Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

QUOTE(Rasytee @ 2016 12 30, 17:32)
<p>Labai idomius komentarus gaunu is artimuju kurie zino 😂 "Sake ko jum truko" ?! Vel toks vargas...</p>

Tai norėt didelės šeimos yra kažkas nenormalaus.... Būna žmonės nori 5 vaikų. Tokia jų svajonė. Aš pvz net pavydžiu, kad gali žmonės sau tai leisti. Užauginti, išleisti į mokslus, suteikti kažkokį pagrindą. Labai gražu didelės šeimos. Tie, kas užduoda tokius klausimus, švelniai tariant, kažkokie nesubrendę. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2016 12 30, 18:26)
<p>Mano tecio reakcija buvo irgi idomi. Uz galvos susiemes, sako: Nieko nenoriu girdet lotuliukas.gif​  Nes viska mate, kaip sunkiai buvo su dvyniais. Paskui tyla atsiribojo. Nieko nesake kokia savaite. O paskui dziaugesi nerealiai. Dabar tai is viso dievina ta klecka.</p>

Čia kitokia situacija. Jis matė, kaip jo dukra kankinosi su dvyniais. Aš įsivaizduoju, kad buvo baisi situacija kažkurį laiką. Jam jo vaikas svarbiausias, čia gryn tėviškai sureagavo.
ax.gif
Atsakyti

Taip, Feja, mate ta kosmara mano tetis, todel, matyt, issigando.

Mano tetis kai suvirskino ta naujiena, tada jau vaiksciojo ir giresi, kad jo dukra vel "su ikrais" (taip ir sake) :lol: 

Atsakyti
Oj geras biggrin.gif biggrin.gif taip dar negirdėjau sakant biggrin.gif
Atsakyti

As kai "merga"dar buvau ir grisdavau paryciais namo, pamenu, sakydavo: Pareisi su ikrais, isvarysiu is namu :lol:​ 

Atsakyti

baisiai skamba  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 30 gruodžio 2016 - 19:21
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 29, 10:59)
<p>Labas rytas !</p><p></p><p>ka nauju metu sutiktuvem planuojat ?</p>

Labas!

Su praėjusiom šventėm visas!

Ryt svečių lauksim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2016 12 30, 10:36)
<p>Labas rytas ,</p><p></p><p>man ir visai nesijaucia , o ir svest ner jegu !</p><p></p><p>mes dabar kitom mintim gyvenam . Dar anksti bet prisipazinsiu  rolleyes.gif mes turesim leliuka  wub.gif </p>

Kaip smagu wub.gif kada?
Sveikinu lb lb, kaip faina!
Atsakyti

Rugpjuti ! Ridensiuos visa vasara  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2016 12 30, 12:20)
As ir laukiu, kada galesiu tuo pasidziaugti... bet su vyru nutarem iki rudens palaukti... lapkriti turejau abrazija... buvo nesivystantis nestumas... kaip ir sakiau, greiciau sie metai pasibaigtu, nes nelaimiu jau gana...

4u.gif tikrai nauji metai bus geresni!
Papildyta:
QUOTE(katee @ 2016 12 30, 14:26)
<p>Manes Alanas kartais paklausia: O gal tu dar leliuka pagimdysi kada? biggrin.gif Sakau: Man pilnai jusu uztenka biggrin.gif</p>

O gal..? biggrin.gif su ikrais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 30 gruodžio 2016 - 19:32

baisiai skamba  :D

Tik skamba :irnesakyk:​ 

Atsakyti
Mano mažė tokia stipruolė-spartuolė, kad ropoja visur, stojasi, tik spėk žiūrėt ax.gif į sm įlįsti laiko pritrūksta ax.gif va kol migdėsi, šalia sėdėjau, paskaičiau smile.gif
Atsakyti

4u.giftikrai nauji metai bus geresni!
Papildyta:
O gal..? biggrin.gifsu ikrais biggrin.gifbiggrin.gif

Ne uz ka. Nebent vidutinio amziaus krize istiktu ir uzsinoreciau  :mastau: :hihihi:​  

Atsakyti

gaily - sportininke augini!

Atsakyti