Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - sveikinimai! Ramių naktų ir nuostabiausių dienų  :wub:  :4u: 

Blueta - oj kaip paniurkyčiau tokį  :wub:  :D​ 

Atsakyti

Rasyte, sveikinimai! Ramių naktų jums ir pažinimo džiaugsmo 🎈

Atsakyti

Rasytee - sveikinimai visai jusu seimai!!!👪

Blueta - grazuolis!😍 Cia jusu suo?😮

Laba.

Atsakyti
Rasytee, sveikinu visa didele jusu seima wub.gif kai galesi papasakok kaip sekes

Bluetos naujo nario nematau unsure.gif
Atsakyti

Pasijungiau nauja versija ir pamaciau grozi.

persigalvojot del gyvuno? 

Atsakyti

Taip, mūsų. Vakar parsivežem. Sūnus antrus metus kniaukė kaip nori šuns, tai išsikniaukė. Nusileidau.

Atsakyti

Eina sau, Blueta. Tu neisivaizduoji kaip mano A nori suns. Didelio. Tai atkalbineju visaip. As turejau gyvuna - katina. Nu yra tas vargas. Jei nori isvaziuoti, galvok kam palikti ir t.t. Jis dar ir del savo pukuotumo problematiskas buvo. Bet, sutinku, vaikui reikia gyvuno. Pazadejom, kad kai pakeisim busta, tada pirksim. O ir A vyresnis bus. Tai sunus vis man primena/paklausia karts nuo karto, ar tikrai pirksim suni.

Atsakyti

Aik tu, įsivaizduoju. Jis man visas ausis išūžė, naktim maldas kalbėjo,  neklausk.  Man jau gaila jo buvo, tu manai, aš čia is gero gyvenimo sutikau, neturėjau kur dėtis.

ir būtent didelio, o ne kokio pudelio ar bišono, tokį jau būč seniai sutikus nupirkt, bet jis nenorėjo žaislinio, jis norėjo tarnybinio. Nu vat, bent jau tokią veislę pakreipiau, kuri ir man patinka. Rotveileriai sena mano meilė, patys gražiausi šunys, tai jeigu jo tas begalinis noras ir praeis ir liks rūpintis mums, tai bent miela veislė, išrinkau iš rimto veislyno gerą puppį, laukėm pora mėnesių ir va, vakar parsivežėm. 

Mes esam laikę rotveilerius, kai jauni buvom. Mielybės man jie. 😍

Atsakyti

Aik tu, įsivaizduoju. Jis man visas ausis išūžė, naktim maldas kalbėjo,  neklausk.  Man jau gaila jo buvo, tu manai, aš čia is gero gyvenimo sutikau, neturėjau kur dėtis.

ir būtent didelio, o ne kokio pudelio ar bišono, tokį jau būč seniai sutikus nupirkt, bet jis nenorėjo žaislinio, jis norėjo tarnybinio. Nu vat, bent jau tokią veislę pakreipiau, kuri ir man patinka. Rotveileriai sena mano meilė, patys gražiausi šunys, tai jeigu jo tas begalinis noras ir praeis ir liks rūpintis mums, tai bent miela veislė, išrinkau iš rimto veislyno gerą puppį, laukėm pora mėnesių ir va, vakar parsivežėm. 

Mes esam laikę rotveilerius, kai jauni buvom. Mielybės man jie. 😍

Tikrai, meilybės ir gražuoliai.

Aš tai stimpu, kaip katės noriu. ir ne bet kokios, o būtent mėlyno orientalo.

Babadag%20Blue-Bayou.JPG

Atsakyti
Terezza, koks rimtas katinelis biggrin.gif O kaip baigesi su tuo šuneliu?
Atsakyti

Blueta, tai va, ir maniskis nori butent didelio suns. Kovinio (cia jo zodziai 😃). Zodziu, nera ramybes. Vis sneka ir sneka apie sunis. Arba kieme koki pamato, ir maitina, gert jam nesa.

As labai myliu ir sunis ir kates. Pirkciau, kad ir dabar. Tik suprantu, kad tai didziule atsakomybe. Paaugs bernai, nus matyt.

Atsakyti

Terezza, koks rimtas katinelis biggrin.gifO kaip baigesi su tuo šuneliu?

 

Kokiu šuneliu?

 

Blueta, tai va, ir maniskis nori butent didelio suns. Kovinio (cia jo zodziai 😃). Zodziu, nera ramybes. Vis sneka ir sneka apie sunis. Arba kieme koki pamato, ir maitina, gert jam nesa.

 

As labai myliu ir sunis ir kates. Pirkciau, kad ir dabar. Tik suprantu, kad tai didziule atsakomybe. Paaugs bernai, nus matyt.

 

Va dėl kovinio tai rimtą pokalbį pravesčiau. O dideli šunys yra gėris.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 29 rugpjūčio 2017 - 14:04