Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - as palikdavau auklei nuo 2men mazyli. Eidavau sportuoti. Ir tikrai nesijauciau, kad vaika aukle augino. Toli grazu. Bet jei nera to poreikio iseiti (kaip man buvo), norisi buti su vaiku, tai taip ir reikia daryti. Svarbu - gerai jaustis paciai. 

O kad gyvenant uz miesto, laiko daugiau viskam reikia, tai aisku. Vis paskaitau ir galvoju, ne veltui nenoriu to uzmiescio. Debatai pas mus vyksta daznai su vyru ta tema.

Sveikos.

Kas cia su SM. Per tel. neleidzia prisijungti, tik per kompa dabar prisijungiau. 

As labai laukiau to , kad galeciau but namie su mazyle , 7 metus dirbau , lekiau , sportavau , kazkaip atsirado poreikis ramybes , pertraukeles tarp to . 

Nescia dirbau iki pat gimdymo , ejau i baseina   . Matyt turi ateit laikas , kada vel noresiu lekt , begt . 

Aisku stabdo dar ir maitinimas , nedaug to laiko tarpuose tarp maitinimu.

del gyvenimo uz miesto tai cia savi pliusai or minusai kaip visad . Bet km per menesi padarau daug 🙈

Atsakyti

As labai laukiau to , kad galeciau but namie su mazyle , 7 metus dirbau , lekiau , sportavau , kazkaip atsirado poreikis ramybes , pertraukeles tarp to . 

Nescia dirbau iki pat gimdymo , ejau i baseina   . Matyt turi ateit laikas , kada vel noresiu lekt , begt . 

Aisku stabdo dar ir maitinimas , nedaug to laiko tarpuose tarp maitinimu.

 

del gyvenimo uz miesto tai cia savi pliusai or minusai kaip visad . Bet km per menesi padarau daug 🙈

Tai butent. Tu nenori to lekimo, begimo. Siuo metu tau to nereikia. Jei noretum (tiesiog degtum tuo noru), butu kitaip. Ir aukle ne toks baubas atrodytu. Apie tai ir kalba.

O kad maitinimas stabdo, tai suprantama. As nutraukiau maitinima, kai 1,5men vaikui buvo. Jei nenutraukciau, tai neiciau sportuoti taip greitai. 

 

Name negyvenau, bet jau isivaizduoju kaip butu. O butu durnai. TAXI vairuotoja buciau. Todel spyriojuosi kiek imanoma. Nebent namas miesto centre butu ar bent jau ten, kur susisiekimas labai geras, o ne 2-3 autobusai per diena.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 12 lapkričio 2017 - 19:04

Tai butent. Tu nenori to lekimo, begimo. Siuo metu tau to nereikia. Jei noretum (tiesiog degtum tuo noru), butu kitaip. Ir aukle ne toks baubas atrodytu. Apie tai ir kalba.

O kad maitinimas stabdo, tai suprantama. As nutraukiau maitinima, kai 1,5men vaikui buvo. Jei nenutraukciau, tai neiciau sportuoti taip greitai. 

Name negyvenau, bet jau isivaizduoju kaip butu. O butu durnai. TAXI vairuotoja buciau. Todel spyriojuosi kiek imanoma. Nebent namas miesto centre butu ar bent jau ten, kur susisiekimas labai geras, o ne 2-3 autobusai per diena.

Pas mus susisiekimas tai geras , bet kolkas veziojam vaikus , kol gaunasi su darbais ir dienotvarkem tai nieko ir nekeiciam.

kodel nutraukei maitinima?

Atsakyti

Pas mus susisiekimas tai geras , bet kolkas veziojam vaikus , kol gaunasi su darbais ir dienotvarkem tai nieko ir nekeiciam.

kodel nutraukei maitinima?

Tai kad kleckas apgriauze papus taip, kad nebegalejau maitinti. Maitinau per didziausius skausmus. Kankinausi, i pagalve nagus suleidus. Maitinti labai norejau. Verkiau ir pergyvenau. Gydziau, tepiau ir vel bandziau. Bet kai atplysta vos ne puse spenelio, tai naxrien toks malonumas. Nustojau kankinti save. Nors tikrai paimdavo jis viska taisyklingai. Tiesiog mano speneliai labai jautrus, ypatingai. Net nemaitinant😊

Atsakyti

Todel man tie maitinimai siauba kelia. Su dvyniai buvo tas pats. Tik tada dar ir pienas nuo nuovargio dingo. O su klecku pieno buvo, bet maitinti nebegalejau. Su plikais papais po namus vaiksciijau, nes negalejau, kad kas prisiliestu prie krutines. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 lapkričio 2017 - 09:41

Man tas maitinimas ir kosmosas kai prisimenu... 😫

Labas! 

