Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Irgi variantas 😁

Baigi jau ?

Aga, praktiškai baigta. Beliko lovą sustatyt.

Atsakyti

Labukas

Pad mane nutarkuos alkūnės ir kojos po savaitgalio 😂 Buvo darbo summerfestas, su batutais, daugybe žaidimų, daininkų, pramogų, nerealiai smagu  :sokiai: 

Dabar bandau gaut vizą paturistaut Australijoj, kol surinkau visas pažymas, dabar išsiuntinėt reik. Ir jaučiu vis tiek negausiu  :mega_shok: 

Terezza, patinka ir man tie atsinaujinimai, tik dulkės nepatinka.

Atsakyti
Labuka

Attic, kodel taip galvoji? Gausi gausi mirksiukas.gif

Katee, lyg tu internetu pirkai savo bernams tuos ziogus-peteliskes? Imesk nuoroda. Aciu 4u.gif

Rasytee, na pagaliau atejo tavo menuo wub.gif

Atsakyti

[b]tigriuss[/b]:

[url="http://www.rutospuosmenos.lt/laisvi-darbai.html"]http://www.rutospuosmenos.lt/laisvi-darbai.html[/url]

 

Yra jie ir FB:

https://m.facebook.com/rutydesign/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 rugpjūčio 2017 - 19:07

Kartoju:

http://www.rutospuosmenos.lt

Atsakyti

Labas vakaras,

Rasytee, klausei dėl rankos - ai, susigyvenau jau - pagerėja, pablogėja - taip nuolatos. Kai jau visai suima - nueinu vaistų susileisti, bet pastoviai tai jau nebeleidžiu.

Rytoj užtad turiu mini operaciją, šalinsiu lipomą, kažkada minėjau lyg, kad atsirado nemažas gūzelis, tai jis vis didėja, nenoriu delsti, rytoj išoperuos, teks ligoninėje pabūti... kaip nenoriu. 

Attic - gausi tą vizą, esu tikra  :B 

tigriuss - kaip taviškis, jau valgyt normaliai gali?

Atsakyti

Drugeli, laparoskopija bus? Linkiu, kad sklandžiai pašalintų ir viskas būtų gerai  :4u: 

Labuka

Attic, kodel taip galvoji? Gausi gausi mirksiukas.gif

Ai, jie nenori įsileist netekėjusių merginų iki 30m. Žinau aš tą, bet bandau laimę. 

Išviriau didelį puodą daržovių troškinio. Viskas iš mamos daržo. Šiemet, kad užderėjo visko. Net šilauogių yra  :wub: 

Atsakyti

Labuka

Attic, kodel taip galvoji? Gausi gausi mirksiukas.gif

Katee, lyg tu internetu pirkai savo bernams tuos ziogus-peteliskes? Imesk nuoroda. Aciu 4u.gif

Rasytee, na pagaliau atejo tavo menuo wub.gif

Taip taip jau musu menuo 😍 Visi nekantrauja , jau truputi nervuoja tas spaudimas 🙄

Atsakyti
Aciu Katee 4u.gif

Drugeli, jau pradejo valgyti normaliai. Numete 2 kg per ta laika. Tik dar balsas toks lyg pakimes, per nosi kalba unsure.gif
Atsakyti

sveikos  :) 

Praėjo ilgasis savaitgalis, tenka vėl kibt į darbus. Daug visokios darbinės veiklos nusimato šiandien, vakare dar lėksiu į sportą, paskui namie pagaminus vakarienę reikės prisėst prie tinklaraščio. Žodžiu kaip bitutė sukuos  :) 

Attic - laikau kumščius, kad gautum vizą!  :4u: 

drugeli - kad viskas sėkmingai  :4u:​ 

Atsakyti

sveikos  :)

Praėjo ilgasis savaitgalis, tenka vėl kibt į darbus. Daug visokios darbinės veiklos nusimato šiandien, vakare dar lėksiu į sportą, paskui namie pagaminus vakarienę reikės prisėst prie tinklaraščio. Žodžiu kaip bitutė sukuos  :)

Attic - laikau kumščius, kad gautum vizą!  :4u:

drugeli - kad viskas sėkmingai  :4u: 

Skaitau skaitau ka tu cia priplanavus veikt ir galvoju ir is kur pas zmogu tiek jegu 😁Po to prisiminiau , kad ne nescia 😂😁. As visai paliegus 🐘 Siandien buvau baseine , po to uzsukau i 3 savo parduotuves , gryzus valgyt suorganizavau ir viskas guliu 👿 O uz pusvalandzio reik nest uzpakali rengtis ir vaikus i pazadeta kina vest

Atsakyti

Labas,   [b]Rasyte[/b], jaučiu sunku tau per tokius karščius, bet nedaug beliko :)   Ačiū už palinkėjimus, operacija tai gerai pavyko, gražiai susiuvo, bus nedidelis randelis. Bet man kita bėda nutiko. :unsure: Į kitą ranką, ne į operuojamą man buvo įvestas kateteris vaistams suleisti ( ir dar ta ranka, su kuria vargstu) na ir ką, vakar visas kraujagyslių tinklas, nuo kateterio įvedimo vietos paraudo ir ištino smarkiai. Žodžiu, gavosi venų uždegimas, skauda labai, daug labiau nei operuotą vietą. Kažkokia nesamonė. Man ir sekasi.  :blink:​ 

 

[attachment=246254:download_20170810_101539-1.jpg]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 10 rugpjūčio 2017 - 09:21