Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Labas, nu žiauriai laiko sm neturiu smile.gif mažė vijurkas, namus įrenginėjam, dar darbelį tokį papildomą radau.. Aną savaitę po Lt palaksčiau - Šilutėj pas draugę buva.

Šiandien S pirma diena daržiuke rolleyes.gif kit savaitę jau man darbas, tai tikiuosi ok bus ir jau liks ilgiau nei valandai ax.gif

Pasidariau manikiūrus-pedikiūrus, šian dar kirpykla laukia. Bet jau nebekirpsiu biggrin.gif

Katee, labai gražiai foto ten su ta suknele!
Atsakyti

Gaily , 

persikraustot ar tuos pacius remontuojat ?

idomu kaip tavo mazei patiks darzelyje  :rolleyes: ?' O pati jau nori i darba ?

Atsakyti

Sveikos  :) 

Aha, man irgi smalsu gaily kas per nauji namai  :bigsmile:​ 

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Bet tikrai cia labai ramu,kaip KATE sake rolleyes.gif

GAILY,kaip S darzelyje sekesi?Juk ji dar tokia mazyte wub.gif
Namus isigijot? bigsmile.gif
Kas per darbukas? mirksiukas.gif
Saunuole tu mirksiukas.gif

As po darbelio.Kavyte geriu☕Uzdejau drabuzius skalbtis, vejuota pas mus,tai greit prapus wub.gif

Ka kitos?

DRUGELI,labai dziaugiuos del tavo atostogu wub.gif nuotraukos nuostabios wub.gif
Atsakyti

Sveikos.

Atejau pagirti Darsonvalio aparaciuka. Del plauku dar anksti kazka sakyti, bet del spuogeliu👍Pacirskini ir kita diena jau nebera pulinuko. O trecia jau praktiskai isnykes buna.

Klaipedoje si savaitgali Juros svente. Penktadieni ejau su pazistama i miesta. O vakar visa seimyna kartu. Grazu tie burlaiviai visokie atrodo😍 Grazu tai grazu, bet kainos nezmoniskos. Vaiku atrakcionai nesusvietnus pinigus kainuoja. Traukinukas (ale amerikietiski kalneliai) - 5 eu😯 Kiek jis ten vaziuoja. Gal 5 minutes. Vaikams jokiu nuolaidu. 3-ju metu vaikui irgi mokama. O kadangi jam su broliais vaziuoti negaleidzia, tai dar ir kazkas is tevu turi susimoketi uz save, kad kartu vaziuoti. Nu zodziu. Is principo nepirkau, nors eilej kazkiek atstovejau. Buvo toks atrakcionas ale namas 3-ju aukstu. Pakili laiptais i 3-cia auksta, tada gali nuciuozti zemyn. Gerai, jei galetum ten kokias 15min bent pazaisti. Bet 5eu kainuoja TIK vienas nusileidimas😈T.y. vaikas uzlipa laiptais, nuciuozia ir uz tai turi pakloti 5eu😈 Nejom i tokias nesamones. Amerikej gyvenam ne kitaip su tokiom kainom 😀 

Va, pabambejau ir einu😃

Atsakyti

Labuka

 

Mes šiandien irgi buvom jūros šventėj šiandiena. Nuostabūs laivai, ypač Omano sultonatui priklausantis Wow. 😍 

 

[attachment=245755:20170730_105957-1209x1612.jpg]

Atsakyti

Labai grazi svente , as ir norejau , bet pabijojau jegu pritrukt  :hmm: 

oras pajury pasakiskas , bet ir zmoniu daug , pilnas plezas , as jau tyngiu ten su visais daiktais eit  :unsure: prasiejom pakrante , kojas pamirkem ir gana. Ir siaip negaleciau ilgai isbut gi badas istisinis kankina  :D 

Atsakyti

Anila, malonu, kad bent kartą į pusmetį užsuki 😊

Aš irgi noriu pabambėt ant kainų, kaip Katee. Be ryšio, tikrai. Vakar nuvežėm vaikus į Drusk.aqua parką pasiturkšt tai už įėjimą ir chalatus 100 € suplojau, išvažiuojant dar už parkingą 10€ apsibilietavom.  Nu nepigu, ką? Atsimenu, kai buvo litai,  mokėdavom 150-170  už pasibuvimą.

mes sodyboj, oras tikrai puikutėlis šian, bet vakare minsim į Vilnių, dukra parvaziavo iš Galapagų festivalio, ryt poryt visokių reikalų/švenčių turim, žo. O mielai pabūčiau dar čia, prognozė 27-31 žada.

 Sūnus su dieduliu šian ežerą perplaukė 😊 Mes su maže vertinom. 😃

Labu.

Atsakyti

Siemet Juros Svente zymiai geresne, grazesne. Man pasirode, kad ir programa buvo idomesne.  Nes paskutiniai keli metai svente i bambaliniu pramoga pavirto. 

Atsakyti
Labas! Tai mes jau kuris laikas persikraustę, bet iš esmės tik dabar imam įsitenginėt, iki tol statybose gyvenom..

Mažei daržely puikiai, jau pirmą dieną viena šiek tiek liko, kitą dieną ja 1,5 val, kartu ir į lauką su vaikučiais ėjo... Ryt bandys kokias 3 h būt, likt papietaut su visais.. Privatus daržiukas, vaikai kokie 7, auklėtojos 2.. ne konvejeris kaip valstybiniam smile.gif tikiu, kad viskas ir toliau bus puikiai wub.gif

Kainos jo. Buvom šian Dino parke - du suaugę ir vaikas (sesė mano, S tai gal nemokama) - 20€. Nelabai normalu... Tai už tokią kainą ir aš ant batuto šokinėjau ir nuo pripučiamų čiuožyklų variau biggrin.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Į kainų temą- šventėm vaiko gimtadienį boulinge. 2 takeliai 2 valandom, 3 didžiausios picos, sulčių 6, gal 8 litrai pokelių aišku... Tortas. 200€ už tai. unsure.gif Ty beveik pusė mano mėnesio atlyginimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 31 liepos 2017 - 07:08
Sveikutes,
gal kuri pajury?Koks oras?Isvaziavom su saule is namu,pusiaukelej pila kaip is kibiro unsure.gif
Atsakyti