Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Dekui, mergaites!

sambuka, tokia skrybele:

[attachment=245581:20170721_103434.png]

Atsakyti

Su sia sukne tokia biski bohema jauciuosi😃 Nupirkau dar ir juodo matinio gintaro apyranke prie jos. 

Atsakyti

Dekui, mergaites!

sambuka, tokia skrybele:

attachicon.gif20170721_103434.png

Super  :super:​ 

Atsakyti

Labas rytas , 

kaip savaitgalis prabego ?

Atsakyti

Laba.

Tema istustejo. Matyt, mirsta po truputi ☺

Musu savaitgalis puikus! Oras dar puikesnis buvo. Sestadieni pramogavom ir vakar su seima visa diena Palangoje pravaiksciojom. Smagu kartais slampineti tiesiog.... be jokio tikslo, papramogauti, pabendrauti. Pailsi siela ir artumas sustipreja 😍

Atsakyti
Labas

Visos atostogauja, dziaugiasi vasara.

Mus sestadieni ryte paleido is ligonines. Viskas lyg ir gerai, tik aisku paskauda gerklyte, ir pakimes toks. Ryt pas daktara pasiziureti kaip gyja, o savaitgali i vestuves einam rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos ,

tikrai vasara kas kuo uzsieme , daugiau norisi gamtoj pabut .

as tai vaikam pazymas i mokykla tvarkiau , si bei ta apsipirkinejom , dar truksta abiem po keleta daiktu , bet vaikai auga norai atsiranda 🙄 Sunus pirma kart pareiske , kad jam ecco basutes baisios ( nu baisios jos ir man ) , bet ka daugiau detis i mokykla persiauti , su uzdarais batais tai kais kojos . Zodziu ieskom graziu batu  :D as vis dar po truputi darbuojuos , apsukos vis leteja . I baseina , i masaza vis nueinu , o dabar ruosiamies i pajuri , dar gyd isleido pasiganyt 😁

Atsakyti

Man šiandien vėl pasirodymas. Tai va nosį pudruoju ir laukiu, kol partneris atvažiuos paimti.

Atsakyti

  Sveikutes, damutės,

aš irgi jau sutvarkiau pažymas į mokyklą abiem. 

Mano sûnus jau prieš pora metų atsisakiė tų ecco basučių. 

Mokykloj persiaut nupirkus tokius įsisipiriamus mokasinus iš Timberlandų. 

Atsakyti

Pazymas ir mes jau susitvarkem. Dabar galime ramiai ilsietis toliau.

Siandien man sove mintis i galva vaziuoti iki Tropical Islands su kemperiu :bigsmile: Yra tokiu, kur net 6 miegamos vietos. Manau, butu idomu. Kir nori, ten sustoji. Ir jokiu viesbuciu nereikia.

Atsakyti

  Sveikutes, damutės,

aš irgi jau sutvarkiau pažymas į mokyklą abiem. 

Mano sûnus jau prieš pora metų atsisakiė tų ecco basučių. 

Mokykloj persiaut nupirkus tokius įsisipiriamus mokasinus iš Timberlandų. 

Reiskias cia viskas gerai su manuoju . Reiks paziuret kazka kito  :hmm: 

Atsakyti
Labukas 4u.gif

Ar dar trobon ileisit? unsure.gif biggrin.gif
Grizo dukra palaidune biggrin.gif

Nekalbadieniai juodai unsure.gif albuman vis nuotraukyciu imetu,kad nepamirstumet ir vel tyliu 4u.gif

Buvo ir mama sveciuose pas mus ir siaip visko daug vyksta.
Si pirmadieni baigesi vaikams mokslai.Dickis jau nuo rugsejo eis i didziuju mokykla,tai mums labai svarbus ivykis visiems,mazasis baige reception klase,tai tas zvirblis irgi jau studentaus nuo rugsejo smile.gif pirmokiukas bus wub.gif biggrin.gif
Na,o as atidirbu sia savaite ir atostogos bigsmile.gif leksim visa seima i Ispanija pasisildyti,pailseti ir atsigauti po darbu ir mokslu.Tikrai jau to reikia mums visiems.
Dar planu turiu,rudeniui keliom dienom i Lt skrist su mazuoju,nieko rimto smile.gif tiesiog aplankyti namus smile.gif
Tai va,tokie ir takai😉
Vakar buvau kirpykloj ax.gif plaukus nureziau,kaip reikalas smile.gif foto albume smile.gif

Buckiai ir linkejimai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2017 07 25, 21:13)
<p>Pazymas ir mes jau susitvarkem. Dabar galime ramiai ilsietis toliau.</p><p></p><p></p><p>Siandien man sove mintis i galva vaziuoti iki Tropical Islands su kemperiu bigsmile.gif Yra tokiu, kur net 6 miegamos vietos. Manau, butu idomu. Kir nori, ten sustoji. Ir jokiu viesbuciu nereikia.</p>

O kaip fainai su kemperiu!!!!!Man labai patinka taip! smile.gif

Ana savaitgali as su dar penkiom panom,isinuomavom karavana ir savaitgaliavom su BBQ ir gerimukais smile.gif taip atsventem mano pusseseres gimtadieni ;) ziauriai smagu buvo smile.gif

Patinka man ir masina keliauti ;)
Kemperis irgi lb super smile.gif
Puiki mintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 26 liepos 2017 - 22:09