Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

As nieko nenoriu girdeti apie rudeni😯 Tad perku sviesias sukneles trumpom rankovem :rolleyes:

Stai tokia, COS:

[attachment=246750:00ede_pdJxYhKmUa5QEhS7F3ZGUFaG.jpeg]

 

Rasytee gal jau savo pupa supa  :hmm:  :bigsmile:

Atsakyti

O manes ruduo visai negazdina. Laukiu net savotiskai. Aisku, grazaus to, su saule, su gelstanciais, raustanciais lapais, su tuo rudenisku obuoliu/deginamu bulvienoju kvapu  :wub: 

Dar, man lb patinka rudeniniai rubai (beje, patinka net labiau nei vasariniai), jaukus kasmyrai i kuriuos gali isisupt, siltos sukneles.Faina gi. :rolleyes: 

Ir dar laukiu savo rutinos! kad visi ciuos is namu, o as turesiu SAVO rutina  :D​ 

Atsakyti
As ir laukiu savo rutinos. Iseisiu i sportus pagaliau.

Gaily, kaip mazyles sveikata?
Atsakyti

Jo, sauletas ruduo man irgi patinka😍 Tik lapkritis slykstus. Nemegstamiausias menuo. Liudnas kazkoks.

Spalio vidury varysim vis delto i tas Tropiku salas Vokietijoj.  Jau uzrezervavom apartamentus. Vieni giria, kiti nelabai. Tai patys ivertinsim.

Atsakyti

 Jo, oras lapkriti nefainokas, dazniausiai. Bet kadangi ta menesi musu vestuviu metines ir mazyles gimtadienis, tai daug metu taikom porai savaiciu kur islekt pasisildyt ir tokiu budu sutrumpinam  :P  :D 

Del sitos priezasties, lapkritis man visai patinka ir yra ko laukt  :wub:​ 

Atsakyti

Oi, Blueta, tai labai liux kad butent lapkriti kazkur islekiat! Nes tikrai liudnuva LT lapkricio men.

Atsakyti

Aha, man irgi idomu kaip mazoji Gailyte, kas jai ten buvo.

Katee, suknele reiktu pamatyt ant taves, kad ka komentuot,bo ant pakabos tai neina suprast. Bet kai tau viskas tinka, tikiu, kad ir tas maisas gerai atrodys. :D​  

Atsakyti

Pasirodysiu kada, prie progos😉 Grazi jos spalva, ir man tinka. Su mano zydru paltuku is viso kaip saldainis😍

Atsakyti

Labas,

tai tylit? Mokslams ruosiates?

Rasytee, kaip tu? ax.gif

As vis dar laukime , jau savaites eigoje nervas eme , pasislept nuo visu norejos 😎, o dabar savaitgali kazkaip pailsejau ir suprantu kad liko vos kelios dienos 😍Tai guliu su knygom , veido kaukem ir tt

imesiu foto is fotosesijos

Sveikos!

nieko, ruduo atejo, tuoj visos gris.  :)

Vakar drauges gimtadieni svenciau Kaune, taip smagiai pabaliavojom, tiek prisiciauskejom, po proesecco seke viskio degustacija, sokiai ir t.t.. Bet vistik gera tureti draugu su kuriais draugyste tesiasi per 30 metu. :wub:

 Mes su vyru tai viesbuti pasiemem prie  Pazaislio vienuolyno, kad nakti nesibelst namo. Na ir siaip pabut siek tiek dviese, bo nuolat apsupti 2 arba 3 arba visu 4 vaiku visa vasara  :D

Rasyt, kaip tu? pavyksta ta diabeta suvaldyt, kaip jaauties?

As jau retai matuojuos , mazdaug ismokau reaguliuot tai nebesuku galvos .

bet tai man nepadejo nepriaugt svorio , kuo vis guodziausi 😂

Atsakyti

 


Laba,

 

Tai Rasytee nebuvo, ko tau del ta svorio pergyvent. Liekna kaip nendre  :hmm:

Katee suknele grazi. Bet man kaip ir Bluetai, visad rudeniniai rubai patiko. Pasiilgstu kartais  :D

 

As darbuose paskendus... Gerai tik tai, kad darbas pastule pastovia sutarti ir alga gerokai pakele  :D  :rolleyes:

Dukra jau i mokslus nere, tai man irgi ramiau, kad ne prie teliko tupi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 27 rugpjūčio 2017 - 23:36

Rasytee - tai kiek bendrai priaugai?

Labas rytas. Siandien bent nera lietaus ir dangus sviesesnis😯

Atsakyti

Labas rytas,

Pagaliau tema išjudėjo :)

Man irgi įdomu, kiek Rasytee priaugai, jaučiu tik kokius 12kg -14kg.  :nestuke 

8p.m. - smagu dėl darbo, sveikinu  :4u: 

Blueta, aš tavęs klausiau, vis klausiau, bet nebuvai ir neatsakei, kokioj jūs graikijos saloj šią vasarą buvot?

katee, man suknelė tai graži ir ant pakabos  :wub: 

Atsakyti