Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas.

Oi, tie pagrandukai(-es) :D

As jauciu kad daugiau nusileidziu mazyliui. Bet sakau, gal tiesiog kantrybes daugiau atsirado. Bet kad visa seima sokineja aplink ji irgi jauciasi. Daug dziaugsmo inesa tie mazyliai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 lapkričio 2017 - 08:40

You never know 😉

Siai dienai 😁

Atsakyti

Labas. Tie trys vežimai pralinksmino ir mane :)

Mes vakar smagiai nulėkėm į ligoninę, suleido vaistukus ir namo, nelikom nakvot :)

Mažė miega, priguliau šalia knygą paskaityt :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 lapkričio 2017 - 15:46

Labas rytas! Ko visos tokios tylios? ;) kaip savaitgalis? Mes šeštadienį simboliškai paminėjome S 1,6 m., šį penktadienį vyro gimtadienis ;) tikiuosi viskas pagal planą bus ir nelieps ligoninėj būt :))

Atsakyti

Laba. Aga, stilis visiskas☺ Mes savaitgali nieko gero nenuveikem. T.y. as😃 Pykta buvau kaip sirse (PMS). Nei kalbet, nei matyt nieko nenorejau. Net telefono nekeliau niekam. Nu jau ant tiek nuotaika bjauri buvo, siaubas. Vyras surinko vaikus ir isvaziavo kazkur su jais pasibuti. Kokia dekinga esu jam☺ Grizo vakar vakare, o as jau atsibuvau viena, atsibumbejau ir buvau normalios nuotaikos😃

Siandien jau kaip kitas zmogus jauciuosi👍Va taip va😃  

Keliausiu siandien pas gydytoja. Ziuresim, ka israsys tam mano kraujui. Nors as gelezi jau ir taip pradejau gerti. Skirs jauciu vit.B12 kursa pabadyti i sikna. Pati leisiuos, nevazinesiu ten pas juos kas karta.

 

gaily - smagu, kad vis maziau laiko reikia praleisti ligoninej jums👏 Kur svesit vyro gimtadieni?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 06 lapkričio 2017 - 09:14
Labas, merginos 4u.gif

Labai gera tokį pozityvą iš Gaily girdėti. Šaunuolė. Turbūt nėra dienos, kad napagalvočiau apie jus.... Visada siunciu geras mintis jums. 4u.gif


Blueta, ačiū, kad atsimeni. Bet rimtai neturiu laiko. Juodai. biggrin.gif Ai, darbai, šeima,... Sunku spėti viską. Internete mažai būnu. Paskaitinėju info portalus ir SM mūsų temą, bet prisėst parašyt, nerandu laiko.

Užsisakėme kelionę į Turkiją. Taip džiaugiuosi. Atrodo net jėgų viskam daugiau atsirado. Taip gera svajot, laukt. biggrin.gif Kaip vaikas jaučiuosi biggrin.gif


Atsakyti

Sveikos!

Jungiuos ir aš su kava :) Kol kas namie - lėkiau ryte į treniruotę, dabar susiruošiu ir į darbą.

Labai džiaugiuos, kad viską pagaliau išsprendėm su draudimu dėl motorolerio - galėsiu žvalgytis naujo, nors baimė begalinė. Bet noras didesnis :D

Savaitgalį tinginiavau, grožio procedūrom užsiėmiau pas draugę. Tai išėjau kaip tikra pupytė - plaukai patrumpinti ir nudažyti, nagai pridėti :D Smagiai jaučiuos!

Gaily - labai tikiuosi, kad atšvęsit namų jaukioj aplinkoj ir kad nereikės mažylei vėl į ligoninę :4u: 

Fėja - smagu dėl atostogų! Mūsų kelionė per Kalėdas, tai jau laukiu nesulaukiu :)

Nežinau, ką dar pasakot gero - išsekau treniruotėj, o kava dar venom nepratekėjo :D

Atsakyti

[b]gaily[/b] - smagu, kad vis maziau laiko reikia praleisti ligoninej jums👏 Kur svesit vyro gimtadieni?

 

 

Neplanavom nieko, tai matyt namie jaukiai ramiai ;))) dar dovanos neturiu 🤔😀

 

Mes trečiadienį planiškai važiuosim, bet planiškai turim ketvirtadienį ir namo grįžt, tikiuosi taip ir bus :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 lapkričio 2017 - 12:15

Labas, merginos 4u.gif

Labai gera tokį pozityvą iš Gaily girdėti. Šaunuolė. Turbūt nėra dienos, kad napagalvočiau apie jus.... Visada siunciu geras mintis jums. 4u.gif

Užsisakėme kelionę į Turkiją. Taip džiaugiuosi. Atrodo net jėgų viskam daugiau atsirado. Taip gera svajot, laukt. biggrin.gifKaip vaikas jaučiuosi biggrin.gif

😇😘

Kada skrisit? :) ir kur tiksliai? :)

Atsakyti

Sveikos!

Jungiuos ir aš su kava :) Kol kas namie - lėkiau ryte į treniruotę, dabar susiruošiu ir į darbą.

Aš ir rytą nuo sporto pradėjau, nors dar po vakar skaudėjo kūnelį 😀 

Atsakyti

Pavydu apie sporta skaityt , as per nestuma “planavau” kad jau iki savo gimtadienio (gruodi) tikrai svori busiu numetus ir ka jus galvojat neiiii vieno kg nenumeciau po gimdymo . 

Ejom i koncerta savaitgali arenoj , o ten mano sportklubis tai taip su nostalgija nuzvelgiau 😁

Atsakyti

Laba. Aga, stilis visiskas☺ Mes savaitgali nieko gero nenuveikem. T.y. as😃 Pykta buvau kaip sirse (PMS). Nei kalbet, nei matyt nieko nenorejau. Net telefono nekeliau niekam. Nu jau ant tiek nuotaika bjauri buvo, siaubas. Vyras surinko vaikus ir isvaziavo kazkur su jais pasibuti. Kokia dekinga esu jam☺ Grizo vakar vakare, o as jau atsibuvau viena, atsibumbejau ir buvau normalios nuotaikos😃

Siandien jau kaip kitas zmogus jauciuosi👍Va taip va😃  

Keliausiu siandien pas gydytoja. Ziuresim, ka israsys tam mano kraujui. Nors as gelezi jau ir taip pradejau gerti. Skirs jauciu vit.B12 kursa pabadyti i sikna. Pati leisiuos, nevazinesiu ten pas juos kas karta.

 

 

As irgi nekokios nuotaikos buvau sestadieni, MB isveze apsipirktinet :D

 

Man B12 i ranka suleisdavo.

 

Pavydu apie sporta skaityt , as per nestuma “planavau” kad jau iki savo gimtadienio (gruodi) tikrai svori busiu numetus ir ka jus galvojat neiiii vieno kg nenumeciau po gimdymo . 

Ejom i koncerta savaitgali arenoj , o ten mano sportklubis tai taip su nostalgija nuzvelgiau 😁

 

O kodel negrizti i sportus? 3 men dar nepraejo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 06 lapkričio 2017 - 21:14