Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Man taip negera del gaily mazyles, negaliu nustot galvojus nuo vakar...

Jei yra norinciu prisidet finansais, parasykit

  Del tam tikru aplinkybiu, darom kitaip. Katee praadministruos sita reikala, kas nori prisidet, susisiekit su ja.

Atsakyti

Barselona ir mano planuose.

Katee, parašyk man až, kas ten ir kaip. :4u:​ 

Atsakyti

Labas vakaras,

Tikrai labai nekokios žinios iš gaily, laikykitės, viskas turi būt gerai!

Blueta, manęs irgi nuo vakar mintys neapleido, visokių jų buvo... labai graži tavo iniciatyva dėl pagalbos  :4u: 

Almost. - tikrai išgražėjus visa :wub:  katee - smagu, kai jau kelionė užsakyta ir tik laukt belieka, o aš bejoju, ar vasarą mums pavyks kur nors ištrūkt. Bet reik labai norėt ir tikėt, svajot, sako - mintys materializuojasi  :) 

Atsakyti

Sveikos.

drugelis. - gal pavyks ir jums kur islekti. Daug laiko dar turit.  

Atsakyti
Labas rytas,

Mano vyras vasara mete rukyti ir pradejo taupyti tuos pinigelius kur isleisdavo cigaretems, atostogoms. O dabar jauciu vezimeli gaus pirkti biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos!

Jungiuos su kava  :) 

katee - ir man parašyk, kaip ir kas dėl iniciatyvos, prašau :4u: 

Ačiū už komplimentus, damos  :)​ 

Atsakyti

Finansiškai negaliu prisidėti,bet visa širdimi linkiu kuo geriausio Gaily šeimai...

Priminkite man albumo pasijungimą prašau,dėkui..

Laba diena.

Atsakyti

Sveikos, katee nezinau ar tau lengviau, kad as parasyciau, ar gali parasyti. Jei kazko reikia kas pas mus pasiekiama labiau ir pan., irgi galit duoti zinot.

Atsakyti

Kaip šilta skaityt, kai tiek daug norinčių padėt, siunčiančių gerą energiją ir mintis 😊

Atsakyti
Lavas rytas unsure.gif


Gaily, nezinau, kas nutiko, bet is pokalbiu cia, matau, kad rimta unsure.gif
Vakar perskaiciau, neramu.... unsure.gif Mes gal ir tik internetu bendraujame, ir visiskai gyvai nepazistamos (na, bent jau as), bet tiek metu bendraujame virtualiai, atrodytu, kad artimi zmones butume....

Merginos, jus parasykit ir man ta saskaitos nr
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2017 10 06, 10:06)
Labas rytas,

Mano vyras vasara mete rukyti ir pradejo taupyti tuos pinigelius kur isleisdavo cigaretems, atostogoms. O dabar jauciu vezimeli gaus pirkti  biggrin.gif

wub.gif
Atsakyti

Labas rytas.

Pritariu Bluetos zodziams. Smagu, kad ir itin retai cia bendraujancios nares atsiliepia. Vaio, pvz. 

Kaune ir Vilniuje jaubijunge siluma? Klaipedoj dar ne. Laikosi 11-13C temperatura lauke, tai nejungia. Bet as megstu siluma, galetubjau ir ijungti. Jaukiau.

Nzn ka cia nuveikus. Namie, kai visi 3 bernai namie, galima nusisauti😯

Dvyniai nuo rugsejo lanko anglu mokykla. Tad sestadieniais po pora valandu buna tenai. 

Atsakyti