Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

[b][/b] Sveikos,nepatinka man ta nauja versija SM,o senoj neduoda rasyti

[b]Tigriuk,[/b] nuosirdziausi sveikinimai :4u:  [b]Terezza,[/b]nu graziai.Ar labai skaudejo? :)

Nu paskaudėjo žinok, paskaudėjo. Bet nenumirAu.  :D 

Terezza - grazu :)

Pagalvoju ir as apie pravedimus. Daryciausi nuo akies voko vidurio pravedima. Nes man taip labiau tinka. Kai pravedimas per visa voka, sumazina akys (mano atveju).

O aš galvoju dar truputį pratęsti nosies link. Dabar kažkokioj keistoj vietoj prasideda. Bet pirmiausia palauksiu, kol tinimas praeis, tada spręsiu

Atsakyti

Labas rytas,

 Katee,primink kaip lasisa gamini

Atsakyti
Labas,

Ir vel pabegot visos? unsure.gif

Rasytee, kaip tavo mazute auga?
Atsakyti

Labas,

Ir vel pabegot visos? unsure.gif

Rasytee, kaip tavo mazute auga?

Siandien mano mazylei menesis 😍

Labai gerai visi dziaugiamies ja , tikrai daug dziaugsmo atnese ji visai seimai

Atsakyti

Siandien mano mazylei menesis 😍

Labai gerai visi dziaugiamies ja , tikrai daug dziaugsmo atnese ji visai seimai

Vai, kaip greitai augat  :wub:​ 

Atsakyti

Labas vakaras,

Nejaugi tema taip ir numirs...?  :huh2: 

Grįžtam - visos :)

Tigriuk - sveikinimai, lengvo nešiojimo  :4u: 

Rasytee, įmesk nuotraukų  į albumą  :wub: 

Terezza, tai ar labai skausminga buvo? Va pravedimo aš tai irgi labai norėčiau...  :D  Nes vis žaidžiu su skystu, ne visada viskas pavyksta. 

Attic- kur tu? 

Pas mane tai tokios kažkokios nerimo dienos, dingo kažkur mmm, jau 15d. vėluoja, prigadinau testų, na, neigiami visi. Bet man nuolatos tokia lengva temp. laikos - 36.9- 37.00, tai truputį neramu, kad kažko rimčiau nebūtų. 5tad einu pas ginę, po to dar pas savo gyd.

Gal nuo pervargimo čia, pasidžiaugiau dėl šeštadienių, bet užtad darbo dienos labai sunkios ir ilgos, grįžtu pikta ir pavargus, o dar vis neišsimiegu. Gal tame ir priežąstys.

Šiandien gaminau balandėlius, o dabar dar kepu obuolių-avižinių dribsnių apkepą/pyragą. Mažoji karščiuoja, tai visą dieną namie, veiklos prisigalvojau kulinarinės. Šiaip smagu gaminti, kai neskubi ir alkis skrandžio neėda :D

Atsakyti

Terezza, tai ar labai skausminga buvo? Va pravedimo aš tai irgi labai norėčiau...  :D  Nes vis žaidžiu su skystu, ne visada viskas pavyksta. 

 

Nu paskaudėjo, žinok. Ale pakenčiamai. Ir labai džiaugiuosi dabar.

Va, taip atrodo po šašiukų nuėjimo. Tik tušu perbraukta:

 

[attachment=248385:36575265744_19e524eb5b_b.jpg]

 

Namus vis tvarkausi, bet jau artėja prie pabaigos. Baldai jau pabaigti - šlifavau, paskui dažiau ir vaškavau.

 

22163779_1704336766245683_1865387930_o.p

Atsakyti

Laba.

Mirsta mirsta ta tema☺ Visos temos apkalbetos ir perkalbetos. Visada taip buna. Kas su vaikais mazais uzsiima, kas kitose temose, kas dirba daug. Taip ir issilakste. As ir pati  tik sia savaite ramiai namie bunu, nes kleckas tupi su laringitu.

sambuka - jau neaktualu bus, bet lasisa marinuoju su medaus-garstyciu padazu. Sumaisau garstycias, medu, pipirus, druska, alyvuogiu alieju, smulkinta cesnaka. Aptepu lasisos file. Pastovi 30-40min. Tada - i folija, ir i orkaite kisu.

Atsakyti

Ir taip ilgai gyvavo ta mūsų tema. Dabar tai ką, saujelė čia musų beliko.

sūnus vemt pradėjo vakare, virusas, tempa naktį kilo, vis kėliausi žiūrėt.  Turetų mažoji maratoną perimt :( išvežė vyras į mokyklą, pakolkas jai nieko.

labu.

Atsakyti

Blueta, laikykites visi.

Eina sikt tokie virusai. Visa seima iskrenta daznai😕 Baisu baisu. Paskui kol atsistatai, tai naciort. Man tai po tokiu bajeriu ir plaukai issausedavo ziauriai, nes organizmas gi vandens daug praranda, ir veido oda papilkedavo. Apie vaikus net nekalbu, gaila labai.

Bet tai koks grazus rugsejis buvo, ka?😍😍😍 Tikrai palepino. Sauletas, siltas, sausas👍 O siandien Klaipedoj jau lietus ir cepelininis dangus, nors silta - 11C. O vakar ryte tik 3C buvo. Jomajo, issitraukiau ziemine striuke net😃

Atsakyti

Blueta, laikykites visi.

Eina sikt tokie virusai. Visa seima iskrenta daznai😕 Baisu baisu. Paskui kol atsistatai, tai naciort. Man tai po tokiu bajeriu ir plaukai issausedavo ziauriai, nes organizmas gi vandens daug praranda, ir veido oda papilkedavo. Apie vaikus net nekalbu, gaila labai.

Bet tai koks grazus rugsejis buvo, ka?😍😍😍 Tikrai palepino. Sauletas, siltas, sausas👍 O siandien Klaipedoj jau lietus ir cepelininis dangus, nors silta - 11C. O vakar ryte tik 3C buvo. Jomajo, issitraukiau ziemine striuke net😃

Laikomes. Kaip dievas jau ten duos, žinai gi.

 

nuostabus, tikrai. Dar nebuvau pedkelnių apsimovus. 😊

Atsakyti

Sveikos. Ale tikrai kodėl tylu 🤔

Attic- kur tu? 

Mes Italijos pietuose, čia +28, tikras vidurvasaris atrodo. :ok: 

O šiaip daug darbo, baigiu įrenginėti spa, dar į darbą einu, po uragano jav ir šeštadieniais tenka eit padirbt. Dar mama reik palaikyt, brolis labai serga, jos artimiausias žmogus. 

Gaily, kaip tavo mažoji auga? Kaip sekėsi į darbis grįžti?

Drugeli, svarbiausia nepanikuoti ir nesigooglinti sau ligų  :4u: 

Atsakyti