Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Manau, čia labiau berniukų žaislas. Sūnus važinėjo ir labai mėgo, mažylei absol neįdomu buvo.

8.p.m.jau buvai LT? Nu ir kaip, kokie įspudžiai? Gi ilgai nebuvus buvai. Ar ilgai? 🤔

Rasyte, tai mažei vardą davėt kaip ir planavot, tą kur vaikai išrinko?

Buvau grupinėj treniruotėj su štangom, kojos dreba iki šiol.

labu.

Atsakyti

Manau, čia labiau berniukų žaislas. Sūnus važinėjo ir labai mėgo, mažylei absol neįdomu buvo.

 

8.p.m.jau buvai LT? Nu ir kaip, kokie įspudžiai? Gi ilgai nebuvus buvai. Ar ilgai? 🤔

 

 

 

Ko gero taip ir yra.

 

Buvau, vakar tik grizom. Siryt maze mane 3 ryto is lovos isverte. Nebuvus LT as 3 metus. Soko kulturinio nepatyriau, gal kad pasamoningai tam ruosiaus :D LT neblogai siaip, patiko tas Vilniaus istorijos muziejus (Telia), iliuziju - nuvyle. Daug fainu mazu kavinukiu, restoraneliu. 

Kainos tai maisto parduotuvese tokios pat kaip JAV, restoranuose LT ir Prancuzijoj man pigiau buvo nei JAV. Zaislu kainos pas jus uzkeltos. Nusipirkau macarons Sugamour ir Ali, tai Ali buvo pasene ir klaikus. 

Servisas, tai kaip kur, bet siaip patyrimas pakankamai geras buvo. Beda va Prancuzijoj su ju aptarnavimais. Zmones ziauriai nemandagus visur pasirode. Tik Danijos oro uoste siuo klausimu maloniu ispudi susidariau.

 

Labu,

 

geriu kava. 

Atsakyti

Manau, čia labiau berniukų žaislas. Sūnus važinėjo ir labai mėgo, mažylei absol neįdomu buvo.

8.p.m.jau buvai LT? Nu ir kaip, kokie įspudžiai? Gi ilgai nebuvus buvai. Ar ilgai? 🤔

Rasyte, tai mažei vardą davėt kaip ir planavot, tą kur vaikai išrinko?

Buvau grupinėj treniruotėj su štangom, kojos dreba iki šiol.

labu.

Taip ta ir davem , nesileido i kalbas del kito 😁 

as siandien pas kosmetologe pasirelaxavau , blakstienas susitvarkiau. Priesgimtadieninis pasigrazinimas 😁

ruosies ? Kur zadi svest? 

Atsakyti

Smagios naujienos !

ar sventines nuotaikos jau namuose?

Pas mus jau kelias savaites eglė stovi :) tik terasoj lempučių vis nepakabinam, reik taisytis 😀

Labas!

Atsakyti

Gaily, dziugios naujienos. Kas kiek ir kiek laiko reiks tirtis?

Tai dar nebaigtas gydymas.. Kad ir remisija pasiekta, standartinį gydymą turėsim praeiti.. O jis ilgas :) dabar trečią intensyvų etapą einam, po Naujų pereisim į palaikomąjį gydymą, tada jau suretės ligoninės.. :)

Atsakyti
Labas,

Na ar jauciat Kaledine nuotaika jau? newyear.gif
Atsakyti

Sveikos ,

mes jau pasipuosem namus , si kart labai grazia egle nusipirkom 😍

Dovaneliu tik vos kelias turiu, neturiu laiko duotis po parduotuves , o ir siaip tos sventes taip sumaterialeja , kad jau baisu , bandau priesintis.

Atsakyti
Su praėjusiom šventėm newyear.gif
Atsakyti

Laba.

A sampano bus temos uzdarimo proga???😃

Atsakyti

Mhm, kai per menesi nebeprikalbam vieno lapo, belieka konstatuot, kad tema merdi. Byrejo, nubyrejo, issilakste kas sau, issiseme.

Na, bet turejom puiku laika eile metu, tuo ir pasidziaukime.

Linkiu visoms sekmes, sveikatos, planu ir siekiu igyvendinimo, visko apie ka svajojate  :4u: 

Atsakyti

Laba diena...

Na va ir baigiasi dar vieni metai...

Ateinančiais metais linkiu Jums ir Jūsų namams sveikatos,skalsos,svajonių išsipildymo,sėkmės  ir raukšlių kurios liktų tik nuo JUOKO!!!!!

SU NAUJAIS METAIS :mirksiukas: 

Atsakyti

Laba,

tai tikrai, kad tema ziemos metu ir numiro. Man rodos nepadejo SM nauja versija, visos temos atrodo kaip vos begyvuojancios. Kitur visi issikrauste. Istryniau as savo nuotrauku albuma fotki, nes itariu, kad nebepratesinesim simet.

Linkiu visoms graziu, laimingu, jaukiu, pilnu sveikatos 2018!!!

Atsakyti