Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Oj, nekenciu, kai lenda i mano lekste. Galiu nagus nukapoti. As net viena fotke is TR turiu, kur sedim restorane ir veidas mano labai nepatenkintas. Kazkas pasake: Na ir mina pas tave nuotraukoje. Jie nezinojo, kad pries padarant kadra vaikai bande i mano lekste listi😂

Atsakyti
Nu rimtai, Katee, kam ten tą pažįstamą su vaikais reikėjo imt biggrin.gif

Labas rytas!
Atsakyti

Labas rytas,

Šiandien jau gera nuotaika :) 

Kepu kaneles, vėliau vaizdų įmesiu  :P 

Važiuosim po pietų į sodą, reikia namelį dažyti, vakar dažų nupirkom, pritrūkę buvom, jau pusė vasaros kaip dažom namelį, bet per tą amžiną lietų neįmanoma to padaryti.  :huh2:​ 

Atsakyti

Nu rimtai, Katee, kam ten tą pažįstamą su vaikais reikėjo imt biggrin.gif

Labas rytas!

Nezinau, gaily, nezinau... Protas aptemo tuo momentu, matyt, ne kitaip😃 

Siandiennoras grazus. As po manikiuro. Vaikai grizo. Ismaidziau. Vezu i gimtadieni.

Atsakyti

Labas rytas,

Grįžkit į šeimą :)

Priminkit, kokias čia gyrėt priemones plaukams, Attic, lyg tu? Davines, kiek pamenu, ką konkrečiai naudoji, gal įmestum nuorodą? Labai plaukai nušiuro pas mane vasarą, tokie pasišiaušę, jokio glotnumo, pakulos, žodžiu... reik gelbėt

Atsakyti

Labulis  :) 

Aha, tikrai, grįžkit. Ką veikiat?

Aš tai darbais užsikrovus, intensyvi savaitė bus.

Šiandien ir ryt dirbu normaliai, šiandien tik po darbo ekstra lekiu į kirpyklą vietoj sporto salės (nors gal ir iki jos vakare nulėksiu) - reik gelbėt galvą  :D  :D  :D  Rytoj lėksiu į sportą, o nuo trečiadienio prasidės man maratonas.

Lėksim su MB vakarienės į restoraną jo šventės proga. Ketvirtadienį organizuoju siurprizą - vakarėlį lengvą pas mus namie su draugais, tai užkandžiais, viskuo pasirūpint reiks. O penktadienį įmonės vasaros vakarėlis, tai jau kaip laukiu  :wub:  :D Baliavosiu nuo širdies  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Grįžkit į šeimą :)

Priminkit, kokias čia gyrėt priemones plaukams, Attic, lyg tu? Davines, kiek pamenu, ką konkrečiai naudoji, gal įmestum nuorodą? Labai plaukai nušiuro pas mane vasarą, tokie pasišiaušę, jokio glotnumo, pakulos, žodžiu... reik gelbėt

Man pati pati pati geriausia kaukė plaukams yra va šita: https://uk.iherb.com...2-oz-59-g/41415

Bandžiau ir Davines, ir dar visokių. Bet šita pati pačiausia. 

Atsakyti

Laba.

Pagaliau mobili versija sutvarkyta😨

Almost - smagios dienos nusimato👍

As tai siandien vakare nuvezu klecka pas teti ir rytoj anksti ryte trauksim link Kanto gimtines. Vaikai labai laukia. Jiems kad tik vaziuoti kur. Beje, man irgi😂

Vakar tokia grazi diena buvo pajury. O siandien vejas, debesys ir t.t. Nera kada suknelemis puostis😠

Blueta, kur dingai? Ka ten studijuoji?

Atsakyti

drugelis. - tau gal po atostogu Kretoje plaukai issausejo. Surus juros vanduo, baseinai, saule.... 

Atsakyti

Laba.

Pagaliau mobili versija sutvarkyta😨

Almost - smagios dienos nusimato👍

As tai siandien vakare nuvezu klecka pas teti ir rytoj anksti ryte trauksim link Kanto gimtines. Vaikai labai laukia. Jiems kad tik vaziuoti kur. Beje, man irgi😂

Vakar tokia grazi diena buvo pajury. O siandien vejas, debesys ir t.t. Nera kada suknelemis puostis😠

Oj, kaip smagu! Reiks pažiūrėt, nes užknisdavo mane naudotis ta mobilia versija - nei parašyt ką normaliai gali, nei patogu..

Aha, pilnos dienos veiksmo. Smagu, ale su tais plaukais reik tvarkytis skubiai  :D 

Nu kaip ten sakoma - nėra blogo oro, tik bloga apranga. Suknelę dėkis kokią ne pačią ploniausią, aulinukus paderink ar Conversus ir varyk tik davai  :wub:  :) 

Priminkit, kokias čia gyrėt priemones plaukams, Attic, lyg tu? Davines, kiek pamenu, ką konkrečiai naudoji, gal įmestum nuorodą? Labai plaukai nušiuro pas mane vasarą, tokie pasišiaušę, jokio glotnumo, pakulos, žodžiu... reik gelbėt

Aš dažniausiai aliejukais gelbėjuos. Bet šiaip iš kaukių naudoju Kerastase - labai tinka ir patinka mano plaukams  :wub:​ 

Atsakyti

Almost - tai jo, einu plikom kojom. Tik kad norisi be jokiu svarkeliu papildomu. O su tokiu veju nelabai gaunasi kitaip. Gal rugpjutis bus siltas😃

Atsakyti

Almost - tai jo, einu plikom kojom. Tik kad norisi be jokiu svarkeliu papildomu. O su tokiu veju nelabai gaunasi kitaip. Gal rugpjutis bus siltas😃

Nepykit uzsakiau tokia vasara ir truputi persistengiau 😎

Atsakyti