Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Laba dienelė 4u.gif

Gaily, tvirtybės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikatos daug daug. 4u.gif

Katee, dėkui 4u.gif

Parašiau Gaily prisijungimą. Lyg tas biggrin.gif
Atsakyti

Aš irgi jau ketinau rašyt prisijungimą,bet Feja jau pasiuntė.

kaip tu, beje, laikais? Retai rašai, nieko nepasakoji. Kaip darbas, mergaitės?

Mano vaikai paeiliui serga vėjaraupiais. Pirma persirgo sūnus, sunkiai taip, su aukšta tempa pora dienų, bėrė žiauriai, kankinosi bachūrs, va, ką reiškia, kai serga ne vaikystėj. 

Tikiuosi, neliks nevaisingas, bo prisiklausiau jau gązdinančių prognozių, kad pavojunga persirgt paauglystej.

  Mažoji perėmė estafetę, bet jai tai kaip vandens paviršium, pora pirmų dienų gal biškį blogiau jautės, bet tie spuogiukai momentaliai nudžiūvo jau, nauji nebekyla,sveiksta žo.

Rasyte, spurgiukė 😍

Labas rytas.

Atsakyti

Sveikos.

 

Blueta - jo, vejarupiais sirgti geriau kuo anksciau. Nes paskui ziauriai sunkiai. Mano pusbrolis sirgo, kai jam 19-20 metu buvo. Tai vos galo negavo😮 Spuogiukai buvo net gomury. Temperatura virs 40C. Kosmaras. Bet issikapste.

Mano bernai abu susirgo, kai kleckui buvo kokie 5 menesiai. Bernam tada buvo nepilni 6 metai. Sirgo stipriai, nakti verkdavo, saukdavo, nes kosmarus sapnuodavo. Spuogiuku buvo tiek daug, kad reikejo vos ne su voleliu tepti tas putas: ant voku, tarp blakstienu, ant lytiniu organu, uzpakaly net. Nu zo... O kleckas gan lengvai pernese. Buvau issigandus jau, nes gi vos 5 menesiu kleckas buvo. Bet kazkaip lengvai jam praejo. Pabere siek tiek. Net temperaturos, man rodos, nebuvo pas ji.

Tai sakau, kad maza vaika uz rankos nuvesciau pas serganti vejarupiais, kad tik kuo anksciau persirgtu.

Atsakyti

Blueta, patys vejaraupiai nera pavojingi. Va jei komplikuojasi i orchita, tada gali buti beda. Todel del saviskio gali buti rami.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 27 spalio 2017 - 08:32

Blueta , 

neprisigalvok viskas bus gerai ! 

Mano dede sirgo kokiu 35 metu tai 10kg numete , vos issikapanojo. O dabar jau 3 beibis laksto 😉 

nepergyvenk busi “baba Blueta” 😂 kaip baisiai skamba baba 😁😁😁😁

Atsakyti

Baba Blueta😂😂😂

As zinau, kad kiaulyte turi itakos vaisingumui. Mano vyras yra persirges, nu ir nieko, kaip matom😃

Rasytee - lokia burbule mazyle😍Kokio didumo akys😮 Is nuortrauku atrodo, kad tamsios.

Ikeliau ir as kelias foto.

Atsakyti

Katee, žinau, kad geriau kuo anksčiau sirgt, nu bet nesusirgdavo man jie! Kontakte buvo, tiek darže tiek mokykloj, bet kažkodėl neužsikresdavo. 

Terezza, o iš kur žinot kada ta komplikacija būna?

Rasyt, tai aišku būsiu baba, gi dar ir be sūnaus 3 pretendentės baba padaryt 😃

Kiaulytė vėlesniam amžiuj kiaulyscių pridaro. Kai suaugęs suserga, tad kala per vaisingumą. Maniškis dieds sirgęs vaikystėj.

Atsakyti

Baba Blueta😂😂😂

As zinau, kad kiaulyte turi itakos vaisingumui. Mano vyras yra persirges, nu ir nieko, kaip matom😃

Rasytee - lokia burbule mazyle😍Kokio didumo akys😮 Is nuortrauku atrodo, kad tamsios.

Ikeliau ir as kelias foto.

Aha tikrai tamsiai tamsiai melynos , nors as zydrom o vyras neaiskiom pilkai melynom

Atsakyti

Aha tikrai tamsiai tamsiai melynos , nors as zydrom o vyras neaiskiom pilkai melynom

Dar gali iki metu akiu spalva keistis.

Pas mus tai visai cirkas. Vyras zydru akiu, as zaliai-rudu. Mazylis zydru akiu (kaip vyro). R zaliai-rudu ( kaip as). O vat A tamsiai-tamsiai rudu (vos ne juodu) akiu😃

Atsakyti

Dar gali iki metu akiu spalva keistis.

Pas mus tai visai cirkas. Vyras zydru akiu, as zaliai-rudu. Mazylis zydru akiu (kaip vyro). R zaliai-rudu ( kaip as). O vat A tamsiai-tamsiai rudu (vos ne juodu) akiu😃

Is kur parnesei tas juodas akis 😁?!

Atsakyti

Is kur parnesei tas juodas akis 😁?!
:lol: A vot buna taip kartais. Pamenu, net per biologija mums pasakojo. Tik neprisimenu jau tu formuliu. Be to, mano brolis tamsiu rudu akiu, tai genai, kaip sakant😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 27 spalio 2017 - 13:51

Terezza, o iš kur žinot kada ta komplikacija būna?

Jei nieko nežinai, vadinasi ir nebuvo. Tiesiog nebūtų pasveikęs, būtų viskas tęsęsi, kitų vaistų reikėtų ir t.t. 

Atsakyti