Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Mane vakare vyras i Body Pumpa isledzia irgi. O kartais mazyli su dvyniais palieku. Ne toks jau ir mazylis jis biggrin.gif Uzaugo ir nepastebejom wub.gif
Atsakyti
Labas, oras baisus pas mus siandien. Lyja nuo pat ryto.
Atsakyti

Damos  :) Kaip laikotės??? Kaip savaitgalį praleidot? Kas čia per tyla ramybė dabar?  :)​ 

1742671_921513224547311_847530960_n.jpg

Atsakyti

Savaitgalis aktyvus, sūnaus gimšę šeimoj šventėm pramogavom ir t.t. kiap jūs, kas ką?

 

Rasyte, kaip mažoji auga, kaip tu?

 

mažiausio šeimos nario sveikinimai ir apkabinimai sūnui 😃

Jau 15 kg sveria, ilgai nebeišlaiko. 😃

 

Labu.

Atsakyti

Mes savaitgalį irgi šventėm - mano gimtadienį Madride :) MB staigmeną tokią padovanojo. Šiandien išeiginę pasiėmiau, lėksiu neužilgo pas naują trenerį į pirmą treniruotę :)

Sveikinimai sūnui ir jums!

Atsakyti

Ach, tai va, ko cia ta sampe nuo ryto  :D 

Sveikinimai, mieloji, sekmingu tau metu!

Atsakyti
Almost, sveikinimai brangioji 4u.gif

Ir Bluetos sunui sveikinimai.

Labas,

Neesat blogo linkintys zmones, tai norejau pasidziaugti. Tyliai tyliai. rolleyes.gif Derintoju seima padides nestuke.gif
Atsakyti

Tyliai, tyliai. valiiiiiooooo  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

Almost, Sveikinimai  :4u: 

Ir sveikinimai tigriuss :4u:  :4u:  :4u: 

O aš vakar visą vakarą prablioviau. Vaikystės draugės dukra prisirijus tablečių anapilin iškeliavo. :(​ Vos pora metų vyresnė už mano sūnų.

Atsakyti
Terezza, kaip baisu. Kaip turi buti sunku vaikui, kad pakeltu pries save ranka. Kosmaras tevams.

Aciu merginos mirksiukas.gif
Atsakyti

Ačiū ačiū, merginos  :4u: Nuostabus savaitgalis buvo, tikrai ypatingas. Užsidirbo MB karmos taškų kaip priklauso  :D 

tigriau - didžiausi sveikinimai Tau ir šeimynai!!  :wub:  :wub: 

Terezza - neturiu žodžių. Tik tiek. Laikykis. Liūdna ir skaudu. Ir pikta, be proto pikta, tikiu..

Atsakyti
Tigriau wub.gif sveikinu!!
Atsakyti