Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas. Mes visą savaitę jau ligoninėj, vaikas karščiuoja, gydytojai nieko neranda, tik kad virusas, nervai nebelaiko.

Aš ir kepu tokius panašius cukinijos blynelius kaip drugelis smile.gif ir mano mažė mėgsta tokius
Atsakyti

Kokiu santykiu mazdaug ? Bandysiu ryt

Tiksliai net negaliu pasakyti. 1,5kg farso gal viena cukinija vidutine. Bet reikia pagal skystuma ziureti. Nes cukinija gi sultinga. Zodziu, idedi, sumaisai ir ziuri, kad farsas ne per skystas butu.

Laba.

gaily - sveikatos mazylei🎈

Siandien apsiniauke. Varysiu nagus lakuoti.

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

gaily - sveikatos mažiukei ir kantrybės jums  :4u:  :4u: 

pas mus graži diena, bet iš mūsų kabineto jos vis tiek nesimato  :D  :D  :D dirbu ir tiek   :) vakare į treniruotę, laukiu labai  :wub: 

nieko naujo, nieko įdomaus pas mane, neturiu ką pasakot. nuobodų darbylos gyvenimą gyvenu ir tiek  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 08 17, 09:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rasytee" data-cid="71760337" data-time="1502917947"><div><p>Kokiu santykiu mazdaug ? Bandysiu ryt</p></div></blockquote><p>Tiksliai net negaliu pasakyti. 1,5kg farso gal viena cukinija vidutine. Bet reikia pagal skystuma ziureti. Nes cukinija gi sultinga. Zodziu, idedi, sumaisai ir ziuri, kad farsas ne per skystas butu.</p><p></p><p>Laba.</p><p></p><p>gaily - sveikatos mazylei🎈</p><p></p><p>Siandien apsiniauke. Varysiu nagus lakuoti.</p>

Šakės kokiais kiekiais kotletus kepi biggrin.gif bet ko norėt su tiek bernų biggrin.gif
Ačiū!!
Atsakyti

Jo, jo, gaily😂😂😂 Puodais, katilais didziausiais😯

Atsakyti

B l e m b a, aš per jus dabar kotletų užsimaniau  :unsure:  :D  :D​ 

Atsakyti
Labas,

Gaily, sveikatos mažiukei ax.gif

Mes ilgaji savaitgali praleidom Plateliuose. Pasideginom, pažvejojom. Bet žinokit, gryžau belekaip pavargusi. Savo lovos buvau laaabai pasiilgusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2017 08 17, 11:30)
<p>B l e m b a, aš per jus dabar kotletų užsimaniau  unsure.gif  biggrin.gif  biggrin.gif </p>

Tėtis klausė ką atvežt, sakiau kotletų smile.gif) bet čia dar iki mūsų postų, sutapo 😀
Atsakyti

Tėtis klausė ką atvežt, sakiau kotletų smile.gif) bet čia dar iki mūsų postų, sutapo 😀

Aš jau pietums porą tikrai suritinčiau, ale turiu vištienos  :unsure:  :D​ 

Atsakyti

Gaily,sveikit!!!

Laba diena...

Atsakyti

Sveikos.

Gaily  :4u:  pasvekit greičiau!

Aš irgi kepu, bet kitaip- nieko pries tai neapkepinu ir kepu viena didelį blyna, taip sutaupau riebalu, praktiškai be jų iškepa. Net užsimaniau.  :D 

Pajury oras nerealus buvo šį ilgą savaitgalį, katee, pavydžiu aš jums ten gyvent, tas jūros ir smėlio kvapas  :wub: 

Nusipirkau naujus riedučius, tai 40km pirmadienį nuriedėjau, išbandžiau, tsakant. :D  

Grįžau iš pumpo, kaip sucikas nusikalus.

Atsakyti

Attic - ja, ja, geris cia mus neispasakytas😍 Kotletus ir as kepu be riebalu. Tiesiog ant nepridegancio pavirsiaus apkepu kazkiek, o paskui troskinu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 17 rugpjūčio 2017 - 22:48