Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Rasytee - tai kiek bendrai priaugai?

Labas rytas. Siandien bent nera lietaus ir dangus sviesesnis😯

16 kg  :blink:  :rolleyes: 

Atsakyti

Pfff, semkos dar😃

Atsakyti

Sveikos!

Nu tikrai, damačkos, pagaliau parsivilkot  :karsta:  :D 

katee - graži suknelė! man patinka COS rūbai, jie tokie maišiniai gana, bet gražiai atrodo gyvai ant žmogaus. Dauguma  :) Ne visi  :D Tavo suknelė graži labai! :wub: 

O aš, o aš išgyvenau pirmą pakvaišusių žmonių ant dviračių ir pasimetusių mamIčių rytą. Prasidėjo mokyklos jau kai kuriems, tai uch.. Sakiau reikės į darbą išvažiuot 7val ryto, kad 6,5km įveikčiau iki 9val per kamščius  :rolleyes:  :D  :D​ 

Atsakyti

Tas kamsciu sezonas nieko nezavi  :oh: tik kad siemet man jie nebus aktualus , tik kad vyra su vaikais reiks isleidinet anksciau , kol vel gatvese ritmas atsiras

Atsakyti
Laba dienelė 4u.gif

Dar vasara dar vasara biggrin.gif biggrin.gif

Rasytee, labai graži ta foto bigsmile.gif Suknelė wub.gif Iš tos foto nė nesimato, kad tu ką priaugus. Pečiai kaulėti, visa smulkutė... manau atsistatysi greitai. smile.gif

Drugeli, kaip tavo ranka? unsure.gif

Tigriau, kaip taviškis po operacijos? Jau pamiršta gal?
Atsakyti

Drugeli, Symi saloj buvom. Į ją agentūros neveža, jinai nelabai masinio turizmo. Tai mes skridom į Rodą iš Vilniaus su persėdimu Rygoj, tada iš Rodo su greitaeigiu keltu  plaukėm pora valandų iki Symi. Šiiap tai, sudėtingoka ir nepatogi kelionė, bet salos žavesys visus nepatogumus atpirko mums.

labs.

Atsakyti
Labas,

Feja, jau senai pamirso biggrin.gif bet stebejau kaip miegodamas kvepuoja, tai nebeknarkia, nebemiega išsižiojes, tikrai padejo ta operacija. Dabar ziuresim kaip ziema su ligom bus.
Pasiemem uniforma. Iskeliaus i pirma klase rolleyes.gif
Atsakyti

Normaliai tu priaugai su savo ūgiu, 16 kg nei daug nei ką. Neatrodai stora, atrodai nėščia. Ir labai gražiai. 

Atsakyti

Labas.

Aš jau pradėjau ankščiau išvažiuot, atostogos žmonėm baigėsi, spūstys ir chaosas gatvėse. Oh well...

Sambuka,klaisei, kur tuos 40km važiavau, tai 2× iki Šventosios ir atgal. Šiandien 25km  :D  oras pats tas tam.

Rasytee, lengvų paskutinių dienelių tau.  :4u: 

Terezza  :ploja2: pasakyk,kokios sudėties siūlus rinktis tokiam megztiniui,kad nesiveltų, būtų malonus ir šiltas. 

http://img1.liveinte...Ey2mnvLgdKM.jpg

Atsakyti

Atrodo , kad si dienele ir gali but paskutine 😁

Atsakyti
Rasytee blink.gif jau prasidejo veiksmas?

Lengvai ir greitai bigsmile.gif Lauksim ziniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2017 08 28, 14:20)
<p>Atrodo , kad si dienele ir gali but paskutine 😁</p>

Tau lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti