Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Sambuka. Lyt pradėjo. Ir stiprokai.  :4u: 

Atsakyti

Sveikos  :) 

aha, pramogų kainos tikrai nemažos Lietuvoj, mes irgi pastebėjom. tik tiek, kad tų pramogų visokiausių yra įdomių. mes su MB vis dar negalim suprast, kodėl čia pvz. boulingas baisiai dideliam sportui prilyginamas, o ne laisvalaikio pramogai  :unsure:

po šeštadienio treniruotės vis dar skauda visus raumenis, tai nėjau į salę - laukiu rytojaus, eisiu sportuot kaip didelis  :D 

daugiau neturiu ką ir papasakot. vakar tėvai vakare parašė, kad močiutė ligoninėj - insultas turbūt, sakė dabar ne kažką vis dar jaučiasi, tai žodžiu nežinau kaip čia kas toliau..

Atsakyti

Dejo lietaus kaip is kibiro. Su zaibais ir griaustiniu. Ir gerai, nes labai tvanku buvo. 

 

Neseniai grizau is kirpyklos, tuoj vesiu bernus su klasioku i filma.

 

Laba.

 

P.S. Dino parke ir mes buvom praeita savaite. Tiksliau, as viena su vaikais. Uz mazylius nuo 2m jau moketi reikia. Zodziu, 33eu vien uz bilietus sumokejome. Pavalgem uz 26eu. Dar ledu pirkom ir vandens. 68eu nebera😨 

Aplamai, kur tik truputi pajudi su vaikais, islaidos nesamoningos (nes ir vaiku nemazai). Maziausia isvyka su jais "kainuoja". 

Atsakyti

Dejo lietaus kaip is kibiro. Su zaibais ir griaustiniu. Ir gerai, nes labai tvanku buvo. 

P.S. Dino parke ir mes buvom praeita savaite. Tiksliau, as viena su vaikais. Uz mazylius nuo 2m jau moketi reikia. Zodziu, 33eu vien uz bilietus sumokejome. Pavalgem uz 26eu. Dar ledu pirkom ir vandens. 68eu nebera😨 

Aplamai, kur tik truputi pajudi su vaikais, islaidos nesamoningos (nes ir vaiku nemazai). Maziausia isvyka su jais "kainuoja". 

Ir pas mus. Sėdžiu pedikiure, tai šviesą degė, bo tamsu.😃

Jo, pramogos nesąmoningai brangios Lt, elementariai, į kiną bilietai su popkornais kiek kainuoja. Ypač, kai paverčiu į litus. 😃 Ir nesakykit man " neversk, pamiršk litus" 😃 

Verčiu ir versiu, bo algos litas=euras nepasidarė. 

Almost 🎈

Labu.

Atsakyti

Aš irgi verčiu didesniems pirkiniams, nes kitaip negebu racionaliai įvertinti pirkinio. 

Pramogų pabrangimą tai tik į kultūrinius renginius bilietams matau, dabar paprastas spektakliukas kokiam menininkų kambariuke 20eu. Daugiau, va iš jūsų sužinojau.

Beeet statybos... 1:1 kainos ir dar nuo pavasario pradžios +50%. Nesuvokiamai viskas kainuoja. 😣 

Atsakyti

Beeet statybos... 1:1 kainos ir dar nuo pavasario pradžios +50%. Nesuvokiamai viskas kainuoja. 😣 

mano draugė su šeimyna ieškojo namo pirkimui. tai eina sau, kiek ji keikėsi, kiek burnojo - sakė kainas tai nerealias užsiplėšė žmonės. namai su tarybiniais radiatoriais ir linoleumais virtuvėj, koridoriuj, o ima kaip už kone paauksuotus tualetus. siaubelis kažkoks, sakė tikrai žmonės nupušo su kainom NT srity. va statybose irgi pasakojo brolienė - nusipirko sklypą, bet paskui kai išsiaiškino, kiek kainuos pasistatyt, tai susirado sodybą pirkimui jau baigtą, kur eik, gyvenk ir dirbk, o su sklypu žiūrės, ką daryt..

Atsakyti

Yra ir kas labai normaliai tas kainas perskaičiavę, įvedus eurą. Bet yra ir labai daug nesaziningu verslininku/pekybininku kur protu nesuvokiamai kainos užkeltos.

Atsakyti

Yra ir kas labai normaliai tas kainas perskaičiavę, įvedus eurą. Bet yra ir labai daug nesaziningu verslininku/pekybininku kur protu nesuvokiamai kainos užkeltos.

Tik nelabai suprantu is kur jie tu klientu pakankamai turi iskele kainas  :hmm: 

del kino kainos as ir ana kart nusistebejau . Kazkaip jaucias tikrai paslaugu sektoriui tas kainu suolis. 

Bet pvz nuomos kainos nieko nepasikeite , ka mes nuomuojam NT tai kaip buvo taip liko  :hmm: nieks neuzsimane moket brangiau  :D 

Atsakyti

Tik nelabai suprantu is kur jie tu klientu pakankamai turi iskele kainas  :hmm:

del kino kainos as ir ana kart nusistebejau . Kazkaip jaucias tikrai paslaugu sektoriui tas kainu suolis. 

Bet pvz nuomos kainos nieko nepasikeite , ka mes nuomuojam NT tai kaip buvo taip liko  :hmm: nieks neuzsimane moket brangiau  :D

Aš, kiek galiu, iš principo nepalaikau tų pakėlusių kainų. Nesvarbu, kad galiu mokėt brangiau.

bet pvz.mano pedikiuristė, kaip buvo 100lt pedikiuras, tai žmogus ir perskaičiavo sažiningai į 29€ ( aišku, aš uzmetu jai čiut čiut, bet čia gera valia, nieks nereikalauja gi), o kiek pažėjau į kainas kitur, prof.pedikiuras su geliniu lakavimu 50-60€ 😱

Nu tai jofana, kada mokėjom už pedikiurus 200 lt 😱 Kodėl turėtume mokėt staiga dabar? Lai persišviečia galvas. Nepalaikysiu tokių gobšių.

ir nemanau, žinokit, kad stipriai jau ten žmogui ėmė mokėt daugiau. Manau, uždirbt ta proga "kad gi viskas pabrango" nori ir tiek.

nu tai pakelsi ir mokės. Kas gi savo noru siūlysis mokėt daugiau. 😃

Atsakyti

Bet pvz nuomos kainos nieko nepasikeite , ka mes nuomuojam NT tai kaip buvo taip liko  :hmm: nieks neuzsimane moket brangiau  :D

Aš smalsumo sumetimais esu Vilniaus nuomos be tarpininkų grupėj FB, jei kada prireiktų ekstra kažko ieškot, tai kaip tik iš komentarų sprendžiant matau, kad nemažai žmonių piktinasi nuomos kainom butų  :unsure:​ ir vis lygina su tuo, kaip seniau būdavo..

Atsakyti

Aš smalsumo sumetimais esu Vilniaus nuomos be tarpininkų grupėj FB, jei kada prireiktų ekstra kažko ieškot, tai kaip tik iš komentarų sprendžiant matau, kad nemažai žmonių piktinasi nuomos kainom butų  :unsure: ir vis lygina su tuo, kaip seniau būdavo..

Pakėlė, pakėlė. Vien mokestis tarpininkams, kad surastų butą, tapo 1:1 kiek buvo litų dbr eurų.

aišku, mes čia galim rypaut kiek norim, kaip bobutės kokios, nieks nepasikeis 😃

 Tik tenka pripažint, kad LT tapo labai prabangia šalim :(

Atsakyti

Aš, kiek galiu, iš principo nepalaikau tų pakėlusių kainų. Nesvarbu, kad galiu mokėt brangiau.

bet pvz.mano pedikiuristė, kaip buvo 100lt pedikiuras, tai žmogus ir perskaičiavo sažiningai į 29€ ( aišku, aš uzmetu jai čiut čiut, bet čia gera valia, nieks nereikalauja gi), o kiek pažėjau į kainas kitur, prof.pedikiuras su geliniu lakavimu 50-60€ 😱

Nu tai jofana, kada mokėjom už pedikiurus 200 lt 😱 Kodėl turėtume mokėt staiga dabar? Lai persišviečia galvas. Nepalaikysiu tokių gobšių.

ir nemanau, žinokit, kad stipriai jau ten žmogui ėmė mokėt daugiau. Manau, uždirbt ta proga "kad gi viskas pabrango" nori ir tiek.

nu tai pakelsi ir mokės. Kas gi savo noru siūlysis mokėt daugiau. 😃

Man nagu ragu irgi neuzbrangino 😁

Nekelsim , nesinori prarast nuomininkus

Atsakyti