Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Taip nesakykit , as dar nespejau atsidziaugt savo pilvuzu  :D  dar megaujuos vaizdeliu  :rolleyes: 

o ir siaip dar daug ko nespejau , 100 reikalu dar 

dabar uogom uzsiemus , per dvi dienas iveikem 14kg braskiu . O kas nors bandet saldyt tresnes ? Kazkas is ju gaunas  :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas,

Arteja Rasytees diena, tai kuri bus sekanti? biggrin.gif
Almost, 8p.m.? rolleyes.gif

 O tu?

 

man atrodo 8pm anksčiau už mano. Bet gal ir klystu  :D

 

 

Labas rytas. Ką tik baigiau kavą, bet jau noriu antros  :blink:

 

Vakar išgelbėjo man plaukus kirpėjai, dabar silver blond esu su savo rausvais galais ir be žalios spalvos  :wub:  :D  :D​ 

 Hehe, pas mane labai daug klaustuku (karjeros, sveikatos ir pan. aspektais), tad labai gali buti, kad nebusiu nebusiu pries tave :P

 

as jau dvi isgeriau. Praeita nakti meigojom 4 valandas, nes dukra be perstojo kosejo, paskui nuo intensyvaus kosulio eme vemti ir pan. Linksmuma :D

 

Kazka praleidau. Nusidaze plaukai zaliais? Man yra taip buve... paskui buvau trynio spalvos plauku plaukais. esu buvus ir baltais. Zodziu, as "eksperte" siuo klausimu.

Taip nesakykit , as dar nespejau atsidziaugt savo pilvuzu  :D  dar megaujuos vaizdeliu  :rolleyes:

 

Pilvo vaizdu? As tai pavydziu moterims, kurios megaujasi nestumu. Man pamenu sunku buvo miegoti, ir visiskai smegenys neveike. Kiek kartu per raudona sviesa pravaziavau, tai patyliu... :frusty:

 


 

Atsakyti

 

Pilvo vaizdu? As tai pavydziu moterims, kurios megaujasi nestumu. Man pamenu sunku buvo miegoti, ir visiskai smegenys neveike. Kiek kartu per raudona sviesa pravaziavau, tai patyliu... :frusty:


Taip , man dabar grazu , kai pilvukas jau didelis , o ne siaip stora atrodau  :D 

smegeneles ir man patirpe  :lol: , bet tuo paciu ir kazkoks atsipalidavomas yra , ne taip viska imu i galva  :ax: kad visad taip galeciau 

Atsakyti

jėzus marija, kol man daėjo, kad čia apie vaikų reikalus kalbą Tigrius užsuko  :D  :D  :D aš galvoju po Attic šventės sekanti Rasytees, o paskui jau kažkurios mūsų  :D  :D naivuolė, hah.

ne ne, Tigriau, pas mus dar kol kas nėra puslapiuose šio plano įrašyto  :) tai 8pm tikrai manau bus greičiau už mane  :D  :D 

8pm - nusiplovė alyvų spalvos šampūnas nuo plaukų taip, kad liko įsigėręs žalias pigmentas.. žodžiu. ŽODŽIU  :D bet dabar vėl graži šaltakraujė blondė  :D​ 

Atsakyti

Uzsisakei eile dabar teks teset  :D 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Attic, su gimtadieniu 4u.gif

Rasytee, smagu skaityt apie tave wub.gif

Tigriau, sveikatos sūnui 4u.gif Gal mažiau sirgs po op 4u.gif

Aš tai dirbu daug. ..... Atostogos rugpjūtį. Jau greit, ale biggrin.gif

Laisvą minutę esu Turkijos temoj. Reiks kitą vasarą nulėkt kažkur vasarą pamatyt. Gal.... Nes planuoji, nori, svajoji ir dažnai tuo ir baigiasi.... Bet nors paskaitau ten, taip gera pasidaro smile.gif jau beveik baigiu 450 psl temą biggrin.gif bet skaitau kelias savaites biggrin.gif
Atsakyti

Laba.

 

O mes jau grizom is Kaliningrado. Labai patiko! 

 

Klaipedoj siandien oras pasakiskas😍 Tai spejom ir i Delfinariuma bei Juros muzeju nulekti👍 Taip smagiai pasibuvom, ne tas zodis☺ Neseniai tik grizom. Pavarge kaip ciucikai☺

Atsakyti

Attic - dekui iz patarima. Zadejau ir veidui isbandyti ta daikciuka. Tai tiesiog uztepti kauke veido, uzdengti servetele ir vedzioti tuo aparaciuku, ane? Paskui nuplauti kauke?

Atsakyti
labas vakaras,

Attic,su praejusiu tave birthday.gif
Katee,labai grazi suknele wub.gif Skrybelioka koki pirkai?

Atsakyti

sambuka - Rezervede su nuolaida prigriebiau kazkokia. Nes jos faktura labai tiko prie lino👍

Atsakyti

Ikeliu fragmentus:

[attachment=245571:20170720_231214.png]

[attachment=245572:20170720_231329.png]

[attachment=245573:20170720_231512.png]

Atsakyti

Labas rytas, atbėgu ir aš  :) 

Vakar atšventėm su draugais MB gimtadienį, dariau jam staigmeną - vakarėlį. Labai nustebo, bet apsidžiaugė. Smagiai pasėdėjom, nepaisant to, kad važiuojant namo su visais draugais (kai jau sužinojo apie staigmeną, nuvažiavo jų pasiimti, kad greičiau būtų) strigo kamšty dėl maratono  :D  :D Tai žodžiu.. Nu bet viskas liuks baigėsi  :) 

Šiandien toliau tęsiu savo švenčių maratoną - įmonės barbekiu vakarėlis  :wub:  :D Rytoj visą dieną sakiau gulėsiu lovoj, žiūrėsiu serialus ir veiksiu daugiau nieko. Noriu pailsėt, išsimiegot, nes paskutines dienas labai anksti kylu, trūksta poilsio..

katee - labai gražiai suknia atrodo  :wub:​ 

Atsakyti