As irgi pagalvodavau apie jus.

Mes gyvenam gerai. Taip pat jaip ir Blueta buvom Romoj su vyru dviese. Labai labai patiko. Tikras muziejus po atviru dangum. Vaikstinejome po 16val per diena. Visi raumenys skaudejo😁 Bet ispudziu daug.

O vakar grizom visi is Turkijos. 10 dienu su seimyna atostogavom. Viesbutis superinis. Atostogos nerealios. 

Kas naujesnio? Pries pat kelione i TR nusipirkom sklypa mieste. Kaip as ir norejau. Nes vyrui jau nieztejo nagai nama statyti. O as niekaip nenorejau kraustytis i uzmiesti. 3-jus metus kariavau😁 Ir pagaliau nupirkom sklypa mieste, salia misko ir juros👍. Dabar laukia statybos.  

 

Gal gaily atsilieps? Kaip dukryte?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 birželio 2018 - 20:44

Rasytee - tavo mazoji jau tikraa zmogeliukas😁 Laikas bega nerealiai greitai.

Almost - keliauninke👍Smagu del pokyciu.

Mano pazistami irgi grizo neseniai is Dubajaus. Tai klausiau, ar vaziuotu dar karta. Sake, kad ne. Vieno karto uztenka.

 

Blueta - dukros saunuoles!

Net nusijuokiau, kai apie sunu parasei. Pas mane vienas is dvyniu dar ne paauglys, bet charakteris tai eina kakot...🙄 Nzn kaip bus toliau. Uzsispyres kaip ozys.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 19 birželio 2018 - 20:58

Net nusisypsojau , kai pamaciau kad Katee parase 👍! 

Kokios fainos naujienos del sklypo 😍 nereali vieta turetu but , viskas viename 👍

kaip tavo sportai?

kaip dickiam mokslai?

mazylis i darziuka zygiuoja?

Atsakyti