Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Hehe, matyt praleidau ta posta. Nes pamaciau tik sveikinimus. Tai cia kaip su gimtadieniais - visi sveikina, o as nezinau, kaip jos SM suzino  :D  :rolleyes: 

Kava geriu. Saltoka pas mus (+12), reiks i sporta vyniotis, paskui dukrai suknele ir pedkelnes vakarui pirkti, kad nesusaltu... :hmm: 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Sveikutės, merginos 4u.gif

sveikinimai visoms su praėjusiomis šventėmis ir ateinančiais naujaisiais 4u.gif tebūna jie geresni nei praėjusieji.
Sveikinimai ir Rasytei bigsmile.gif 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Su Naujais Metais!!!
Atsakyti

Aciu uz sveikinimus visoms !

sveikinu visas su Naujais ! 

Atsakyti

Oj, Rasytee, kokios smagios zinios!!! Lengvo laukimo! 😘 Koks dziaugsmas! As, prisipazinsiu, irgi trecio noreciau. Tikiu, kad ir turesime kazkada 😊

Visas sveikinu su Naujaisiais! Kad sulauktumet to, ko nespejo duoti senieji! Bukit laimingos ir mylimos 😘

Atsakyti
Nauji metai - nauji žmonės bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, su Naujais metais!!! newyear.gif

O, Tija, papasakok, kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti

Laba.

Pagaliau tos sventes baigesi :D Dziaugiuosi nerealiai. Viskas istos i savo vezias pagaliau :D

 

As savo brolio dukros gyvai nemacius 4 metus. Per viberi retai, nes tai jos nera, tai tik pasilabina ir lekia savais reikalais. O vakar kai brolis atsiunte jos foto pasipuosusios i vakareli, vos is klumpiu neiskritau😲 Lele😍 Ir dar tik 15metu. Tai kokia dar bus😍 Zodziu, buvau ir esu apakus.O tuo paciu supratau, kaip laikas bega😮

 

 

Prisivalgiau vakar kaip begemotas. O siandien kaimynai-armenai man dar vaises nesa ju nacionalines. O, Dievuleli! Pachalva kokia skani 😛

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 sausio 2017 - 18:33

Katee 😁 Po poros metu suprantu ir as to lauksiu 😂!

As jau antra diena vis valgau , bet sventes tam ir skirtos 😁

Atsakyti


Katee 😁 Po poros metu suprantu ir as to lauksiu 😂!  

 

As jau antra diena vis valgau , bet sventes tam ir skirtos 😁

Gaaaal :D  

 

Ne sventes tam skirtos, o nestumas :lol: Galesi daba 9men kapoti :D :ploja2:​     

 

Juokiausi, kad baba pasijautei, kai gyd paminejo 4 nestuma :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 01 sausio 2017 - 21:23

Zinok man ne nestumo metu labiau valgosi , nes zinau , kad kita diena galesiu prisilaikyt ir tt , o per nestuma man baisu daug priaugt ir taip pabaigoj pilvukas didelis buna , sunku judet , o jei dar svorio gerai uzmest  :hmm: tikiuosi si kart anu nestumu vidurki priaugsiu 😁 Tai butu 12 kg , bet bus taip kaip turi but . Ana savaite tai valgyt negalejau , vartau vartau meniu ir nieko , o dabar jau pramuse 😁!

Cia matyt man paciai saves baisu 😂 Mb pradejo svarstyt kokia cia masina reiks pirkt man , tai as priesinuos visiem tiem "autobusiukam"  :D sakau nedaryk is manes tokios motkos 😂

Atsakyti

Tai as ESTI (tikraja ta zodzio prasme) nuo 7men pradejau noreti. Iki to nei velnio. Gyd sakydavo, kad per liekna nestuke esu. Uztat paskui sake stabdyti save, bo po +1kg per savaite :D

Atsakyti