Atsakyti
Labas,

Man kazkaip lengvai sekesi maitinti pirmaji, tai labai tikiuos, kad ir dabar nebus sunku.

Pilvas auga, kita savaite vel i Vilniu tyrimams.

Rasytee, jei kitais metais, koki balandi sugalvosi parduoti Stokka savo, parasyk man biggrin.gif
Atsakyti

 

O kad maitinimas stabdo, tai suprantama. As nutraukiau maitinima, kai 1,5men vaikui buvo. Jei nenutraukciau, tai neiciau sportuoti taip greitai. 

 

 

 


As maitinau iki 1,5 metu, bet sportuoti grizau kai jai buvo 3 men. Aisku, man sporto klubas salia buvo, plius nroejau istrukti. bet maitinimas - ne baubas, ir, beje, maniske visiskai buteliuka ignoravo.

 

sunkiai man siandien dirbasi. uch.

 

Merginos, kas turit vyresnius vaikus, kokie reikalvimai LT su automobilinem kedutem? Pasikniukai nuo kada leidziami? tetis parse, bet keistoki man tiek reikalavimai atrodo, nerealistiski visiskai.

Atsakyti

8pm -  jei nutraukineji  piena, tada jo. Palieki saldytuve ir varai. As tik krutimi maitinau, jokiu buteliuku. Matyt, noras ne toks stiprus buvo eiti sportuoti :) Nors kur ten jau anksciau eiti sportuoti, ir taip po 2men pradejau. Gan anksti. Skaitosi, kad 3men negalima po gimdymo.

 

Del keduciu jau ir neprisimenu. Pasoste mano bernai naudoja nuo 4m berods. Bet reikia i ugi ziureti.

 

Nzn, kaip kiti miestai, bet Klaipeda plaukia :blink:  Siandien su masina kaip su laivu plaukiau :D Pozemyniam garaze vandes iki kauliuko :blink: Tai atidariau garazo duris ir uzdariau, pamacius toki vaizdeli :lol:  Gerai, kad dar viena masina kieme stovi. Vaziavau su ja. Darzas tai salia namu visai, bet maisa sunkiausia turejau i darza vezti.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 lapkričio 2017 - 20:01
Nzn, kaip kiti miestai, bet Klaipeda plaukia :blink:  Siandien su masina kaip su laivu plaukiau :D Pozemyniam garaze vandes iki kauliuko :blink: Tai atidariau garazo duris ir uzdariau, pamacius toki vaizdeli :lol:  Gerai, kad dar viena masina kieme stovi. Vaziavau su ja. Darzas tai salia namu visai, bet maisa sunkiausia turejau i darza vezti. Mačiau foto, šakės!! Pas mus neplaukia, bet nuo pietų šlapdriba kažkokia, šlykštus oras 😒
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 13 lapkričio 2017 - 20:47

Man ir maitinimas ner lengvas , du menesius istisai guzai daresi ( per 10savaiciu 11 kartu 🙈) . Pirmuju vaikus galima sakyt nemaitinau , ten po kelias savaites . O si kart mergina pati dideli nora rode , teisingai eme ir tt 👍 todel labai del jos stengiausi ir lyg mum pavyksta 😎 labai savim didziuojuos , kitiem atrodo tai naturalu ir paprasta , o man tai kosmosas 😁 ir iki siol nesupratau to maitinimo malonumo ir tikrai keistai man tai skambejo. O dabar pati jauciu ta artuma , prisirisima didesni .

orai tai tikrai 👿 maniske nelabai miega namie , tai as ir per lietu einu i lauka , tai siandien jau tikrai ir sulyjau ir suslapau ir galiausiai parejom namo.

Atsakyti

Labas,

Man kazkaip lengvai sekesi maitinti pirmaji, tai labai tikiuos, kad ir dabar nebus sunku.

Pilvas auga, kita savaite vel i Vilniu tyrimams.

Rasytee, jei kitais metais, koki balandi sugalvosi parduoti Stokka savo, parasyk man biggrin.gif

Kiek savaiciu jau ?

manau iki sekancio rudens dar nepardavinesim . Dabar kai tokie orai tai labai dziaugiuosi juo ! Toks rimtas , neprapuciamas ir labai pravazus

Atsakyti