Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Gerų metų visoms, merginos. Ačiū, kad buvot. Ir tikiu, kad dar susitiksim.

Atsakyti

Kazin dar kas cia uzklysta 🤔?

Atsakyti

Turiu temą favorituose, tai iš kart pašoko į viršų 😀 

kaip tu, Rasyte? Kaip mažoji suga?

įdomu kaip Gaily mergytė, 🤔 Kuo gyvena Drugelis, Katee, Almost, Patranka.

Tigrius jau mažylį/ę turėtų sūpuot 😍

Būtų smagu kad parašytų.

Atsakyti

Ana diena pagalvojau , kad labai jusu pasiilgau ir uzbegau parasyt !

Tigrius jau menesi supuoja suneli 👍

mes tai liux ! Mano panelytei tuoj 10menesiu , labai aktyvi , linksma , tikras musu dziaugsmas.

O as pati irgi ok , sukuosi tarp vaiku ir darbu , vis dar kovoju su svoriu 😁 

kaip tu? Kaip tavo panos ? Sunus dar irgi vargsta moksluose?

Atsakyti

Labas rytas!!

Aš irgi, kaip ir Blueta, turiu temą favorituose, tai šoko viršun. Net apsidžiaugiau pamačius, kad Rasytee parašė, o ne koks prašalaitis  :D 

Ačiū, kad teiraujautės, smagu, kad nepamiršot  :) 

Aš gyvenu darbais. Nuo gruodžio mėnesio kaip pasikeitė pareigos, kontraktas, tai dabar kasdienybė irgi šiek tiek pasikeitus. Labai džiaugiuosi, bet kartu ir atsakomybė visai kita, ir darbo pobūdis kitoks. Bet dabar viską myliu dar labiau, nei iki tol. Taip smagu man, jaučiuos radus savo kryptį, savo kelią.

Pakeičiau kartu ir sporto pobūdį - iš salės persikrausčiau į bokso treniruotes. Žiauriai mėgstu, labai gerai išsikraut man per jas būna  :) 

Vis dar važinėju motoroleriu, vis dar gyvenam ten pat.

Balandžio mėnesį keliavom šiek tiek, tai nerealiai pailsėjom, pamatėm nuostabaus pasaulio - iki šiol visi įspūdžiai ir vaizdai lyg vakar matyti.

Daugiau nežinau ir ką papasakot. Kaip jūs visos gyvenat??  :)​ 

Atsakyti

Kaip smagu, kad sena kompanija atsišaukė!

Rasyte, aha,man jauneliai dar žingsniuos į mokyklą iki Joninių. Sūnui tai normalios pamokos, mažei daugiau pasiruošimai baigiamajam metų koncertui, aikido stovykla ir pan.

Vyriausioji pakeitė darbą, dabar vadovauja padaliniui LT, patenkinta pokyčiais, daug keliauja.

Studentė baigė univerą, liepą skrisim su vyru į diplomų įteikimo šventę. Nuo rudens jau turi puikų darbo kontraktą, nes baigė labai aukštais balais.

o daugiau kaip ir nieko naujo, the same. Svoris ir mane erzina, jaučiuos riebus ruonis, kaip visad,žo. 😀

Atsakyti

Kaip gera jus girdet 😊🌷

As jau kuris laikas vis pagalvodavau tai apie viena tai apie kita , idomu kaip ir kuo gyvenat 😉

Almost , faini pasikeitimai pas tave !

kur keliavot ?

mes ir buvom Dubajui , po to pora savaiciu buvom Egipte , siaip ramiai viesbuti ilsejomies 🤔 nu tiesiog siltai paauginom leliu , o gryzus ir cia po truputi ir atejo vasara

as atsigriebineju uz nestumo ir zindymo laika 😁 tai dabar vis procedurinuos . Isbandziau plauku naikinima lazeriu , aisku dar tik pirma procedura , bet kolkas 👍

ryt einu kazkokia nauja procedura galvos plaukam 😁 zodziu vienus auginu , kitus naikinu , nesuprasi tu moteru 😂

Atsakyti

Blueta , tavo panos uzaugo 😳 jau darbai , atsakomybes , smagu , kad turi dar tu kleckus namie.

kaip vyro sveikata?

