Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Gaily,stiprybės jums ir sveikatos karalaitei...

Laba diena.

Atsakyti

Pakeičiau ne tik trenerį, bet ir sporto salę. Labai džiaugiuos dabartiniu procesu visa, eiga, rezultatais. Matysim, kur tai nuves  :)

Aš taip pat jaučiuosi dėl tango grupės pakeitimo. Nauja vieta, nauji treneriai, nauja grupė. Neatsidžiaugiu. Dar tik trys savaitės, o jaučiuosi stipriai pažengus į priekį.

Atsakyti

Aš taip pat jaučiuosi dėl tango grupės pakeitimo. Nauja vieta, nauji treneriai, nauja grupė. Neatsidžiaugiu. Dar tik trys savaitės, o jaučiuosi stipriai pažengus į priekį.

 

Va man irgi taip, nes sportuoju su nauju treneriu irgi tik trečią savaitę (prieš pradedant sportus su juo dar dvi savaites su jo pasiūlytais mitybos pakeitimais susigyvenau), tai vis tiek per tiek laiko pamačiau ir rezultatus, ir pasikeitė savijauta. Atrodo tiek nedaug kartais reikia - išlipt iš savo komforto zonos ir pakeist kažką, prie ko jau įpratęs belekiek.. Džiaugiuos už Tave, tikrai! :)

Atsakyti

Va man irgi taip, nes sportuoju su nauju treneriu irgi tik trečią savaitę (prieš pradedant sportus su juo dar dvi savaites su jo pasiūlytais mitybos pakeitimais susigyvenau), tai vis tiek per tiek laiko pamačiau ir rezultatus, ir pasikeitė savijauta. Atrodo tiek nedaug kartais reikia - išlipt iš savo komforto zonos ir pakeist kažką, prie ko jau įpratęs belekiek.. Džiaugiuos už Tave, tikrai! :)

Ačiū:) O man smagu už tave  :mirksiukas: 

Atsakyti

Almost - treneris labai svarbus zmogus tame procese. Smagu, kad laiku nusprendei keisti kazka👍 Toliau bus tik geriau! Savijauta ypac!

As sia savaite bimbineju namie. Jau norisi daryti va taip :wacko: Iseinu tik trumpam kur nors. Kosmaras su kosmarikais :ninja: 

Uztat uzsisakiau kelione birzeliui jau. Isankstiniai prasidejo. Kur kur? I TR :didis:​ 

Atsakyti

katee - tikrai taip.. nors su savo trenere aš sportavau nuo vasario ir tikrai nu mačiau, kad bent jau jėgos, sunkių svorių pratimuose progresuoju. Tačiau nutikus kokiai traumai (timptelėjus ką nors) arba kad ir mitybos klausimais ji man negalėjo patarti  :) Kažkaip va vis kalbėdavom su draugais, paprašiau jų paklaust savo trenerio rekomendacijų ir visai netikėtai susiradau šitą žmogų. Džiugu man dar ir tai, kad dabar tikrai labai labai laukiu tų treniruočių kas antrą dieną, kad ir kokia sunki diena darbe būtų  :) 

Oj, mes pirksim dovaną anytai ir jos partneriui - kelionę jubiliejaus proga, tai jau reikia pradėt žiūrėt. Per kur perki Tu keliones? Mes ieškosim tik Europoj ir kad būtų bent savaitę su ekskursijom  :) Pažintinė ir poilsinė

Atsakyti

Almost - butent, treneris dar ir kaip gali iziebti meile sportui, nors pries tai zmogus apie ji net pagalvot negalejo. O kai matai pokycius, tai uzsikabliuoji dar labiau.

Linkiu ir toliau jausti ta kaifa sportuojant. Nes tai tikrai yra kaifas👍

As turiu agente West Express agenturoj. Tai ji man ir siuncia pasiulymus. As tik mazdaug pasakau kokie viesbuciai domina. 

Su vaikais keliausim i TR, o rugseji 2018m galvoju apie pazintine kelione i Barselona (tik su vyru). Tai siandie kai eisiu avansa palikti, paieskosim bilietu i Barselona.

Atsakyti

aš taip norėčiau vėl į Barseloną - labai labai sužavėjo, labai patiko mums  :wub: MB mano gimtadieniui galvojo kelionę į Barseloną padovanot, bet dėl laiko ir išlaidų suplanavo Madridą. nuostabus gimtadienis buvo  :wub:  :)​ 

Atsakyti

Tikiu, kad fainas gimtadienis buvo😍

O pas mus 2018m rugseji sueina 10 metu, kaip esam susituoke. Tai va....

Atsakyti

Labas, 

blyn, lyja jau kelinta diena be perstojo  :huh2: 

o as galeciau miegoti ir miegoti.

Biskuti gydziausi, nes buvo taip blogai, kad is lovos neislipau. Lašaliniu gavau, vitaminu kursa susileidau. Jau geriau.

Gaily, kas tavo mazylei atsitiko? Sveikatos glebi  :4u: 

Atsakyti

Man taip negera del gaily mazyles, negaliu nustot galvojus nuo vakar...

Jei yra norinciu prisidet finansais, parasykit

Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2017 10 05, 17:03)
<p></p><p>Man taip negera del gaily mazyles, negaliu nustot galvojus nuo vakar...</p><p>Jei yra norinciu prisidet finansais, parasykit</p>


Parasiau az
Atsakyti