Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Beje, morkas griauziu kaip zuikis irgi. 

Atsakyti

Sveikos  :) 

8pm - aš irgi užsipirkau rūbų žiemai, nors Lietuvoj viešėsim tik kelias dienas, ale ką gali žinot  :D  :D Tai ir žieminę striukę, ir batus, dar reikės megztinius kelis naujus nusipirkt. 

Pakraupai fotosesijų kainom? Ale mane tai kraupina čia vietoj fotosesijų kainos ir jų kokybė.. Šimtą kartų geriau rinkčiaus fotosesiją Lietuvoj su profesionalu, nei fotosesiją čia už tokią pat kainą su kokiu mulkiu  :unsure:  :D 

katee - svarbu, kad laiku suzgribai ir žinai, ką vėl daryt reikia! Ir šaunu, kad visi kiti atsakymai geri atėjo  :4u: 

O aš, o aš neturiu ką papasakoti. Sekmadienį išskrenda mūsų draugai, išsikrausto galimai su visam iš Airijos. Tai šeštadienį bus išleistuvės. Jaučiu bliausiu upę jūrą  :DPati darbuojuos, sportuoju, jokių naujienų mano fronte. Vėl noriu keist plaukų spalvą, vėl noriu tatuiruotės. Žodžiu kaip visada  :D 

Atsakyti

Jaunuoliui 4 mėn.

Atsakyti

Eina sau, koks grazuolis! Norisi paniurkyti toki😍

Atsakyti

8 pm, ne tik fotosesijų kainom LT pakraupsi 😂😂😂

 

Almost,ką su plaukais nori daryt? Aš tai vėl kirpt ir šviesint galus 😏 kažkokie ilgi vėl.

 

Mes ligoninėj, visi tyrimai geri, tęsiam gydymą pagal planą. S pietų miega, relaksuoju :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 25 spalio 2017 - 12:46

Almost,ką su plaukais nori daryt? Aš tai vėl kirpt ir šviesint galus 😏 kažkokie ilgi vėl.

 

Mes ligoninėj, visi tyrimai geri, tęsiam gydymą pagal planą. S pietų miega, relaksuoju :)

 

Nežinau, vat susigalvojau, kad noriu kirpt iki pečių, šiek tiek trumpiau, gal noriu balayage, bet reiktų tamsint vėl viršų. Žodžiu nežinau  :D  :D

 

Super! Labai, LABAI džiugiu, kad viskas pagal planą ir gerėja kruopai  :wub:  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost.: 25 spalio 2017 - 12:50

gaily - be galo smagu, kad kleckute sveiksta!

Atsakyti

tigriuss - kaip tau sekesi pas genetike?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 25 spalio 2017 - 14:50

Sveikos  :)

 

8pm - aš irgi užsipirkau rūbų žiemai, nors Lietuvoj viešėsim tik kelias dienas, ale ką gali žinot  :D  :D Tai ir žieminę striukę, ir batus, dar reikės megztinius kelis naujus nusipirkt. 

Pakraupai fotosesijų kainom? Ale mane tai kraupina čia vietoj fotosesijų kainos ir jų kokybė.. Šimtą kartų geriau rinkčiaus fotosesiją Lietuvoj su profesionalu, nei fotosesiją čia už tokią pat kainą su kokiu mulkiu  :unsure:  :D

 

 

Nu tu tai bent Airijoj sunesioni. O as jau nelabai nelabai... Man tu paltu kaipo cia ir nereikia. Del kainu tai taiop - nustebau, pagalvojus koks vidutinis atlyginimas, tai nustebau kad ima kaip JAV kur vidutinis atlyginimas musu valstijoj su LT nesulyginimas. O kokybe bent JAV man buvo labai gera. ir LT gera, bet man kazkaip sunku isivaizduoti, kad daug zmoniu sau taip gali leisti.

 

8 pm, ne tik fotosesijų kainom LT pakraupsi 😂😂😂

 

 

Mes ligoninėj, visi tyrimai geri, tęsiam gydymą pagal planą. S pietų miega, relaksuoju :)

 

Sakai? Ispanijoj praeitais metais man maistas ir pan. pasirode labai pigu su JAV. Bet LT tai jau 3 metus nebuvus....

 

Dziugios naujienos :4u: :4u: :4u:

 

 

 

 

Nežinau, vat susigalvojau, kad noriu kirpt iki pečių, šiek tiek trumpiau, gal noriu balayage, bet reiktų tamsint vėl viršų. Žodžiu nežinau  :D  :D

 

 

 

MAn sugadino paskutini dazyma, kazkokia nesamone padare. Svarstau ar taisyt, ar pakentet ir dazyt veliau, kai ataugs... :unsure:

Atsakyti

Labas rytas

Kaip smagu, kad Gailytei gereja (cha, pridejus tris raides, gautusi mano mergautine poavarde :D). :4u:

Atsakyti

Sveikos , Gaily , mum sekas gerai , auga pana , o siaip kaip ir pas visas mamas buitis , miegeliai , pamperai , maitinimai 😁

 

ikeliau foto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 26 spalio 2017 - 16:54

Koks.albumo.prisijungimas ☻

Atsakyti