Atsakyti

Kaip gera jus girdet 😊🌷

As jau kuris laikas vis pagalvodavau tai apie viena tai apie kita , idomu kaip ir kuo gyvenat 😉

as atsigriebineju uz nestumo ir zindymo laika 😁 tai dabar vis procedurinuos . Isbandziau plauku naikinima lazeriu , aisku dar tik pirma procedura , bet kolkas 👍

as irgi ir pagalvodavau kaip kam sekas ir pasiilgdavau jusu.

Ilgai zindei? Kokiu lazeriu naikini?kurias zonas? as tai neatsidziaugiu, zinok.

kaip mamos pokyciai ar tenkina rezultatas?

Blueta , tavo panos uzaugo 😳 jau darbai , atsakomybes , smagu , kad turi dar tu kleckus namie.

kaip vyro sveikata?

Nu tie kleckai, tai zinaiiiii, maze tai kleckas, o bernas tai atzagarus paauglys, buna momentu kai sumuryt i siena noriu  :devil:  :karsta:  :new_russian: 

aciu, siuo metu gerai, tai noriu gyvent sia diena ir ja megautis, nes you never know....

Poryt isvarom i Roma. Dviese.  :flirt2: 

Apie Katee daznai pagalvoju. Ir Gaily. Labai rupi.

Atsakyti

Gal uzklys kuria diena ir jos  :rolleyes: 

puse metu maitinau , po to atsisake pati , tai dar pasitraukiau kuri laika ir baigiau pries kelione. 

O naikinuos pazastis ir bikini , man rodos aleksandrito vadinasi tas lazeris  :hmm: man jau po pirmo karto pokyciai akivaizdus ir noras kyla dar ir kojas paaidailint 😁

kaip fainai del keliones  :yahoo: mes tai kolkas stabdom tas mintis , nes musu mazoji toooooks uztaisas 😂 kaip ne musu vaikas butu , istisai veiksme . O daba ropoja , stojasi visur , sugeba pabegt i lauka 😂 nu zodziu pasakot ir pasakot apie ja galima . Tai nusprendem , kad si laikotarpi pasibusim Lt kurortuose 😁

sportuoji?

Atsakyti

O mama tai ziaurei patenkinta , labai gerai atrodo , viskas ciki . Truputi bloga data issirinko , tai ta sausio 1d truputi pagasdino mus , bet ir prireike pagalbos , state drena sekancia diena

Atsakyti

 naikinuos pazastis ir bikini , man rodos aleksandrito vadinasi tas lazeris  :hmm: man jau po pirmo karto pokyciai akivaizdus ir noras kyla dar ir kojas paaidailint 😁

sportuoji?

oi, busi labai patenkinta, as tas pacias zonas irgi dariau su aleksandritu. Man 5 ar tai 6 proceduru uzteko ir psio, lygu svaru. Karta metuose nueinu profilaktiskai.

jo,jo, nuolat 4-5 kart savaitej ejau, vasara stabdau abonenta, nes taiiiiip atsibosta sale, juolab orai geri tai ilgi pasivaiksciojimai, dvirkos ir t.t. 

Pries pora savaiciu buvom Palangoj 5 dienas, turejom nuostabu ora visas dienas, kaip man patiko! maloniai nustebino Palanga, retai as ten bunu vasara del to sarsalyno/basanavkes, o si kart maloniai nustebino, kad norec grizt.

O jus gyvenat ten vasara? 

O mama tai ziaurei patenkinta , labai gerai atrodo , viskas ciki . 

liuks. 

Atsakyti