Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labutis 4u.gif

8pm, laukiau iš tavęs žinių. Ačiū Dievui, viskas ok jums.

Tigriau, kažkoks virusas gal siaučia. Daug suaigusių žinau sergancių unsure.gif Kaip tau sveikatėlė dabar?
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 09 12, 06:11)
Tigriau, kažkoks virusas gal siaučia. Daug suaigusių žinau sergancių unsure.gif Kaip tau sveikatėlė dabar?


Siandien jau geriau jauciuos, bet kitu sveikatos problemu turiu, bet ai, greit praeis smile.gif

Blueta, batu dar nesuėdė padauza? biggrin.gif
Atsakyti

Prie batų nepatenka, praktiškai. Neleidžiam į prieškambarį, nes dar neturi 3-čio skiepo, saugom nuo zarazų, kad ko nepalaižytų nuo padų. Nu, žinai.

bet buvo čia kada nutvėręs mano aukštakulnį, kurį nuspyriau ne vietoj grįžus, tai žvengiau klausydama kaip vyras "šnekasi" su juo. Sako:

oiiii, ne ne ne, šunyti, šitus tai padėk, bo nusuks tau sprandą,čia Bluetos, o jos  batai brangūs 😃

Bet kaip niokoja terasos baldus, tai nemoku apsakyt, širdis verkia. Ir mano gėlynus :(

ir žolė jau geltonais plėmais nurudus nuo jo myžimo :(

Atsakyti
Bus proga naujus baldus kitais metais isigyti biggrin.gif
Aisku, gaila kai taip niokoja viska, bet vistiek smagu gyvuneli tureti.
Atsakyti

tigriuss, 12 Rgs 2017 - 08:30, parašė: Bus proga naujus baldus kitais metais isigyti biggrin.gif Aisku, gaila kai taip niokoja viska, bet vistiek smagu gyvuneli tureti.

 

Baik bajerius, tik pavasarį nupirkau. Naujutėlaičiai. Užtai man tai ir gaaaaailaaa 😥  

 

Oi, labai daug džiaugsmo ir meilės. Ir jam ir iš jo 😍 Sūnus pavyzdingai keliasi 6-ą ir veda jį į lauką. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 12 rugsėjo 2017 - 07:45
QUOTE(Blueta @ 2017 09 12, 06:38)
Baik bajerius, tik pavasarį nupirkau. Naujutėlaičiai. Užtai man tai ir gaaaaailaaa 😥


blink.gif tada tikrai gaila.

Pas mus lyja, taip niuriu.
Atsakyti

https://www.15min.lt...arius-57-852060

Perskaičiau ir gumulas gerklėj. Kokie šlykštynės.

Atsakyti

Sveikos ,

mes su mazyle jau vel namie 😊!

gaila orai nelepina , sunku man su jos apranga , vis bijau per daug ar per mazai aprengt . Lengviau buvo dickius auginti vasara 🙄.

o siaip mazyle gera 😍Turim jau sioki toki ritma , nakti keliasi 1-2kartus.

tik valgo po 40-60min tai kartais atrodo kad tik maitinu visa diena 😁

Atsakyti

Sveikos ,

mes su mazyle jau vel namie 😊!

gaila orai nelepina , sunku man su jos apranga , vis bijau per daug ar per mazai aprengt . Lengviau buvo dickius auginti vasara 🙄.

o siaip mazyle gera 😍Turim jau sioki toki ritma , nakti keliasi 1-2kartus.

tik valgo po 40-60min tai kartais atrodo kad tik maitinu visa diena 😁

Oi, atsimenu aš irgi tą jausmą. 😃

Tuoj susiorientuosi, kas jai gerai, kiek rengt. 

Ačiūdiev, namie jau.

Atsakyti

Oi, atsimenu aš irgi tą jausmą. 😃

Tuoj susiorientuosi, kas jai gerai, kiek rengt. 

Ačiūdiev, namie jau.

Bet kolkas esu euforijoj taip gera man su ja 😍! 

