Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

laba,

su kava sedziu, uch kaip man jos truko sias pastarasias kelias dienas. 

Blueta, yra kazkoks purskalas atbaidantis sunis nuo grauzimo tam tikru daiktu. Tik ne visad man rodos jis veikia. Mano meskinas yra sugrauzes aukstakulni ir sienoj skyle palikes. 

Terezza, liuks skamba  :wub: Ispanu kalba mokinies?

Siandien nedirbu dar, tai toooks relaksas...

Atsakyti

Terezza, liuks skamba  :wub: Ispanu kalba mokinies?

Mokinuosi pamažu. Bet kai keliaujam su gidais, tai nelabai jos ir prireikia.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Esam pakviesti į vestuves. Pusseserės. Vestuvės jaunikio sodyboj "prie laužo" biggrin.gif , kaip puskė išsireiškė. Žodžiu, neištaigingos.
Klausimas - kiek dėt į vokelį.... ? Eurais nesu ėjus....
O internete prisiskaičau blink.gif Kad net mąstau neit iš viso...
Dovanos net nemąstau, žmogus emigrantas. smile.gif
Atsakyti

Blueta, yra kazkoks purskalas atbaidantis sunis nuo grauzimo tam tikru daiktu. Tik ne visad man rodos jis veikia. Mano meskinas yra sugrauzes aukstakulni ir sienoj skyle palikes. 

Neišpurkšiu gi visko. Bo griaužia .Viską! 😃

Nežinau Feja, čia nuo galimybių priklauso, o ne "kiek dabar deda", kiek gali tiek dėk. Mes vasarą ėjom, didelę sumą davėm, bo krikštasūnis, pradžiai gyvenimo norejom pagelbėt.

labryt.

Atsakyti
Blueta, kiek domėjausi šunimis, tai svarbiausia šunį iškraut, ty išvedžiot, leist išsilakstyt, kad namie neturėtų noro kvailiot. Reikia daug laiko tirėti šuniui....

Ir dar, dabar ant bangos praktika narvas, kai nieko namie nėra. Man atrodė baisuma, kai apie tai skaičiau, bet žinau, kas bando. Ir tikrai, viskas normalu tam šuniui. Jam tai tarsi būda, jo vieta, jo saugus kampas.

Dresūra būtina pas kinologą...

Įmesk jo fotkių į albumą, plyzzzz, mano aparatūra jo nerodo. Mažučio įdėk, dabar kiek paaugo įdėk. 4u.gif 4u.gif Labai noriu pažiūrėt į jį. Koks vardas? Blueta, kai turėsi laiko ir nuotaikos tam smile.gif 4u.gif

Atsakyti

Feja, o tau nerodo nuotrauku, kurias cia, temoj, imetu?

I dresura nuo 6-7 men.,taip patare veiseja.Anksciau ner ko.

Narva turi, kaip be jo. Iseidami gi signaliazcija ijungt turim.Tai negalestume jei suo po namus vaikstinetu.

Bet i narva uzdarom tik nakciai, arba jei iseinam visi is namu. O taip tai vaikstineja jis visur, grauzia,myza i psio takoje  :D 

 Aisku, kiek pavyksta, ziurim ir draudziam, bet zinai....pasitaiko.

Daug kieme laksto.Sakyc, issilaksto, gi su vaikais duodas, pavargsta kaip turi but.

Atsakyti

Sveikos  :) 

Fėja - per mūsų vestuves vokelių buvo nuo, berods, €10 iki viršaus, kur jau man net atrodė keista, kad žmonės sau tiek leidžia  :D Aišku artimiausios giminės, bet vis tiek.. Teisingai Blueta sako - dedi tiek, kiek gali skirti, o ne kiek kiti rašo. Prisiskaičiau ir aš visko, tai kartais net nesuvokiama atrodo. Nu Dievaži, praėjus tai šventei aš tikrai nei žiūrėjau, nei domėjaus, nei aiškinaus, kas, kiek ir kaip įdėjo mums ten ką. 

Atsakyti
Blueta, nerodo man, matyt per senas mobilus ir planšetė. Prie kompo neprisėdu....

Aiškuma dėl ciūciko. Tai zdraica rupūžiokas 😃


Dėl vokelio ačiū pasisakiusioms. 4u.gif Laukiu dar nuomonių ax.gif
Atsakyti

Laukiu dar nuomonių ax.gif

Pritariu pasisakiusioms. Dedi tiek, kiek gali/nori.

Atsakyti

Fėja, įkeliau nuotraukų ir šunskio ir vaikų.

 Naujo šeimos nario vardas Bravo.

Atsakyti
Labas,

Feja, mes ejom pernai ir siemet. Vieniems dejom 150, kitiems 200.
Ideje 150, sulaukem komentaru, kad per mazai. Cia is jaunikio mamos puses. Ale jos gimine daugiau dejo. Koks man bl.. skirtumas. Dek, kad ir 500, 1000 jei turi.

Nuleidau krauja. Ryt bus atsakymai. Biski apsirgau.
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2017 09 13, 16:58)
Labas,

Feja, mes ejom pernai ir siemet. Vieniems dejom 150, kitiems 200.
Ideje 150, sulaukem komentaru, kad per mazai. Cia is jaunikio mamos puses. Ale jos gimine daugiau dejo. Koks man bl.. skirtumas. Dek, kad ir 500, 1000 jei turi.

Nuleidau krauja. Ryt bus atsakymai. Biski apsirgau.

blink.gif
Neduok Dieve eiti i tokiu zmoniu svente, kurie tik del pinigu kviecia arba pletkina paskui kas kiek idejo, daug/mazai ir t.t. Fuj.
Dovanos visada smagu, bet tokia diena juk kvieti zmones, kurie mieli sirdziai, su kuriais gera, o ne kas daugiau ides.
Kazkada pakvieciau savo drauge i mano vaiku gimtadieni. Ji kaip tik skyresi tuo metu, neturejo pinigu visokiom dovanom. Tai nupirkau dovana pati ir sutarem, kad padovanos jos vaikas kaip nuo saves. Uztat ji man veliau numezge salika diiideli. Dzin tie pinigai, svarbu mieli zmones salia.

Laba.
Atsakyti