Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

8pm, tu kur?

21371418_10214208955923713_4055767899930

Atsakyti
Labas rytas,

Jatau Rasytee, sveikatos tavo mažikei 4u.gif viskas bus gerai.
Atsakyti

Sveikos, kūmutės! Grįžtam šeimon visos, ką?  :) 

Prasidėjo ruduo - vėsu jau tikrai rytais ir naktim, kartais ir palyja, šlapi lapai ant kelio mėtosi. Gražu, patinka man šitas metų laikas  :wub: 

Rasytee - pirmiausia tai didžiausi sveikinimai Tau ir šeimynai. Ir linkiu kruopai kuo greičiau pasveikt ir kad vėl mėgautumėtės abi viena kita  :wub:  :4u: 

Tigriau - kaip Tavo pipirui mokykla?  :) 

Blueta - jau stojat po truputį į ritmą?  :) Gražus labai jūsų naujas šeimos narys  :wub: 

8pm - laikau kumščius, kad praeitų be didelių nuostolių viskas pas jus  :unsure:  :4u:  :4u: 

Terezza - primink, kada vėl kyli į kelionę??  :) 

drugeli - kaip Tu, kaip uošvis, kaip rankos Tavo?  :) 

Mrs. Patranka - jūsų kukuška irgi gražuolė  :wub: 

Pas mane nieko įdomaus nevyksta  :D Dirbu, gyvenu ir tiek.. Jokių sensacijų, tik kapoju kaip už penkiolika  :rolleyes:  :D  :D​ 

Atsakyti
Almost, gal yra priežastis, kodėl tiek kapoji? bigsmile.gif

Aš tai dvi savaitės jokių saldainių, jokių miltinių patiekalų, bulvių, baltų ryžių ax.gif Užplaukė kažkaip natūraliai. Tiesiog įdomu, kiek aš galiu tongue.gif Maniau negaliu be pyragų, o va biggrin.gif
Atsakyti

Almost, gal yra priežastis, kodėl tiek kapoji?

Tikrai taip - pakeičiau trenerį asmeninį, pabendravom, pakalbėjom, paaiškėjo, kad per mažai valgiau, kad jau buvau vos ne išprotėjus dėl tų visų reikalų, svėrimų, matavimų ir t.t., kad organizmas pradėjo kaupt kitaip viską ir liepė kurį laiką tiesiog žingsnį atgal žengt  :) Tai žengiau  :D 18d. pradėsim dirbt kartu, tai nu laikaus, bet vis tiek atgal žengiau šiek tiek  :D 

Atsakyti
Almost, pipirui mokykla patinka, tik dar sunkoka ryte išsiridenti iš lovos.

Parvariau is kosmetologes, raudonu veideliu unsure.gif visa vasara nedariau rugštiniu valymu, tai oda jau pamirsusi buvo.
Atsakyti

Jetus, kaip gaila tokios mažos spinkutės. Linkiu greičiau pasveikt!

 

8.p.m.o tai tik trim dienom atlekiat į LT? 

 

Labu

 

Nea, planavom 7, bet isskrisim 4 dienom i Nica. Tai gaunasi 3 dienos LT. 

 

8pm, tu kur?

 

21371418_10214208955923713_4055767899930

 

As high impact vietoj. Panasu,  kad gausim blogiausia.  Jei galesiu prasinesiu po, jei ne - zinokit, kad elektra dingus.

 

 

8pm - laikau kumščius, kad praeitų be didelių nuostolių viskas pas jus  :unsure:  :4u:  :4u:

 

 

 

Aciu. Nuostoliu ir as tikiuosi maziausiu. 


Aš tai dvi savaitės jokių saldainių, jokių miltinių patiekalų, bulvių, baltų ryžių ax.gifUžplaukė kažkaip natūraliai. Tiesiog įdomu, kiek aš galiu tongue.gifManiau negaliu be pyragų, o va biggrin.gif

 

O as vat maistu apsinuodijau treciadieni, tai vemiau n kartu. Trecia diena ant dietos sedziu...

 

 

Ok merginos, paskutiniai potepiai pas mus, tvarkau namus, pakuoju rubus ir daiktus i pleveles, ir vaziuosim pas MB sese i namus. Prasinesiu kas kaip po, jeigu tik turesim rysi! Sekmes.

Atsakyti
8p.m. laikykites visi. Kaip baisu toks gamtos stichijos blink.gif
Atsakyti
8 pm, eina sau blink.gif verysad.gif dėl uragano..... Mintyse laikysiu kumščius. unsure.gif

O kad apsiduodijai te 4u.gif
Atsakyti
Laba.

8pm - eina sau, ne pyragai jums ten su tomis gamtos stichijomis blink.gif Linkiu, kad viskas praeitu be didesniu pasiekmiu 4u.gif

Rasytes mazylei 4u.gif Mano A pries 1,5m pjove pulinuka ties nagu. Tiksliau puse nago net reikejo nuimti unsure.gif

tigriuss - mes kaip susitarusios. Ir as siandien raudonu veidu po rugstynio pylingo ax.gif Nusipirkau spec. krema. Tepsiuos.
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 09 08, 15:10)
tigriuss - mes kaip susitarusios. Ir as siandien raudonu veidu po rugstynio pylingo ax.gif Nusipirkau spec. krema. Tepsiuos.


Kas per kremas? Su rugstim?
As naudoju ODA prausikli su rugstim, Sesderma krema ir viskas. Na ir micelini vandenuka. Daugiau nieko netepu, bet galvoju, kad aplink akis koki nuo raukšleliu reiketu isigyti.

Man irgi skrandis jau kelinta diena streikuoja
Atsakyti
tigriuss - Dermaceutic kremas, skirtas po pilingu, lazerio ar net plastiniu OP. SPF 50 turi ir labai gerai maitina oda po tokiu proceduru.
Sis: https://www.dermacar...c-k-ceutic.html
Atsakyti