Aisku vyras visiskai peremes dickius , buitim irgi nereik rupintis tai megaujuos mazyle 

Atsakyti

Terezza, praleidus esu. Kur trauksi sikart?

Vėl į centrinę ameriką. Meksika, Gvatemala, Belizas, Hondūras, Nikaragva ir Costa Rika.

Atsakyti

Labas,

Guliu, salta, jauciu kimba bacilos

Paskutiniu metu aš irgi kaip šaltiena kokia - MB laksto po namus pusnuogis, o aš į šimtą sluoksnių susisukus  :unsure:  :D Sveik!

Almost - mes spalio 9 diena isvaziuojam.
Smagu del sporto, nauju minciu, poziurio
As prisimenu, kaip buvau vienu metu uzsigruzinusi del to svorio, gramu, kilogramu, pratimu, treniruokliu ir t.t. Stogas buvo pradejes ciuozti. Tada padariau pertrauka 2 savaites (jau nepamenu tiksliai), atsipalaidavau (psichologiskai) ir vel kibau i darbus, bet jau su kitom mintim.

Va va, turbūt toj pačioj vietoj per ilgai užsibuvau, pradėjau nenormaliai kažkaip žiūrėt, atitinkamai ir organizmas reaguot pradėjo kitaip. Tai žodžiu tikrai reikėjo man šito žingsnio atgal, kad galėčiau mėgautis maistu, kad galėčiau susivokt, kam ir kodėl tai darau, kad galėčiau prisimint, jog sveikas, geras maistas irgi yra totalus gėris.

Jau įpratus aš prie tų planavimų, tai problemų nesudaro. Dabar rankiojuosi info apie tradicinius patiekalus, žiūriu, ką paragaut norėsiu. 

Baltai pavydžiu ir taip smagu skaityt Tave apie tas keliones kai pasakoji, apie planavimą  :wub: 

Viskas gerai merginos, aciu. TV gal baisiau parodo nei yra, bet as ir negyvenu toj vietoj, kur potvyniai uzklupo. Netekom elektros gan anksti, sestadieni vakare, tai su zibintuveliais po uzkaltus namus slankiojom, is nuobodulio miriau. Sivakar grizom namo, ir pasirodo cia nei elektra, nei kabeline, nei internetas nedinges. Ziauriai nuskilo, nes visi MB seimos nariai namuose be elektros ir karsto vandens (bei uzterstu vandeniu pasirodo). O siaip tai daug medziu isvartyta (mazulycius tornadus turejom ir kategorijos 1 uragana). Tad atsipirkom minimaliais nuostoliais (jei isvis tokius turim) palyginus su kuom galejom gauti (nukrypo i vakarus uraganas paskutine minute).

Kaip džiugu, kad viskas taip praėjo jums! Aišku ta Irma iš esmės tieeeeek nuostolių ir žalos visiems pridarė, kad eina sau.. Bet svarbu, kad sveiki gyvi esat  :4u: 

Almost, is kur tavo apyrankes? Ta rozine ir zydra

Iš SuRasta - jos man tobulos  :wub:  :wub: 

https://www.facebook...sta.papuosalai/

Oi, labai daug džiaugsmo ir meilės. Ir jam ir iš jo 😍 Sūnus pavyzdingai keliasi 6-ą ir veda jį į lauką. 

Bet tai koooooks grožis, eina sau  :wub:  :wub: Taip smagu tie gyvūnai namie, och  :wub: 

Sveikos ,

mes su mazyle jau vel namie 😊!

gaila orai nelepina , sunku man su jos apranga , vis bijau per daug ar per mazai aprengt . Lengviau buvo dickius auginti vasara 🙄.

o siaip mazyle gera 😍Turim jau sioki toki ritma , nakti keliasi 1-2kartus.

tik valgo po 40-60min tai kartais atrodo kad tik maitinu visa diena 😁

Super, kad jau namie!! Dabar linkiu kuo mažiau ligų ir kuo daugiau kokybiško ir nuostabaus laiko kartu namie  :wub: 

Sveikos  :4u:​ 

Atsakyti