Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Savaitgalis aktyvus, sūnaus gimšę šeimoj šventėm pramogavom ir t.t. kiap jūs, kas ką?

Rasyte, kaip mažoji auga, kaip tu?

mažiausio šeimos nario sveikinimai ir apkabinimai sūnui 😃

Jau 15 kg sveria, ilgai nebeišlaiko. 😃

Labu.

Sveikinimai sunaus mamytei 🌷!

mes visaip 😁 Jei ne maitinimas tai butu vien tik auginimo malonumas ! Bet maitinimas man toks sudetingas reikalas.

lyg pasalau , guza uzsidirbau vienoj kruti , tai vyras vezioja masaziste kasdien , prakankina mane valandele . Po masazo ir mazoji gerai valgo , o tai iki masazo tai kariaujam abi 😬

Atsakyti

Almost, sveikinimai brangioji 4u.gif

Ir Bluetos sunui sveikinimai.

Labas,

Neesat blogo linkintys zmones, tai norejau pasidziaugti. Tyliai tyliai. rolleyes.gifDerintoju seima padides nestuke.gif

Kokios puikios naujienos ! Sveikinimai ! 🌷😍😘

Atsakyti
Labas bigsmile.gif


Tigriuk, sveikinu bigsmile.gif wub.gif

Visiems sukaktuvininkams po birthday.gif birthday.gif birthday.gif

Atsakyti

Oi, su tais zindymais tai buna visko., atsimenu ir as. Sveik Rasyt.

Sugalvojau kad reik nupirkt sulciaspaude, noriu pagiirdyt visus darzoviu sultimis gerai. Gal kas ka rekomenduotu? 

letaeige, turbut, reik ziuret.

Labas rytas/

Atsakyti

Oi, su tais zindymais tai buna visko., atsimenu ir as. Sveik Rasyt.

 

Sugalvojau kad reik nupirkt sulciaspaude, noriu pagiirdyt visus darzoviu sultimis gerai. Gal kas ka rekomenduotu? 

letaeige, turbut, reik ziuret.

 

 

 

Man tai nieko nebuvo. O jeigu butu skaudziai buve, tai neziniai, kiek buciau kentejus...

 

Nezinau ar LT yra, bet labai rekomenduociau Omega. Musu (Omega 8006) atrodo kaip mesmale siek tiek, bet visas valymas yra pasaka: nusuki ta plastikine dali, lengvai viskas issivalo, sultys i spec indukus subega, isplauti irgi lengva.

 

 

Tigriau, su nuostabiom ziniom :4u:

Atsakyti

Ačiū merginos  :mirksiukas: 

Atsakyti

O as permanentinius pravedimus pasidariau. Nors ne per seniausiai sakiau, kad vien apie tai pagalvojus silpna darosi :D.

Labas rytas. :4u:

Atsakyti

Yra Omega ir pas mus. Bet aš nusipirkau Hurom vakar

https://www.globalhu...product-premium

pastudijavau aš ten jas, niekas nieko neptarėt, nu o man jei ko užsimanau reik čia ir dabar, o dar geriau vakar 😃, tai palauk nėra. 

Vakare jau pirmą partiją sulčių išspaudžiau. Tikiuosi tai taps tradicija 😃

Labryt.

Atsakyti

Sveikos.

tigriuss - sveikinimai dideliausi!

Maitinimai man abu kartus buvo kaip koks kosmaras, nenoriu nei prisiminti. Is viso, tas maitinimo periodas ir vaiksciojimas praktiskai plikais papais man nepatikdavo. Nzn kur ten ta euforija mamkos izvelgia. Nors ir su pilvu man vaikscioti nepatikdavo, o kitos megaujasi siuo periodu. Ir aplamai....., geriausia, kai vaikai jau dideli ir savarankiski  :lol: Vot :bigsmile: 

Terezza - pasirodyk.

Patiko postas FB: Jei kas kart mazinti reikalavimus vyrui, tai galima nusileisti ir iki ''nemyza i lova ir aciu Dievui'' :lol:​ 

Atsakyti

Terezza - pasirodyk.

 

Rodausi:

[attachment=248000:21905327_1694841337195226_930802400_n.png]

 

Čia praėjus parai nuo darymo. Dar patinę.

Atsakyti

[b][/b] Sveikos,nepatinka man ta nauja versija SM,o senoj neduoda rasyti

[b]Tigriuk,[/b] nuosirdziausi sveikinimai :4u:  [b]Terezza,[/b]nu graziai.Ar labai skaudejo? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 21 rugsėjo 2017 - 12:19

Terezza - grazu :)

Pagalvoju ir as apie pravedimus. Daryciausi nuo akies voko vidurio pravedima. Nes man taip labiau tinka. Kai pravedimas per visa voka, sumazina akys (mano atveju).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 21 rugsėjo 2017 - 14:34