Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As irgi nekokios nuotaikos buvau sestadieni, MB isveze apsipirktinet :D

Man B12 i ranka suleisdavo.

O kodel negrizti i sportus? 3 men dar nepraejo?

Nenoriu dar tokios mazytes palikinet 

Atsakyti

8pm - as i raumeni leisiuos.

Atsakyti
Blueta, sveikinimai jusu graziai seimai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Gaily, keliausim link Kemero. Vasarą, nes tik tuomet turiu atostogas. Bus karšta, bet, tikiuosi tai ištveriama biggrin.gif Nesame keliavę niekur. Aš tik mergina būdama esu truputį po Europą pasimalus. Autobusu biggrin.gif O va čia jau skrydis... Esu skridus prieš 33 metus biggrin.gif Į Palangą biggrin.gif


Rasytee, labai suprantu tave dėl sporto. Aš pvz tik metukų mergytes dėl sporto palikau ax.gif biggrin.gif


Blueta, metinės pas Jus ane? Sveikinu sveikinu ir aš 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

Gaily, keliausim link Kemero. Vasarą, nes tik tuomet turiu atostogas. Bus karšta, bet, tikiuosi tai ištveriama biggrin.gifNesame keliavę niekur. Aš tik mergina būdama esu truputį po Europą pasimalus. Autobusu biggrin.gifO va čia jau skrydis... Esu skridus prieš 33 metus biggrin.gifĮ Palangą biggrin.gif


Rasytee, labai suprantu tave dėl sporto. Aš pvz tik metukų mergytes dėl sporto palikau ax.gifbiggrin.gif


Blueta, metinės pas Jus ane? Sveikinu sveikinu ir aš 4u.gif4u.gif4u.gif

Smagu del keliones !

as ir galvoju po metu eit sportuot . Na tas leliukas pas mus atsirado ne tam , kad aukle ji augintu 🙄 gal keistai skambes , bet ji pas mus buna kasdien , bet esu palikus miegancia tik viena kart . Tiesiog turiu komforta nesirupinti buitim , o lelyte noriu priziuret pati .

laisvu laiku kai miega as dirbu , o visas kitas laikas dabar vaikams

Atsakyti
Rasytee wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti

Smagu del keliones !

as ir galvoju po metu eit sportuot . Na tas leliukas pas mus atsirado ne tam , kad aukle ji augintu 🙄 gal keistai skambes , bet ji pas mus buna kasdien , bet esu palikus miegancia tik viena kart . Tiesiog turiu komforta nesirupinti buitim , o lelyte noriu priziuret pati .

laisvu laiku kai miega as dirbu , o visas kitas laikas dabar vaikams

Labai gražiai skamba tas noras dukrytę auginti pačiai, tačiau sportas kiek užima laiko? 5-6h per savaitę maximum. Todėl viskas skamba kaip ieškojimas priežasties, kad tik nesportuot. Nenori sportuoti - nereikia. Bet kam tokius pasiteisinimus susigalvot?  :hmm:​ 

Atsakyti

Labai gražiai skamba tas noras dukrytę auginti pačiai, tačiau sportas kiek užima laiko? 5-6h per savaitę maximum. Todėl viskas skamba kaip ieškojimas priežasties, kad tik nesportuot. Nenori sportuoti - nereikia. Bet kam tokius pasiteisinimus susigalvot?  :hmm: 

Gyvenu uz miesto , man vien nuvaziuot ir gryst iki sporto klubo gaunasi valanda . tai jau pasportuot kas antra diena gaunas , kad is namu turiu isvaziuot 2-3val . O dar turiu ir daugiau vaiku ir tai pas viena i mokykla reik nubegt , kita palydet pas gyd ir tt. Tai gaunasi , kad turiu kasdien palikt mazaja .

namie turiu elipse or beribius miskus greta 😁 uzteks man tokio sporto siais metais

Atsakyti

O teisintis man ner pries ka 😳

Atsakyti

O teisintis man ner pries ka 😳

Tai ne prieš kažką. Prieš save turbūt.  :4u: 

Anyway, svarbu, kad tau gerai. :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

Gaily, keliausim link Kemero. Vasarą, nes tik tuomet turiu atostogas. Bus karšta, bet, tikiuosi tai ištveriama biggrin.gif

Oi bus karšta 😀

Labas. 

Atsakyti

Rasytee - as palikdavau auklei nuo 2men mazyli. Eidavau sportuoti. Ir tikrai nesijauciau, kad vaika aukle augino. Toli grazu. Bet jei nera to poreikio iseiti (kaip man buvo), norisi buti su vaiku, tai taip ir reikia daryti. Svarbu - gerai jaustis paciai. 

O kad gyvenant uz miesto, laiko daugiau viskam reikia, tai aisku. Vis paskaitau ir galvoju, ne veltui nenoriu to uzmiescio. Debatai pas mus vyksta daznai su vyru ta tema.

Sveikos.

Kas cia su SM. Per tel. neleidzia prisijungti, tik per kompa dabar prisijungiau. 

Atsakyti