Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sveikos,

 

isleidau savo sirdziu karaliene svesti Helovyno. Siryt visa ryta isijautus man liepe daryt viska jai. Bet nieko naujo :D

 

Sedziu be pusryciu ir priesprieciu (ir vakarykstes vakarienes), netiketai teko dirbti nakti ir ryte, o pries tai vakare keikdamasi visais zodziais paisaliojau mazei jogurto voratinkli ant humuso. Pramogos, skias :hmm:

 

 

Atsakyti

:lol: A vot buna taip kartais. Pamenu, net per biologija mums pasakojo. Tik neprisimenu jau tu formuliu. Be to, mano brolis tamsiu rudu akiu, tai genai, kaip sakant😃

Zinau zinau tuos uzdavinukus , egzui kazkada mokiaus 😁

Atsakyti

Rasyte, kokia maža gražuolė jūsų 😘😍😍😍 Įkėliau ir savo damutę :) nuo vakar vėl namie esam, dabar abu ateinančius trečiadienius trumpi vizitai laukia 😏

 

Kas man nepatinka, S kai nusilpus buvo, visai nevaikšto, tai dabar nors pasivarto, buvo momentas kad kaip kūdikį paguldai ir guli ta pačia poza... Ryt ateis masažistė įvertint 🤔🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 30 spalio 2017 - 00:01

Ačiū už linkėjimus ir slaptažodį 😘

Laba dienelė 4u.gif

Gaily, tvirtybės jums 4u.gif4u.gif4u.gifSveikatos daug daug. 4u.gif

Katee, dėkui 4u.gif

Parašiau Gaily prisijungimą. Lyg tas biggrin.gif

Atsakyti

Man ta baba 🙈 pas mus babų nėr 😁

nepergyvenk busi “baba Blueta” 😂 kaip baisiai skamba baba 😁😁😁😁

Atsakyti

Rasyte, kokia maža gražuolė jūsų 😘😍😍😍 Įkėliau ir savo damutę :) nuo vakar vėl namie esam, dabar abu ateinančius trečiadienius trumpi vizitai laukia 😏

Kas man nepatinka, S kai nusilpus buvo, visai nevaikšto, tai dabar nors pasivarto, buvo momentas kad kaip kūdikį paguldai ir guli ta pačia poza... Ryt ateis masažistė įvertint 🤔🤔

Parasyk, ka masaziste sake.

Bet kaip baisu, kai tavo vaikas guli nusilpes, nevaiksto😢

gaily - primink, o kiek laiko dabar mazylei?

Atsakyti
Labas,

Buvom pas genetike. Leliukas auga sveikas ir grazus wub.gif Dar teks pora kartu pas ja apsilankyti. Darys išsamu vidaus
organu echo.
Turėsim broli wub.gif
Atsakyti

Ramaus laukimo džiaugsmo, Tigriau.

linkiu stiprėt mažylei Gaily. 🎈

Šian aplankėm kapus, oras nedžiugino, bet nepasitinksi. Kiek atsimenu, ant vėlinių, beveik visad taip nelepina.

labu.

Atsakyti

Parasyk, ka masaziste sake.

Bet kaip baisu, kai tavo vaikas guli nusilpes, nevaiksto😢

gaily - primink, o kiek laiko dabar mazylei?

Sakė nėr ji labai nusilpus, yra mačius ir dirbus su sunkesniais. Padarysim masažų kursą ir tada mankštas.

Guli tai guli, bet žaidžia, domisi, bendrauja... O buvo dar sunkiau... 

4 dieną bus lygiai pusantrų :)

Atsakyti

Labas,

Buvom pas genetike. Leliukas auga sveikas ir grazus wub.gifDar teks pora kartu pas ja apsilankyti. Darys išsamu vidaus
organu echo.
Turėsim broli wub.gif

Kaip šaunu 😍

Atsakyti

tigriuss - super! Ir sveikinimai su sunum :)

 

gaily - stipreti ir toliau mazylei :4u:

 

 

Jo, oras tai nekoks. Ir vejas, ir lietus, ir krusa :unsure: Nepatinka man lapkritis. Bet greit jis prabegs, nepastebesim.

Vaikai ilsisi nuo mokyklos. Kazkaip nieko nesugalvojom atostogom, tai bandom pramogauti mieste. Eina bernai tik i anglu mokykla ir treneruotes sia savaite.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 31 spalio 2017 - 11:09

Gaily, stiprėkit  :4u:​ 

Atsakyti