Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Va, papasakosiu trumpai viena atveji, kuris nutiko Smiltynes miske pries kelias savaites.  Istorija is pirmu lupu - mano vaiku draugo. Jo tetis nukentejo nuo meskos (taip, Smiltynes miske!). Zodziu, to vaiko tetis isvare su draugais i medziokle (tik buvo gaves leidima). Miske pastebejo mazus meskiukus. Sedi ir stebi. Atsisuko, o is galo nemazu greiciu atbega meska-mama (taip suprato). Sudrasko jam visa nugara. Patampo ji gerokai. Kraujai taskosi. Tada jis sauna jai i koja. Ir ji pasauta, puola jam i kakla (prekyje), israuna gabala mesos. Dar su koja jam kazkas buvo lyg. Zodziu, zmogelis gulejo komoje kuri laika. Negalejo savarankiskai kvepuoti. Bet dabar jau atsigavo. 

Lietuvoj meškos????

Atsakyti

Tai butent. Neaisku kaip kas ir is kur. Kiti medziotojai sako, kad gal kas paleido. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 rugpjūčio 2017 - 16:31

As dar ieskojau kokios info apie ta ivyki, delfyje ir pan. Niekas nieko nerase. Tam vyrui atimtas dabar leidimas medzioti neribotam laikui.

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 08 29, 11:52)
<p>Sveikos ,</p>
<div> </div>
<div>Vakar 21.55 gime mano dicke 😍 3.9kg panelyte </div>
<div>Ka tik vaikai buvo aplankyt , o siaip sau gulim kaip sanatorijoj abi ir pazindinamies 😊</div>

Rasytee, tau DIDŽIAUSI sveikinimai, tu šaunuolė, lelytė irgi šaunuolė biggrin.gif Sveikatos jums abiems 4u.gif
Atsakyti
Katee, jatau kaip baisu. Kaip is to filmo su DiCaprio. O tai jis vienas buvo?
Atsakyti

tigriuss - zinok, as daug neklausinejau. Nes tas vaikas toks susijaudines buvo, akys raudonos, tai smulkmenu neklausinejau. Bet buvo sakes, kad jo tetis su draugais vaziavo i medziokle. Nzn kur jie buvo tuo metu. Meska nusauta. O ta vyra budinti Smiltynej greitoji atveze i ligonine. Zmonai paskambino ir pranese draugai. Ji nualpo, kalbedama telefonu. Vaikas nepasimete ir pats iskviete mamai greitaja. Net nesuprasdamas kodel ji nualpo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 rugpjūčio 2017 - 17:23
Kosmaras
Atsakyti

Skamba tai kraupiai.

tiesa, šian kepiau griliuj kepsniukus ir prisiminiau Almost klausė ar naudojam, ar pasiteisino. Tai atsaku, taip labai. Vaasarą naudojau mažiau, bet sodyboj sėdejom, kepsniu mažiau norėjosi arba ant griliaus lauke kepėm. O dbr vėl eis į trąsą grilinė.

Atsakyti

 O va, ta lyginimo garais sistema tai dulka pas mane. Juolab, kad pavasarį nusipirkau tą mandrą lygintuvą, kur ir garais lygina ir neužlygina siūlių ir iš geros pusės lygint gali, tai va tuo lb patenkinta.

Atsakyti

 Juolab, kad pavasarį nusipirkau tą mandrą lygintuvą, kur ir garais lygina ir neužlygina siūlių ir iš geros pusės lygint gali, tai va tuo lb patenkinta.

Va apie tokį ir aš galvoju. Koks pas tave?

Atsakyti

Rasyte, didžiausi sveikinimai!!! Aukit ramios ir laimingos  :wub:   :4u:  :4u:  :4u:  :4u: 

Blueta. Super! Turėsit kompanjona savo pasivaikščiojimams mišku.

Mes tai abu norim Ši-cu. Paturėjom pora kartų po savaitę, įsimylėjom. Baigsis statybos ir pirksim  :D  

Atsakyti

Terezza, labai ačiū už info apie siūlus. Neradau gražios spalvos alpakos +šilkas, tai pirkau merino vilna.

Atsakyti