Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Feja, mes ejom pernai ir siemet. Vieniems dejom 150, kitiems 200.
Ideje 150, sulaukem komentaru, kad per mazai. Cia is jaunikio mamos puses. Ale jos gimine daugiau dejo. Koks man bl.. skirtumas. Dek, kad ir 500, 1000 jei turi.

Bet čia tai iš viso tragedija - koks kam skirtumas apskritai, kiek deda. Nesuprantu tikrai. Mūsų gal net ir neklausė niekas, kiek nuo ko gavom, kultūros turėjo  :D​ 

Atsakyti
Blueta - stulbinanciai atrodai (foto kur ant suoliuko su RP suknele) wub.gif Vaikai grazus visi wub.gif Suo kaip is paveiksliuko bigsmile.gif
Atsakyti
Almost, cia viena is uosvieniu atidarinejo vokelius, paskui komentavo. Tos vestuves isvis kazkokia nesamone buvo. Nuo pasiruosimo, iki galo.


Papildyta:
Blueta, koks grazus ir atrodo nekaltas ciucikas biggrin.gif
Pritariu Kateei, nuostabiai atrodai.
Atsakyti
Tigriau, nu šakės tikrai. blink.gif

Aš irgi manau, kad jei kviesčiau žmogų, tai ne apie dovanas galvočiau. Manau ir mano puskė taip mano.

Eisiu į fotki bigsmile.gif
Vardas labai gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Blueta, fainos visos foto. Graži šeimyna. Toks pozityvumas dvelkia wub.gif
Tu labai graži su baltai marga suknia ir batais atvirais pirštais. Šakės, man labai labai wub.gif Kuodelis šukuosena super. Gražiai susuko.

O šuo, tai turbūt užmučyčiau aš jį wub.gif wub.gif wub.gif Tikiuosi užaugs, gaus disciplinos ir bus labai geras šeimos narys smile.gif Bet grožis grožis.... nerandu žodžių wub.gif wub.gif
Atsakyti

 

Pritariu pasisakiusioms. Dedi tiek, kiek gali/nori.

 

Feja, dar apsvarstyciau papildomai, kad priklauso kiek artima gimine. 

 

Blueta fantastiskai atrodo, ta suknele nereali. Mazyle jau kokia uzaugus! Grazi be galo seima.

 

I darba iki pirmadienio nereikia, tad vesim su drauge savo merginas (jos bendraamzes) i Disneyworld. Turetu labai mazia zmoniu but.

Atsakyti
Sveikos.

Na ir uraganas siandien Klaipedoje. Ne Irma, aisku, bet eina sau koks stiprus vejas blink.gif

Merino vilnos myletojos, pasidalinkit patirtimi!
Uzsisakiau labai faina komplektuka lietuviu gamintoju. 100% merinos vilna. Palaidine ir sijonas. Siandien gavau. Taip patiko! Tokio jaukumo wub.gif Tad noriu dar is ju uzsisakyti laisvalaikio kostiumeli, kelnes + palaidine. Laisvo modelio toks kostiumelis, neaptemptas. Man idomu ar neisitampys kelniu kelenai? Kelniu 100%-ines merino vilnos dar nesu turejusi. Tik palaidines/megztukus visokius. Tai idomu. Kad neatrodytu juokingai paskui biggrin.gif

Va, sis kostiumelis:
https://www.etsy.com..._home_active_15
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 rugsėjo 2017 - 14:52

Manau, pasitampys. Visi megzti pasitampo, aš palyginu su garu, o ir skalbt metu dažnokai. Būtent dėl pasitampymo. Parodyk, iš kokio gamintojo.

Aš iš unlabel dar vieną kostiumą nusipirkau iš naujos kolekcijos, irgi lb toks jaukus, šiltas, nebuvau dar užsidėjus, bo šaltesniam orui. Ot pamėgau aš jų rūbus kasdienai 😍

Ačiū už komplimentus, merginos. Kuodukas gražu tik iš nugaros, dariausi šitą šukuoseną vestuvėms, nes buvo +30, žiauriai karšta, tai nenorėjau kad plaukai liptų. Tai iš priekio atrodau sulaižytais, nesimato to kuoduko.

Lakstau su dukra, viską supirkinėju, ruošias išskrist atgal į univerą poryt. Labu.

Atsakyti
Blueta, gamintojas BlueNaive. Neringoj jie isikure.
Na, taip, alkunes megztuku gi irgi kazkiek pasitampo. Tai su kelenais bus ne kas gal. Net nzn.
Papildyta:
Dar sios suknes noriu (be dirziuko nesioti):
https://www.etsy.com...t?ref=related-8
Papildyta:
Is Unlabel man sitas patinka . Bet vien megztuko kaina 129eu. Laisvalaikiui kazkaip gaila.
http://unlabel.lt/prek%C4%97s/nola/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 14 rugsėjo 2017 - 15:06

Tą, kur tu rodei, matavaus kaip tik. Nepirkau, nes analogišką, tik be pilkų rankovių, pirkau iš praeitos kolekcijos. Bet lb faina, kai jų tie rūbai derinasi vieni prie kitų, nors ir iš praeitų metų.

aš va šitą, pilką komplektuką pasiėmiau, patogu, į mašiną kai lekiu vaikus pasiimt, ar ryte įšokt.

http://unlabel.lt/prekės/grey/

tie, BlueNaive, tai žiūriu, verti dėmesio, faini rūbai. Man lb smagu, kad lietuviai ėme gamint tokius jaukius ir fainus dalykus, prilipo man jie.

Atsakyti
Tai va, norejau ir as kazkokio silto laisvalaikio komplektuko, kad ryte uzsideti galeciau ir vaikus isvezioti. Patogu, silta, jauku ir grazu. Gal reikia imti ir nesukti galvos.

Tas pilkas tavo irgi fainas 4u.gif
Atsakyti

Kate, o kodėl tam BlueNaive puslapy kainos doleriias? Ir iš nukreipia į tą Etsy puslapi?

 Neapmuitins? Prireikė man vieno komplektuko 😊

Labryt.

Atsakyti