Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas rytas, damos  :4u: 

Baigėsi ilgasis savaitgalis mūsų pusėj, metas kibti į darbus. Pagaliau darbe įsivažiavo mano dar balandį pasiūlytas projektas, tai prasideda visokie susitikimai, darbai ir t.t. Smagu, nes turėsiu daug man labai įdomios veiklos  :) 

Tigriau - sveikinimai! Aukit, stiprėkit ir kad viskas kaip per sviestą  :wub:  :4u: 

gaily - labai labai laikau kumštukus ir linkiu, kad viskas ir toliau gerėtų, šviesėtų ir kad mažylė tik stiprėtų  :wub:  :4u: 

katee - aš tai savanaudiškai panorėsiu, kad dabar išlytų viską, išbjurtų oras, o paskui per Kalėdas būtų sniego daug  :D 

Pas mane vis dar nieko įdomaus, nieko naujo ir nieko ypatingo.

Sekmadienį išlydėjom savo draugus su visam iš Airijos, tai bus liūdna ir keista.. Bet labai linkiu jiems laimės ir rasti tai, ko nerado čia  :) 

O mano fronto naujienos tik tokios, kad prieš mėnesį nepilną iš požeminio garažo namie nukniso vagys motorolerį mano. Tai vis dar sprendžiasi viskas su draudimu, užknisa net - tik nervus tampo ir viskas. Bet jau labai tikiuosi pabaigos kuo greičiau, nes nebegaliu, ta nesąmonė jų mane užknisa..

Laukiu labai Kalėdų. Man tas metas kažkoks nuostabus, jaukus toks  :wub:​ 

Atsakyti

Almost - tokiu atveju ir as sutinku👏👏👏

gaily - tavo mazoji kaip saule. Visur sypsosi😍

Atsakyti

Dubliuojasi :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 spalio 2017 - 13:05
Aciu uz sveikinimus.

Rasytee, kokia karieta jus turit? rolleyes.gif
Atsakyti

Aciu uz sveikinimus.

Rasytee, kokia karieta jus turit? rolleyes.gif

Sveikinimai su suneliu 😍🌷

zinok geda net prisipazint , bet pagrandukas yra pagrandukas 🙈 turim 3 vezimus .

as issirinkau stoka , vyras pamate Mima ryza nu jam taip patiko , kaip vaikui 😁tai nutarem kiekvienas sau pirkt 😁😁😁

o dabar dar sportinuka nusipirkau , ant jo remo dedas autokedute tai man labai gerai masinoj ji laikyt , kai reik kur nors greit. O veliau tarnaus kaip sportinis

Atsakyti

Sveikinimai su suneliu 😍🌷

zinok geda net prisipazint , bet pagrandukas yra pagrandukas 🙈 turim 3 vezimus .

as issirinkau stoka , vyras pamate Mima ryza nu jam taip patiko , kaip vaikui 😁tai nutarem kiekvienas sau pirkt 😁😁😁

o dabar dar sportinuka nusipirkau , ant jo remo dedas autokedute tai man labai gerai masinoj ji laikyt , kai reik kur nors greit. O veliau tarnaus kaip sportinis

Išprotėėėėjot  :D  :super:​ 

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 10 31, 20:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tigriuss" data-cid="71866553" data-time="1509466760"><div><p>Aciu uz sveikinimus.

Rasytee, kokia karieta jus turit? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveikinimai su suneliu 😍🌷</p><p>zinok geda net prisipazint , bet pagrandukas yra pagrandukas 🙈 turim 3 vezimus .</p><p>as issirinkau stoka , vyras pamate Mima ryza nu jam taip patiko , kaip vaikui 😁tai nutarem kiekvienas sau pirkt 😁😁😁</p><p>o dabar dar sportinuka nusipirkau , ant jo remo dedas autokedute tai man labai gerai masinoj ji laikyt , kai reik kur nors greit. O veliau tarnaus kaip sportinis</p>


As ir stokke ziurineju. Tik pirksiu deveta ax.gif
Atsakyti

As ir stokke ziurineju. Tik pirksiu deveta ax.gif

Tik zinok jis sunkus , daug vietos bagazinej uzima , bet aisku tikras lobis vaikui 😁 patogus , minkstas , supasi i visas puses . Dabar va vejuotam pajuri vezioju ja kaip spurga , visa siltute , vejas neuzpucia , per pusyna vaziuojam net nejaucia

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 11 01, 12:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tigriuss" data-cid="71867175" data-time="1509524769"><div><p>As ir stokke ziurineju. Tik pirksiu deveta vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tik zinok jis sunkus , daug vietos bagazinej uzima , bet aisku tikras lobis vaikui 😁 patogus , minkstas , supasi i visas puses . Dabar va vejuotam pajuri vezioju ja kaip spurga , visa siltute , vejas neuzpucia , per pusyna vaziuojam net nejaucia</p>


Kuri jus turit?
Atsakyti

Kuri jus turit?

Stoke trailz

Atsakyti

Išprotėėėėjot  :D  :super: 

Pagranduke 😁 zaidziam visi kaip su lelyte

Atsakyti

Pagranduke 😁 zaidziam visi kaip su lelyte

You never know 😉

Atsakyti