Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Katee, aha! Gal ne veltui 3 d iki gimdymo sportavau, geri įpročiai susiformavo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Taip, ir buvo!

Atsakyti

O Gaily , kur sportuodavai ? Ejai visa nestuma ? Ar po 12sav ?

Katee , o tu sportavai ?

Atsakyti

As su dvyniais iki 12sav sportavau. Veliau bijojau. Vis delto su dvyniais skaitosi nestumas komplikuotas. O ir taip geidziau tu vaiku, kad bijojau visko. Kad tik nepakenkt. Su mazyliu suzinojau tik 10sav nestumo (slepesi) :D Na ir nesportavau. Nes man aplamai stresas buvo, kad laukiuosi. Niekaip suvirskinti negalejau. Kol apsiraminau.... O paskui kazkaip nebuvo man poreikio. Nenorejau tiesiog.

Atsakyti

As su dvyniais iki 12sav sportavau. Veliau bijojau. Vis delto su dvyniais skaitosi nestumas komplikuotas. O ir taip geidziau tu vaiku, kad bijojau visko. Kad tik nepakenkt. Su mazyliu suzinojau tik 10sav nestumo (slepesi) :D Na ir nesportavau. Nes man aplamai stresas buvo, kad laukiuosi. Niekaip suvirskinti negalejau. Kol apsiraminau.... O paskui kazkaip nebuvo man poreikio. Nenorejau tiesiog.

As vakar dar buvau pilatese , veliau taip ramiai susidejau sporto krepsi ir galvojau sau , kad tikriausiai paskutinis kartas  :hmm: 

pries tai kol suzinojau sportavau , per sventes nebuvo laiko , o dabar kazkaip baisu buvo daryt , tai taip simuliuodama  :rolleyes:  Kazkaip baisu pilvo presui daryt , gal negalima  :unsure: 

sakau , gal ant kokio takelio , dviracio tik nueit , dar menesiui turiu abonenta , buvau pirkus metini 

Atsakyti

Ant takelio nepatarciau. As dvirati miniau. Ta gali daryti drasiai. Aisku, kruvi lengvesji pasirinkti.  Dar su trenerio prieziura gali sportuoti. Arba bent jau prasyti sudaryti programa nesciajai. 

P.S. Nors yra gi ir uzsiemimai butent nescioms.

Atsakyti

Ant takelio nepatarciau. As dvirati miniau. Ta gali daryti drasiai. Aisku, kruvi lengvesji pasirinkti.  Dar su trenerio prieziura gali sportuoti. Arba bent jau prasyti sudaryti programa nesciajai. 

P.S. Nors yra gi ir uzsiemimai butent nescioms.

Ant takelio galvoju eiti , o ne begt . 

Trenerio jau neprasysiu , dabar taip pavaiksciosiu kol baigsis abonentas , po to i kelione isvaziuosim , o gryzus ieskosiuos kazko spec arba eisiu i baseina su dukryte , nes kai baigem pries vasara taip ir neatnaujinom musu sporto rudeni 😁

Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 30, 20:53)
<p>O Gaily , kur sportuodavai ? Ejai visa nestuma ? Ar po 12sav ?</p><p>Katee , o tu sportavai ?</p>

Ai, durna buvau, gydytoja suklaidino, sako neik, tai pirmas 12 nėjau. Paskui pakeičiau gydytoją, sakė tikrai galėjau.
Lankiau pas kineziterapeutę tas spec nėščių mankštas, bet bandžiau kelias, kitos visai silpnos buvo, o šita man duodavo krūvio jau kiek leidžiama. Tai ir eidavau 2-3 kartus per sav ir 1-2 į mankštas baseine, bet tos man per lengvos buvo, labiau dėl atsipalaidavimo ėjau.
Tiesa, galima pratimų ir presui, bet jie kiek kitaip atliekami. Visgi gal geriau rinktis tokiu periodu spec mankštas su priežiūra. Jos pan kaip pilatesas. Ir dviratį mindavau prie/po treniruotės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 30 gruodžio 2016 - 21:21

Tai va as ir manau , kad galima , gi ne dabar pradedu sportuot , visus metus iki tol sportavau reguliariai . 

Atsakyti

Rasytee - jei tik noras yra - pirmyn! Kad galima, net neabejoju. Nebent del kazkokiu realiu priezasciu gyd. neleistu. Juk yra programos nescioms. Svarbu noras!

Atsakyti

As ryte tai pilna jegu turiu , bet vakare jau pavepus .... niekur nenoriu eit , vaziuot  :rolleyes: 

nezinau kaip cia ryt bus , visai noreciau lovoj sutikt tuos naujuosius  :D 

Atsakyti

Labas visoms. Apsikeičiu sveikinimais su visomis  :ploja2:

 

Rasyte, kokios puikios žinios, o tie, kurie leptelna tokias nesamones, tai ką žinau... Man kažkaip žiauru tokie komentarai  :oh:

Aš tai išvis tokios nuomonės, kad jei tik leidžia galymybės, kodėl gi neužauginus daugiau vaikučių? Juolab ir auklę galit sau leisti, nepervargsi tikrai, o ir pirmieji jau ganėtinai dideli. Smagu  :wub:

 

Fėja - pavažinėsi daugiau ir išlaikysi, sėkmės tau  :ax:

 

katee, paskaičiau tavo pasisakymą pirmiau, ir taip pat pravaliau savo FB draugus, gerokai  :rolleyes:

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 30 gruodžio 2016 - 23:07