Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Terezza, labai ačiū už info apie siūlus. Neradau gražios spalvos alpakos +šilkas, tai pirkau merino vilna.

Merinas irgi puiku. Tik tiek, kad siūlai dažniausiai būna plonesni, nei alpakos (nors šitų irgi plonyčių būna). Tai jei nori tokio stambaus purumo, reikės kelis siūlus į vieną dėt.

Atsakyti
Rasyte, sveikinu labai labai wub.gif koks vardas mažylės?
Atsakyti

Terezza, toks mano

https://krinona.lt/l...eratoriumi.html

labs.

Atsakyti

Ačiū. Kitoj temoj kitokį rekomendavo. Tai net nežinau, pagal ką rinktis. :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikutės gražią dieną,

Rasytee, didžiausi sveikinimai, daug sveikatos mažylei ir ramių naktų  :wub:  Koks vardas?  :4u: 

Blueta, gražuolis šuo.  :wub:  :wub: Aš irgi iš tų mamų, kur pasidavė vaikų zyzimui... Šiaip aš pati nesu didelė gyvūnų mylėtoja, bet įpratau kažkaip, pridaro tas mūsų šuo visokių škadų, nu bet tai ką dabar jau... merginoms džiaugsmas visvien.

Aš tai tokios pakilios nuotaikos, kaip niekad prieš rugsėjį. Apmažinsiu krūvį ir šiemet šeštadieniais jau nebedirbsiu  :yahoo: 

Geriau mažiau algos, bet pilnavertis gyvenimas su normaliu savaitgaliu, nes jau 3 metų šeštadieninio darbo man pakaks. Va  :D 

Šiandien pusę dienos virtuvėj prasimaliau, ale sveikai valgyt dariau, tai laiko sugaišau daugiausiai, o pusalkanė vaikštau  :unsure:  Kepiau avižų-žiedinių kopūstų kotletukus su traškia sezamų plutele. Valgiau su salotom, praėjo valanda, vėl valgyt noriu, nu, o šitų kotletukų tai jau nenoriu. :hmm: 

Dar dariau ledus, plakiau šaldytą bananą, graikišką jogurtą ir avietes, žiūrėsiu, kas gausis - irgi sveika.

Na ir pabaigai, žinoma, kepa kriaušių pyragas, nesvarbu, kad krūva kalorijų ir nesveikuoliškas, bet užtad su sveikuoliškais ledais  :D  :D​ 

Atsakyti

Rasyte, sveikinu labai labai wub.gifkoks vardas mažylės?

Kolkas vis dar vaiku isrinktas - Migle 😊

Atsakyti

As tai labai myliu sunis.Ziauriai. Tik, kadangi zinau kiek rupesciu, kiek demesio jam reik, nuosaikiai vertinau tuos vaiku maldavimus ir gan ilgai nesileidau i kalbas del isigijimo. Ai, dar va, isvykimo atveju, mums labai keblu ji kur palikt. Idealu Rasytes atveju, yra tevai salia, paziuri.

O kad vaikams dziaugsmas (ir ne tik vaikams) tai faktas. Jazaaaau, koks fainas sunskis.

Atsakyti

Aš irgi gyvūnus myliu beprotiškai. Ir niekaip nesuprantu tų, kurie dėl tų šlapių nosyčių iš proto neina  :D​ 

Atsakyti

As tai labai myliu sunis.Ziauriai. Tik, kadangi zinau kiek rupesciu, kiek demesio jam reik, nuosaikiai vertinau tuos vaiku maldavimus ir gan ilgai nesileidau i kalbas del isigijimo. Ai, dar va, isvykimo atveju, mums labai keblu ji kur palikt. Idealu Rasytes atveju, yra tevai salia, paziuri.

Visas priezastis isvardinai, del kuriu as stabdau su gyvunu.

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 08 30, 19:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaily" data-cid="71778431" data-time="1504090350"><div><p>Rasyte, sveikinu labai labai vartotojo įkelta nuotraukakoks vardas mažylės?</p></div></blockquote><p>Kolkas vis dar vaiku isrinktas - Migle 😊</p>

Gražus.. Mano draugės dukrytė Miglė smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Lekiu i manikiura.
As irgi be galo myliu sunis wub.gif
Atsakyti

Bet ot s... Su pirma rudens diena ruduo ir ateina. Rytoj Klaipedoj tik 15-17C. Ir lietus. Kaip reikes stoveti mokyklos kieme, xrien znajet. Tikiuosi, i sale ileis. Bet ten makalyne bus dar ta, tiek zmoniu😮

Laba.

Pikta esu sian kaip sirse😨

Ka jus? Kostiumai, sukneles paruosti?

Atsakyti